Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

סמירו, אני מתנצל, אבל בעיניי מי שיוצא מ0 ומתחיל נסיעה ברמה כל כך איטית שדורשת ממני לעקוף וללחוץ חזק בטויוטה הקדושה שלי ואפילו בלנסר של העבודה או הסובארו של העבודה ולהגיע לסל"דים גבוהים רק כי אתה או גבר\אישה מחליטים לנסוע כל כך לאט זה מה שגורם לי להתעצבן ברמות קשות על הכביש. תפסיקו עם זה ותסעו בתנאי הדרך, לא פעם אני רואה פקקים שנגרמים אך ורק מרכבים שעוצרים והמרווח נהיה כל כך ענקי בין מכונית למכונית ללא שום צורך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קורה לי כל הזמן בעיקר עם איביזות אבל גם היו מקרים עם קיה פיקנטו ואלפא מיטו - בד"כ מתעלם.

ברכבים של סיאט זה כנראה פיצ'ר מובנה, איזה משהו אוטומטי.

גם לי יצא לראות את הקטעים האלה עם איביזות. :-P

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמירו, אני מתנצל, אבל בעיניי מי שיוצא מ0 ומתחיל נסיעה ברמה כל כך איטית שדורשת ממני לעקוף וללחוץ חזק בטויוטה הקדושה שלי ואפילו בלנסר של העבודה או הסובארו של העבודה ולהגיע לסל"דים גבוהים רק כי אתה או גבר\אישה מחליטים לנסוע כל כך לאט זה מה שגורם לי להתעצבן ברמות קשות על הכביש. תפסיקו עם זה ותסעו בתנאי הדרך, לא פעם אני רואה פקקים שנגרמים אך ורק מרכבים שעוצרים והמרווח נהיה כל כך ענקי בין מכונית למכונית ללא שום צורך!

אם היית צריך ״ללחוץ חזק״ ו״להגיע לסל״דים גבוהים״ כנראה שזה שלפניך לא האיץ כל כך לאט.

בכלל, אושריקו, אתה צריך ללמוד לשחרר ולקחת הכל יותר בקלות, החיים שלך ישתפרו משמעותית. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה כנראה שהרכבים חייבם קיק כדי להתקדם משמעותית, תיאורתית ובפועל אני גורם לבלאי לרכב בגלל נהג עצלן ואיטי שאין לו סיבה.

לגבי המשפט האחרון שלך, אני שומע אותו בערך כל מפגש עם חברים.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אושריקו, אם הנהג המדובר נוסע ממש לאט לטעמך, ואתה עובר אותו במהירות שבה תכננת לצאת מהצומת בכל מקרה (שהיא, אני מניח, לא דורשת מאמץ מיוחד מהרכב שלך), למה זה לא מספיק כדי לעקוף אותו? למה צריך ללחוץ מעבר לרצוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מספיק לעקוף אותו כי הרכבים שבנתיב השמאלי כבר קולטים שמשהו בנתיב הימני מתעכב משהו והם מאיצים חזק, כדי להשתלב בכביש ביעירוני במצב כזה עם רכב שהוא סטנדרטי בלבד, אתה צריך ללחוץ חזק, הרכב יוריד הילוך, יעלה סל"ד, וכל זה בגלל בנאדם שסתם נוסע לאט.

אותו דבר לגבי משאיות, פשוט מה שהן עושות בכבישים זה לא ייאומן, נוסעות 40-50 , שיירה של רכבים מאחוריהם , אף אחד לא רוצה לעקוף לשמאלי, כשאתה זה שבא לעקוף לא נותנים לך מהשמאל... והנה לך טעימה קטנה שעולה לי במהירות על כמה קל להתעצבן. במסגרת העבודה שלי אני כל היום בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר כזה עם דייהו נובירה, שהיא, כידוע, יותר טובה ממרצדס ובמוו ביחד. לחצתי על ברקסים, והתפוצץ לי צינור. לידי הייתה מזראטי לבנטה, אז הייתי צריך ללחוץ כדי שכולם ידעו שאני גבר גבר.

דייהו נובירה :lol:

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שזה מז**ן את האוטו לפתוח מעמידה כל הזמן, כן?

ועם כל הכבוד לזה שיש לך אחל'ה רכב באמת (לא ציני, באמת אחלה), יש הרבה נהגים שיכולים לשלול ממך את הזכות של להיות ראשון ברמזור. הרכב גם לא כזה מהיר. אז חבל סתם להזיק למכלולים של הרכב ולגרום לבלאי מטורף של תיבת ההילוכים, רק כדי להרגיש שיש לך "רכב שאתה יכול להתגאות במהירות שלו". כי עם הזמן, לא תהיה כל-כך מהירות להתגאות בה כי הרכב יהיה במצב על הפנים.

אני אישית יוצא מהרמזור, בד"כ כמו סבתא. מצב ECO, בקושי נוגע בגז. בד"כ מגיע למחוז חפצי באותה מהירות כמו הסובבים אותי. אם אאיץ ל-100 ב-16 שנ' במקום ב-4.6, זה לא ייגרע ממני יותר מדי זמן בהגעה ליעד.

מצחיקים אותי כל הנהגים הפוזאיסטים למיניהם שמחפשים ללחוץ ברמזור, או לעקוף אותי בכל דרך (שכוללת זגזוגים, בלימות ומלא שטויות) רק כדי להרגיש טוב עם עצמם.

וואלה, הוצאת לי את המילים מהמקלדת. למרות שאני אוהב לנהוג במהירות גבוהה מעל הממוצע, מהרמזור אני תמיד יוצא בניחותא, בשביל לא לדפוק את הרכב. אם מישהו מרגיש גיבור לצאת מהר, או שזה עושה לו טוב על הנשמה, שיבושם לו.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות ההפך ממי שציטטת ולצאת כמו סבתא זה הרבה יותר גרוע.

כי זה שלאנשים לא אכפת מצריכת דלק הדלק או הבלאי שלהם לא אומר שאתה צריך לחנך אותם.

הם מזגזגים ובולמים וממהרים לעקוף אותך אולי כי הם ממהרים לאסוף ילד מהגן/סבתא נשארה לבד או כל דבר אחר ואתה עסוק בלצאת כמו סבתא מהרמזור, עם כל הכבוד לצריכת דלק שלך.

בדיוק כמו שאתה מגיע באותה מהירות למעוז חפצך, כך גם צריכת הדלק לא תיפגע משמעותית.

אז לפי ההיגיון שלך אני צריך לנסוע על 200 כדי לא להפריע לאף-אחד. איזה שטויות כתבת. אני לא חוסם את הכביש, אני לא מפריע לתנועה. אני מאיץ באופן ליניארי הדרגתי בצורה מתונה יחסית. ממש לא זוחל על 20. כמו שציינתי, אם אגיע בכמה שניות לאט יותר ל-80/100/50/וואט אבר, זה ממש לא מעכב את התנועה. ואותה אחת שממהרת לאסוף את הילדים מהגן שתתכבד ותצא מוקדם יותר. ועניין צריכת הדלק פחות קריטי לעניין פה, יותר שמירה על הרכב. הדלק זה רק צ'ופר.

א. זכותך להתעצבן. וזכותו של כול אחד להתעצבן. בעיה שלכם.

ב. הגזמת. אני ממש לא מעכב את התנועה. אלא מתחיל נסיעה באופן הדרגתי ליניארי. ממש לא ברמה שתגרום לאדם נורמטיבי לעקוף אותי. אם אותו אחד חפץ להגיע לרמזור הבא בחצי שנייה מהר יותר או משהו כזה, זה כבר לא אדם נורמטיבי, זה או א. אדם טיפש שלא יודע לחשוב צעד אחד קדימה. ב. מישהו שחושב שהוא שומאכר ושלהאיץ למהירות לא קשורה לתנאי הדרך תקדם אותו לאן שהוא / מישהי תחשוב "וואו, זה האביר על הסוס הלבן שלי". ג. מחפש לזמבר את הרכב שלו כי זה ליסינג. ככה, בשביל ההרגשה, כי יש על זה שיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מזגזגים ובולמים וממהרים לעקוף אותך אולי כי הם ממהרים לאסוף ילד מהגן/סבתא נשארה לבד או כל דבר אחר ואתה עסוק בלצאת כמו סבתא מהרמזור, עם כל הכבוד לצריכת דלק שלך..

וצריך להיות אכפת לי מזה, כי?

שילמדו לנהל את הזמן שלהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אצלי אין את הבעיות האלה. הם רואים רכב של גימלאים ותמיד מתרחקים כמה נתיבים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי ההיגיון שלך אני צריך לנסוע על 200 כדי לא להפריע לאף-אחד. איזה שטויות כתבת. אני לא חוסם את הכביש, אני לא מפריע לתנועה. אני מאיץ באופן ליניארי הדרגתי בצורה מתונה יחסית. ממש לא זוחל על 20. כמו שציינתי, אם אגיע בכמה שניות לאט יותר ל-80/100/50/וואט אבר, זה ממש לא מעכב את התנועה. ואותה אחת שממהרת לאסוף את הילדים מהגן שתתכבד ותצא מוקדם יותר. ועניין צריכת הדלק פחות קריטי לעניין פה, יותר שמירה על הרכב. הדלק זה רק צ'ופר.

למה הכל אצלך קיצוני?

אין באמצע? לא אמרתי שאתה נוסע על 20 ולא כתבתי שצריך לנסוע על 200.

אחלה וגם להם לא אכפת שאתה רוצה לחסוך בדלק, לכן אתה צריך לצאת מרמזור ובעצם לעשות כל פעולה במיוחד בכביש בצורה כמתחשבת בכמה שיותר אנשים

לא לצאת כמו רקטה ולא כמו צב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה משהוא דומה עם הרכב הראשון שלי פיאט פונטו 96 בעלת 75 כ"ס מרשמים.

הייתה תקלה בחיישן למדה מה שגרם לרכב לעלות טורים בעמידה, הרבה חברה ברמזורים חשבו שאני מזמין אותם לתחרות קטנה.

חייב לציין שגרם להרבה ציחקוקים מאותם אנשים ולמען האמת אני לא חושב שאף אחד ניסה לפתוח איתי ביציאה מהרמזור, ובצדק! (הם לקחו אותי גם בלחיצה רגילה :-))

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה הרבה בפורום שמדברים על הישראלי המכוער ופה אני רואה תגובות כמו שלך על זה שלא אכפת לך מאחרים... כנראה שמחלת הישראלי המכוער מדבקת מידי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...