Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביסה למגבות, ספוגים לפני שימוש

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהסיבה שהוא לא מגיב (כמו רבים אחרים שכבר לא פעילים בפורום) היא טבעית לגמרי - הזמן עובר, אנשים מתקדמים וחיים את החיים שלהם ועוברים לתחומים אחרים או מורידים פרופיל.

זה סימפטום הנישואין/עבודה חדשה/התאהבות/קבלת הכרה - בהתחלה אתה משקיע, חולם ומתחבר לקהילה, ולאט לאט ההתלהבות דועכת ואתה רואה דברים ממרום הניסיון, השרשורים כבר דומים אחד לשני והחברים הצעירים נותנים את הטון בגוון הייחודי להם.

תסתכל שנה-שנתיים אחורה בפורום - אתה תראה שרשורים של אנשים אחרים לגמרי שאתה כנראה לא מכיר.

ראית איך השרשור של ALON-BAR חי ורלוונטי עוד היום?

זאת גם הסיבה שהצעתי לכתוב מאמר על מגבות - כדי להשאיר לבאים אחרינו מידע טוב בצורה מרוכזת ולא "שיחפשו בפורום"..

אתמול עשיתי חיפוש "איך לנקות מגבת מיקרופייבר", ומה מצאתי? "תכבס במכונה", "נוזל כלים במים פושרים" וגם אחד הספונסרים שאומר "כביסה במכונה 60 מעלות עם אבקת כביסה".

אז נכון שאם מעמיקים וקוראים עוד שרשורים מגיעים למידע איכותי וטוב (תודה KENWORTH), אבל למה לא לעשות לאנשים חיים קלים ולחסוך למשתתפים של עוד שנה שנתיים את המצאת הגלגל?

מסכים :mm_yeah:

אני אישית ערכתי חיפושים והרבה research בפורום לפני שפתחתי שרשור עם שאלות ואני חייב לציין שזה לקח המון זמן

לא בגלל כמות החומר, אלא בגלל כמות הדעות והסתירות. הרבה פעמים יצאתי מבולבל ונאלצתי לחפש גם בגוגל מידע (באנגלית)

אני אישית באתי מפורומים אחרים שהכל כתוב במאמרים באופן מסודר, חד משמעי וברור כדי למנוע טעויות.

דוגמא טובה היא נושא הכביסה. ראיתי המלצה של KENWORTH שממליץ לכבס ב non bio. ומנגד, יש אנשים שקראו את ההמלצה שלו ובטעות המליצו לחדשים על bio.

זאת דעתי בכל מקרה. אם היה לי הנסיון והידע הייתי כותב בעצמי. אולי עם הזמן כשאקבל נסיון (רק היום או מחר אבצע את הדיטיילינג הראשון שלי..)

Suzuki Splash 2012 ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...