Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

גם אני ביצעתי צעד חוסך לאחרונה.

אחרי שראיתי שחיובי האשראי שלי הם בדיוק בגובה המשכורת הוחלט לעשות מעשה. אני מבזבז בערך 3/4 ממסגרת האשראי על רכישה בודדת )כרגע תשלום למוסך). זה משאיר אותי עם רבע מכמות הכסף לבזבוזים כשזה התקציב החודשי שלי. סכום התשלום הכולל באשראי אמנם גבוה אך מדי חודש מסגרת של 2500 שהלכה לה (ותשוב בעצם רק עוד 5 חודשים) מתורגמת לבזבוז פיזי של רק 500 שקל בחודש. משמע. גם אם אבזבז כל חודש עד שהמסגרת נסתמת לי. עדיין אצא בפלוס קבוע של בערך 2000-1500 שקל.

אחזור עם רשמים מהשיטה :-)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיברתי ברצינות פרוקסימה.

פתחתי לילדים דן חסכן ולי פתחתי דורה,בנוסף למשהו צנוע שעשיתי בבנק.

היה לי תענוג לצפות באמא שלי רוכשת כרטיסי טיסה לחודש נופש בחו"ל ממשהו שנראה כלכך ילדותי לכאורה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מעבירה את כל הכסף הקטן לצנצנת המפתחות (יש לי קעה חמודה כזו שאני שמה בה את כל המפתחות שלי)

כל כמה זמן אני עושה ספירה ומגלה שהתאספו להם בצנצנת כמה מאות שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי זו מחלה נוראית. מה שאתה עושה זה חכם מאוד. אני את השורדים זורק לאזור מחזיק הכוסות ברכב, ותמיד משתמש בהם לחניות, לסופר או לקניית שטויות. ידעתי שלא אצליח לחסוך הון תועפות כך, אז פתחתי לעצמי חיסכון שמפשיר לי כמה מאות שקלים בחודש מהחשבון אליו. זה לא הרבה, אבל זה מבטיח לי שלא אבזבז את הכסף. מה שעשית זה יפה מאוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בכלל קווקזי, ונראה כמו פולני.

הכי כיף זה להבין רוסית, ושאף אחד מסביב לא ידע על זה.

זה בעיקר כיף עם זקנות שמרכלות על כל מה שמסביב באוטובוס/מונית שירות. בד"כ אני שומע דברים טובים (מדהים איך הן יכולות להסיק מה אהיה כשאגדל, איך אתנהג עם הנכדה שלהן כשנתחתן, והאם אני שותה אלכוהול, ובאיזו כמות). אבל, פעם בסופר איזה רוסיה התחילה לרכל עליי אל החברה שלה (שעמדה ושתקה) ממש מטר ממני. אני לא יודע למה היא החליטה שאני נראה לה אדם רע, שבכוונה מעכב את התור כדי שהיא תעמוד ותסבול. כמו כן, נראיתי לה כמו איזה עבריין שגר אצלה בשכונה פעם, כשהיא רק עלתה לארץ.

הדבר הכי טוב שקרא לי בחיים זה לראות את הפרצוף שלה כשעניתי לאחותי בטלפון ברוסית (למרות שבחיים אנחנו לא מדברים ברוסית, מאז שאני זוכר את עצמי). בחיי, היא נהפכה אדומה כל כך מהר. אוי אני נזכר בזה עכשיו ומחייך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף זה להבין רוסית, ושאף אחד מסביב לא ידע על זה.

מזכיר לי דווקא מקרה הפוך:

כשהייתי סטודנט עבדתי בשמירה במפעל אסם. באחד הערבים נכנס אחד העובדים לביתן השמירה, והתלונן באזניי, משך דקות ארוכות, על איך הרוסים משתלטים על המפעל וכהנה טענות. חיכיתי בסבלנות שיסיים ולאחר מכן שאלתי אותו, בנימוס ועם חיוך, מאיזו עדה הוא חושב שאני :lol: הבחור נהיה לבן כמו סיד :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:

מסכן.

אין ספק, יש הרבה יתרונות לשליטה טובה בשפות. אני עד היום מצטער שאני לא יודע לקרוא ולכתוב ברוסית (אני יודע, אבל ממש לאט).

לילדים שלי אני אנחיל כמה שיותר שפות. זה תמיד שימושי.

אגב, בחיי הקצרים, הספקתי ללמוד שהדבר הכי שימושי שהפקתי מרוסית, זה 99% אחוזי הצלחה בביקור רופא כשאתה חייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה הכי גרוע!!!

כשאני הולך למכלת רוסים, כל הזקנות ישר ניגשות אלי ושואלות אותי ברוסית איפה הלקרדה או איפה האשכי חזיר המעושנות.

מה, יש לי פרצוף של מכולתניק?

ואני אפילו לא מדברת ראסית? מקשקש איתן ביידיש ושניינו מבסוטים לאללה על ההזדמנות לקשקש קצת ב"שפת אבותיינו".:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאגן הגיבוב הודעות הזה.

אין מצב לאיזה תוכן עניינים ואולי שם אחר לשרשור?

אם כבר עברתי לגור כאן אז אולי גם איזה עציץ נחמד?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...