Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות בקניית אופנוע כביש ראשון (אשכולות מאוחדים)

xender
שימו לב! השרשור הזה בן 7129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאתה אומר בעצם, אין לי רישיון, אז אני לא יכול לעזור פה לאף אחד ואני לא יכול להביע דעה על אופנועים וכו'

בדיוק.

אבל חבל שתלך:

למה אתה חושב כל הזמן, מצד אחד על "אני יכול לתת מהידע שלי לרוכבי אופנועים, אפילו שאין לי רישיון" ומצד שני, למרות ש"אופנועים אצלך בדם", אתה מסרב להשאר כדי ללמוד מניסיונם של אחרים ליום שבו יהיה לך רישיון?

אני מעריך את ה"אלטר אגו" שלך בנושא, אבל מאמין שתוכל ללמוד גם מאחרים בשהייה עימנו - לאוו דווקא רק ללמד אחרים.

בכל מקרה, שתהיה לך גלישה נעימה.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לדעתי זו טעות, חשבתי שמותר להביע דעה בנושא כלשהו...

מה שאתה אומר בעצם, אין לי רישיון, אז אני לא יכול לעזור פה לאף אחד ואני לא יכול להביע דעה על אופנועים וכו', אוקיי סבבה עכשיו הבנתי איך זה הולך פה, חשבתי שכל הפורום הזה מתנהל קצת אחרת ושהאנשים שאחראיים עליו קצת יותר "פתוחים" להצעות תגובות ושאר פירות וירקות, מסתבר שטעיתי,

אני לא מתכוון לאיים כי אני יודע שזה לא יזיז פה לאף אחד...

אני פשוט חשבתי שהמערכת הזאת שפועלת פה... תהיה מספקת גם עבור אנשיםש אין להם רישיון, ושהם יוכלו לעזור לאנשים אחרים על סמך ידע שיש להם בנושא, לא משנה באיזה דרך הוא הושג, כל עוד הוא לא שקרי וסתמי, שוב, אני מבין שטעיתי...

בכל אופן, לא תראו אותי כותב פה שוב.. אולי לא תחשבו ככה, אבל לדעתי זה חבל אני חושב שהייתי יכול לתרום.. בתור אחר שנולד עם האופנועים בדם, ולא, אני לא איזה ערס מטומטם שטוען שהדי.טי שלו מגיעה ל115 קמ"ש ושעושה את כל כביש החוף בווילי כי זה הדבר היחיד שמעניין אותו, אלה באתי לכתוב פה בתור אחד שבמת אוהב את התחום, ושנולד עם זה בדם, שישמח לעזור ולקבל עזרה...

טוב לא חשוב.... כל טוב שיהיה לכם, בהצלחה, סאלמת.

הערת פה נושא "רדום" שהיה בפורום הרבה זמן, וחלק ממנו אני תרמתי (אני מדבר על התקופה שאני נכחתי, ולא על שנתיים לפני או כול זמן אחר שעוד לא הכרתי את האתר ואדם נוסף נכנס לנושא).

עם דבר אחד אני לא מסכים, והוא החוק שאדון כרובי ציטט לך... אני לא אכנס לזה, כי נמאס כבר לדבר על זה.

מה שכן, תשימו לב, שכול מי שהעלה את זה (את הנושא הנ"ל), פשוט לקח את הרגליים שלו ו"ברח" מהפורום, התנהגות של "ילדי ביה"ס" או "ילדים קטנים" (כמו שהרבה ממכם אומרים, ולצערי צודקים).

באתם לפורום? דבר אחד יש להבין, בפורום לא משחקים עם רגשות, למה? כי זה בסה"כ מלל, קשה מאוד להעביר רגשות דרך מילים... ככה שפשוט מאוד, כמו שזה בעבודה, באי לעשות את מה שצריך לעשות (לקרוא, ללמוד, להשכיל... ואולי גם לעזור לפעמיים), בלי מעורבות של רגשות כלל! זאת אומרת, בלי להפגע מדברים שנאמרים או מכול דבר אחר (זה מה שהבנתי אחרי שאני פתחתי את הנושא שוב, והדעה הזאת "החדשה" שלי היא פרו ותיקים, שלא תבינו אותי לא נכון).

בקיצור, פורום נועד להעברת מידע, עזרה ולימוד... רגשות, אין! ואם אתם מאיימים ל"עזוב" את הפורום, אז תאמינו לי שאתם מאיימים רק על עצמכם, ולא על מי שהתכוונתם לאיים... מי מפסיד מי זה בסוף? ויותר נכון, מי מרוויח? (הותיקים יבינו אותי...)

ערב טוב.

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...