Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש סוכן להאמר בארץ?

בינה
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמעט כל ההאמרים בארץ הם מייבוא אישי.

אם אני לא טועה בעבר הייתה מכירה סדירה על ידי סמל''ת אבל נמכרו רק מספר קטן של יחידות והייבוא הופסק.

באתר של הינומה מוטורס יש פרטים על ייבוא האמר דרכם.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל ההאמרים בארץ הם מייבוא אישי.

אם אני לא טועה בעבר הייתה מכירה סדירה על ידי סמל''ת אבל נמכרו רק מספר קטן של יחידות והייבוא הופסק.

סליחה על הבורות, אבל איך בדיוק סמל"ת (שמתקשרת עם פיאט, לאנצ'יה ואלפא) מתקשרת להאמר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות' date=' אבל איך בדיוק סמל"ת (שמתקשרת עם פיאט, לאנצ'יה ואלפא) מתקשרת להאמר?[/quote']צודק, היא לא כל כך קשורה... אבל בכל זאת היא זאת שייבאה את ההאמר.

הנה מצאתי קישור לכתבה ב Ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל"ת אכן ניסו לייבא לארץ את ה H1 האזרחי.

הם אפילו שלחו מכונאים לארה"ב להשתלמויות (אני מכיר אחד מהם), העבירו תקינה, והשקיעו כסף לא קטן בהרפתקאה הזו.

מה שהם לא כל כך לקחו בחשבון זה שמעטים האנשים בארץ שהם גם מספיק עשירים ומשוגעים כדי להוציא סכומים מטורפים על רכב ממש לא שימושי ביום יום, ושגם יש להם רשיון למשאית...

לפי הנתונים שבידי בסוף נמכרו חמישה. ואני מאמין שזה שיא מכירות נמוך אפילו בשביל סמל"ת.

יכול להיות שהם קיוו להכניס רגל לחוזי אספקה ותחזוקה כל שהם עם צה"ל דרך היבוא האזרחי, אבל בסופו של דבר מבחינה כלכלית לדעתי הם מצטערים על זה היום.

מה שכן, הם עשו שירות לעם ישראל בכך שהרכב היום הוא בעל תקינה, דבר שמקל על יבוא אישי למי שבאמת רוצה (בהנחה שה H1 האזרחי עדיין מיוצר או יוצר בשנתיים האחרונות, לא בדקתי).

ה H2, כפי שכבר נטחן בפורום רבות הוא הרבה יותר סטנדרטי וכל אחד מחברי הפורום יכול לקחת את הכסף שהוא הרוויח בחופש הגדול, ולייבא אחד דרך UMI או סוכנויות היבוא האישי.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי אחד במציאות שבא מייבוא אישי,רכב מדהים!!,בצבע שחור,הבעלים שלו אחרי זה מכר אותו[ופרסם הודעה בלוח פוקוס] תמורת 280K..."סביר"..גם ראיתי תמונות של לבן.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה H2, כפי שכבר נטחן בפורום רבות הוא הרבה יותר סטנדרטי וכל אחד מחברי הפורום יכול לקחת את הכסף שהוא הרוויח בחופש הגדול, ולייבא אחד דרך UMI או סוכנויות היבוא האישי.

בהצלחה!

או שיותר נכון יהיה להגיד "יקח את הכסף שהוא הרוויח בחופש הגדול, ימכור את כלייתו, ואת כליית אמו ואביו ואחותו ושכנו וכן הלאה וכן הלאה ולאחר מכן ישדוד את סניף הבנק הקרוב לביתו..."

תודה על ההסבר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושגם יש להם רשיון למשאית...

לנהיגה בהאמר האזרחי אין צורך ברשיון למשאית (זו הגבלה רק בצה"ל).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות.

יצאתי חאפר.

נהיגה בהאמר מחייבת רשיון לרכב מעל 4 טון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע דרוש רישיון לרכב מעל 4 טון אם ההאמר עצמו שוקל "רק" 3 טון?
מה שמשנה הוא המשקל הכללי המותר,ואצל ההאמאר הוא עובר 4 טון. (לפחות בH1).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין לH2 גרסת דיזל אני בספק שיקום יבואן מסודר (ואני לא מדבר על חברות/סוכנויות קטנות לייבוא אישי) שיפעל בכיוון של ייבואה. עם זאת בהתחשב בעובדה שיש בין GM לAM GENERAL קשר חזק (בייחוד כשמדובר בH2) סביר להניח שבמידה והיא תיובא ארצה שזה יתבצע ע"י UMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...