Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

פיצה בלי גבינה בהגדרה הופכת לפוקאצ'ה.

או פיצה צבאית

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה בטוח אמסטף?

לא אמסטל?

כי עד כמה שאני יודע אמסטף זה כלב,

ובאמת הבירה הזאת דומה לפיפי של כלב, לפחות בצבע.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא קוריאני, זה מסביר את הרצון לכלב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבול אתמול אכלתי את זה:

1.jpg

B12 אחד ההמבורגרים היותר טובים. למי שאוהב טעם מעושן, ממליץ בחום!

בגלל שנפרדתי מהסוהרת האחרונה אני בטיים אאוט לטובת אוכל. אז היום אין בנות, יש אוכל כפול,. ביקשת עם בירה, קבל:

IMG_0949.jpg

כל השיחות בכללי על מנועי טורבו החליאו אותי קצת, אז נזכרתי בציטוט מגראנד טור: טורבו זו הדרך של אלוהים להגיד לך שאין לך מספיק צילינדרים. WORD!

12121.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה על תחנות דלק.

בקליפורניה בשירות עצמי, המשאבה דורשת להכניס 5 digit zip code.

אני מבין שזה המיקוד של הדואר, אבל אם אני משלם עם כרטיס אשראי ישראלי, מה אני מכניס שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שאלה על תחנות דלק.

בקליפורניה בשירות עצמי, המשאבה דורשת להכניס 5 digit zip code.

אני מבין שזה המיקוד של הדואר, אבל אם אני משלם עם כרטיס אשראי ישראלי, מה אני מכניס שם?

אתה מנסה להכניס כל מיני קומבינציות של המיקוד, מתייאש, פונה למוכרן שנמצא במנטה ילו המקומי שלהם שמהנהן עם הראש ואומר "אה, יש לך כרטיס מחו"ל? בוא תעביר אצלי, על כמה לחייב אותו?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי בסופו של דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מה שעשיתי בסופו של דבר

עשית טוב, כרגע אין אופציה אחרת (הבנתי שעבר חוק שכולם יעברו לתמוך בכרטיס עם צ'יפ כמו באירופה, אבל לוקח לזה זמן להיכנס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...