Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

פורים מקביל לחנוכה - אא"כ אתה דתי, משמעות החג עבורך מסתכמת באזני המן/סופגניות (מחק את המיותר) ואולי גם הרמת כוסית מאולצת בעבודה, אם איתרע מזלך ומ"א אצלכם מורכבת ממש"קיות חינוך במיל'.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כולה מכוניות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה מכונית, כולה חתיכת בשר, כולה חיוך יפה, כולה וכולה.

אני משתדל ליהנות מכל מה שאני עושה, הדברים הקטנים והגדולים כאחד. זה כיף לי.

ממליץ לך לנסות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אהבתי שבהתחלה היא מתבלבל ונכנס ללאנצ'יה מצד ימין. בריטי מפגר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול:

נוהג על אינפיניטי g37. עומד ברמזור אדום בנתיב השמאלי מבין שלושה. מימיני מזארטי לבנטה. במקרה מסתכל על הנהג לרגע ובאקראי המבטים הצטלבו. יוצא קצת יותר מהיר מהרגיל מהמקום כשהרמזור התחלף לירוק כדי להשתלב ימינה לפני שאר הרכבים במסלולים מימין.

מימין נהג הלבנטה בטוח שזו הזמנה ללחיצות- לוחץ הדוושה הימנית עד הסוף וטס אל האופק...

וואלה אשקרה לא התכוונתי ללחוץ איתו ומוצא את עצמי מגחך לעצמי מה אתה לוחץ מי בכלל התכוון? ממש כמו בסירטוני הקומדיה...

הסיטואציה הזו כבר קרתה לי כמה פעמים - כל פעם זה מצחיק אותי מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר כזה עם דייהו נובירה, שהיא, כידוע, יותר טובה ממרצדס ובמוו ביחד. לחצתי על ברקסים, והתפוצץ לי צינור. לידי הייתה מזראטי לבנטה, אז הייתי צריך ללחוץ כדי שכולם ידעו שאני גבר גבר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר כזה עם דייהו נובירה, שהיא, כידוע, יותר טובה ממרצדס ובמוו ביחד. לחצתי על ברקסים, והתפוצץ לי צינור. לידי הייתה מזראטי לבנטה, אז הייתי צריך ללחוץ כדי שכולם ידעו שאני גבר גבר.

מערער על הטענה עם סרטון מפורט והסבר .

נכון להיום למרצדס לא נעשתה בדיקה בעניין .

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה: תמיד לצאת בפול גז מהרמזור כשיש רכבי יוקרה בסביבה. בשביל שגם אם תפסידו בפתיחות - לפחות תצאו פחות מופסדים. :-P

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחצתי מול פרארי 458, להפתעתי הוא הוביל רק בחצי אוטו גג אוטו...

ואז ראיתי שהוא בכלל מנסה להכניס כתובת בוייז...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...