Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או קריסטל מת'

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבעת הזרג*ם שהיום בשעה 0750 בנתיבי איילון הריקים והחליטו שהם משווים מהירות. אני מאחל לכם שתמיד תאלצו לנהוג ברכבים שהייתם בהם (סוזוקי קרוס אובר, 2 יונדאי i10 ואיך לא, גולת הכותרת של נהגים פנסיונרים חולמניים, הכוכבת הראשית בנתיב השמאלי: טויוטה פריוס!).

זה באמת היה מחזה מרהיב. פשוט 4 דלביובים בשורה אחת. ככה בשאנטי נסעו במקביל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה יכול התעצבן, או לראות בזה הזמנה לבאולינג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אהבתי את המודל שירות של מקדונלדס על זה שזה מביא למינימום את האינטראקציה עם אנשים, הדרושה כדי לאכול המבורגר או מקנאגטס.

היום הם השתפרו - שמו קופות אוטומטיות, מה שמצריך רק לשמוע את המספר הזמנה שלך, ולבקש מיונז לצ'יפס (אני אוכל צ'יפס עם מיונז). אה, וגם אפשר להרכיב המבורגר בהרכבה אישית.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול התעצבן, או לראות בזה הזמנה לבאולינג.

אם הייתה לי מרכבה כמו שלך, לא בטוח שהייתי מצליח להתאפק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורגר קינג חזר. עם טריפל וופר, כמו שאני אוהב, עם שלולית שמן שיוצאת ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורגר קינג חזר. עם טריפל וופר, כמו שאני אוהב, עם שלולית שמן שיוצאת ממנו.

תתחיל לקחת ליפיטור במינון של 40 מ"ג פעם ביום להורדת רמת הכולסטרול הרע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בורגר ראנץ' זה גועל נפש גם ביחס לג'אנק פוד האחרים. במקדונלדס אתה יודע שאם תאכל את זה כל יום, תהפוך לשמן מגעיל וחולני אבל לפחות הטעם יספק אותך. בבורגר ראנץ' אפילו את זה אין לך. פעם הם עוד היו ברמה אחידה עם שאר המסעדות בfood court של הקניון הישראלי הממוצע אבל היום אין סיבה להרוג את כלי הדם שלך בשביל השיט הזה. יש מאכלים לא בריאים ששווה למות בשבילם, בבורגר ראנץ' זה כאילו כבר מתת והגעת לגהינום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. בבורגר ראנץ' לקחו ממש את הרע משני העולמות - גם לא בריא, וגם לא טעים.

מה עם בורגר ראנץ'? הייתי כפסע מלהזמין משלוח.

וגם תקבל את זה קר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...