Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשר חידות - קבוצה שניה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

5. מהי המכונית שהייתה הראשונה מסוגה בעולם והוצגה במוזיאון הלובר כפסל מודרני?

10. מהי המכונית אשר בעקבות ההצלחה של החיפושית, נשלחה לארה"ב בכדי לנסות ולמכור שם, אבל נכשלה בגדול ונאלצה למעוך עשרות יחידות בגלל שזה פשוט היה זול יותר מלשלוח אותם בחזרה הביתה?

5. Renault Espace Mk1

10. Yugo

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

10. מהי המכונית אשר בעקבות ההצלחה של החיפושית, נשלחה לארה"ב בכדי לנסות ולמכור שם, אבל נכשלה בגדול ונאלצה למעוך עשרות יחידות בגלל שזה פשוט היה זול יותר מלשלוח אותם בחזרה הביתה?

רוני

יונדאי פוני ?

אגב, למלך מרוקו הנוכחי (הבן של חסן) יש מרצדס 600 לימוזין אספנות (נראה לי שנות ה-60 המוקדמות) ומידי פעם אני רואה אותו נוסע בה בזפזופים בערוץ המרוקאי.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי פוני ?

אגב, למלך מרוקו הנוכחי (הבן של חסן) יש מרצדס 600 לימוזין אספנות (נראה לי שנות ה-60 המוקדמות) ומידי פעם אני רואה אותו נוסע בה בזפזופים בערוץ המרוקאי.

עמית

אין לי שמץ של מושג מה זה יונדאי פוני. בנוגע למלך מרוקו - אני חייב להגיד לך שזאת אחת היציאות הכי מוזרות שראיתי... הערוץ המרוקאי?? :shock::-)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג מה זה יונדאי פוני. רוני

קבל תמונה של pony HYUNDAY ולגבי התשובה אני חושב שזו פיאט סטרדה (ריטמו אמריקאית).

עמית

HyundaiPony1.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10. fiat 500

5. cistalia 202

לא ולא. אבל מעניין אותי לדעת מה היא ה-cistalia 202...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא. אבל מעניין אותי לדעת מה היא ה-cistalia 202...

רוני

cistalia 202 is on permanent stand at the MoMA in ny

picture:

http://www.carsfromitaly.com/others/wallpapers/cis_mm2_800.html

so maybe either citroen 2CV or some delage ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5.רנג'רובר.

10.פולקסוואגן קאבלוואגן .

איציק.

5. נכון מאוד!!

10. לא נכון...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרונות מלאים:

1. מהי המכונית האמריקאית שב-1981 לבדה גרמה ליצרנית שלה לרווחים של כ-100 מיליון דולר בעקבות סדרת טלוויזיה? דודג' צ'ארג'ר דייטונה 1969 מ-dukes of hazzard. לפי מפיקי התוכנית יותר מחצי מ-60000 המכתבים שהם קיבלו מאוהדים בכל חודש שאלו על אינפורמציה בקשר למכונית. ב-1981 מכירות המוצרים הנלווים לסדרה היו כ-125 מיליון דולר. מתוכם כ-100 מיליון הגיעו לידי GM

2. מהו שם המכונית אשר סדנת פינינפארינה עזרה לעצב, וניצחה את הספארי ראלי ב-1975? פז'ו 504 קופה נהוגה בידי אווה אנדרסון

3. מהי המכונית משנות ה-70 שנקראה על שם תופעת טבע? מזראטי חמסין

4. יוצרי המכונית הזאת אשר רצו לפרסמה, פשוט הסיעו את הפרוטוטייפ שלה אל משרדי ההפקה של סרט ג'יימס בונד חדש שהופק אז והשאירו אותה שם. כמובן שהיא קיבלה את העבודה. מהי המכונית? לוטוס אספריט, שהופיעה ב"המרגל שאהב אותי"

5. מהי המכונית שהייתה הראשונה מסוגה בעולם והוצגה במוזיאון הלובר כפסל מודרני? ריינג'-רובר. שהיה ה-SUV הראשון בעולם

6. מהי המכונית בעלת הכנף האחורית הענקית ומנוע ה-2.5 ליטר 200 כ"ס אשר יוצריה בנו 502 יחידות ממנה בכדי לבצע הומולוגציה ולהשמיש אותה למירוצי טורינג? מרצדס E190 EVO II

7. לתכנון של איזו מכונית נעזרו המעצבים בסטודנטים לעיצוב אשר נתבקשו לתאר מה לדעתם גורם למכונית לחייך? רנו טווינגו כמובן

8. לאיזו מכונית בעלת 7 מושבים ומשקל של 2.6 טון היו 300 כ"ס, הגיעה ל-200 קמ"ש, הייתה בעלת מתלים מתכווננים לגובה ודלתות חשמליות – ב-1963? מרצדס 600 גרוסר (לימוזין), שב-1963 הייתה מהירה יותר מ-S280 חדשה. לפעמים AMG משפרים את הלימוזינות העצומות הללו, ומחליפים את המנוע במנוע 6.0 ליטר חדש V12...

9. היא הוצגה ב-1963, נבנו 350 יחידות ממנה, היה לה מנוע V12 שבמקור היה משמש למירוצים והרוכשים שלה יכלו לבקש התקנה של ווברים משולשים בשביל להעלות את ההספק מ-250 ל-290 כ"ס. מהו שמה? פרארי 250 GTB LUSSO

10. מהי המכונית אשר בעקבות ההצלחה של החיפושית, נשלחה לארה"ב בכדי לנסות ולמכור שם, אבל נכשלה בגדול ונאלצה למעוך עשרות יחידות בגלל שזה פשוט היה זול יותר מלשלוח אותם בחזרה הביתה? סיטרואן 2CV

תשובות נכונות:

triple xxx תשובה אחת נכונה, ירון פ. תשובה אחת נכונה, soundwave שתי תשובות נכונות, elads שתי תשובות נכונות, pasparto תשובה אחת נכונה (כהרחבה לתשובה שניתנה כבר), kanfi תשובה אחת נכונה, itzik901 תשובה אחת נכונה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...