Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה משיגים IPA ? ומה עושים עם Water Spots ? :(

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה הזוי , עשיתי פלסטלינה עם המון onr כמובן , הסימנים האפורים של המים נעלמו אבל בזווית מסויימת זה כאילו השאיר חותם על הצבע כמו קקי של ציפורים.

לצערי הonr לא מנע מפלסטילנה לייצר סווירלס. למרות שכחומר סיכוך הוא מדהים והקל מאוד על העבודה!

אין ברירה אלה לעשות פוליש :(

ועדיין לא קיהלתי תשובה ברורה לגבי הIPA , אני מעדיף לקנות גלון\2 ליטר במחיר מוזל מאשר כמות קטנה בסופר פראם שלא תשתלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים

לגבי האבנית קיבלת עצה טובה בתחילת השרשור החומרים הדרושים מצויים בכל מטבח. פוליש פלסטלינה וחבריהם יעשו נזק והולוגרמות במקום רחיצה פשוטה של רבע שעה.

לגבי איפה ipa מדובר ב iso propanol alcohol ולא משנה כמה מים תערבב עם כמה אלכוהול לא יצא איפה. זו מולקולה אחרת בכלל. אפשר לקנות איפה כמסיר שומנים תעשייתי זה חומר מאוד יעיל לניקויי, זה חלק מהמרכיבים של ספריי ניקויי חלונות. החומר רעיל וצריך להזהר איתו ושוב זה לא אלכוהול לחיטויי בכלל ואני לא חושב שמוכרים את זה בבתי מרקחת.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת תשובה ברורה לגבי IPA ?

לך לבית מרקחת הקרוב לביתך, תבקש אלכוהול 70%, אם יש לו בקבוק של 100 מ"ל זה יעלה גג 10 ש"ח, תגיע הביתה, תשפו את האלכוהול לשפריצר (נקי) תיסיף 400+- מ"ל מים וזה כל הסיפור, זה נשמע מאוד מסובך אבל זה ממש לא.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אתה צועק פה שIPA זה לא אלכוהול, אולי אתה צודק אבל בעולם הדיטיילינג אלכוהול מדולל מכונה IPA, בעולמות שונים אותם שמות מתארים דברים שונים לפעמים, אין כרגע דוגמאות אבל תאמין לי :-D.

ואין צורך לצעוק, אני נתתי מדריך להכנת אלכוהול מדולל.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רופני

הסיבה לבלבול היא שאיפה זה אלכוהול אבל אלכוהול לשתייה או מה שקונים בבית מרקחת זה לא איפה. אתם לא היחידים שטועים והסיבה שאני ״ צועק״ זה כי לא קשה להשיג איפה ואני בטוח שאם קוראים לזה איפה בעולם הדיטיילינג אז איפה תהיה יותר טובה. שני החומרים בעלי תכונות שונות! אלכוהול לא ממיס שומן איפה מורידה שומנים ביעילות מעוררת השתהות ומבלי לפגוע במתכת צבע או כל דבר אחר

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הזוי , עשיתי פלסטלינה עם המון onr כמובן , הסימנים האפורים של המים נעלמו אבל בזווית מסויימת זה כאילו השאיר חותם על הצבע כמו קקי של ציפורים.

לצערי הonr לא מנע מפלסטילנה לייצר סווירלס. למרות שכחומר סיכוך הוא מדהים והקל מאוד על העבודה!

אין ברירה אלה לעשות פוליש :(

ועדיין לא קיהלתי תשובה ברורה לגבי הIPA , אני מעדיף לקנות גלון\2 ליטר במחיר מוזל מאשר כמות קטנה בסופר פראם שלא תשתלם

פלסטלינה עושה את הסימנים שתארת במידה ועובדים איתה בצורה לא מספיק עדינה. רוב האנשים בעולם שמצליחים לייצר שריטות מפלסטלינה (וזה הרבה מאוד אנשים, כולל אני בעבר ואפילו מדי פעם היום כנראה) עושים זאת בלי קשר לכמה חומר סיכוך ואיזה חומר סיכוך, זה עניין של כמה לחץ אתה מפעיל או לא מפעיל וגם האם הפלסטלינה שלך היא קשה או רכה או בינונית (תמיד לקנות את הרכה ביותר אלא אם מדובר במוצר סיני שהם עצמם לא יודעים לפעמים)

המעט אנשים (חלקם מהפורום) וחלקם מחוצה לו שראיתי אותם מיישמים פלסטלינה עשו זאת בצורה מהירה מדי תוך כדי הפעלת לחץ מיותר.

אנחנו חיים במדינה לחוצה והלחץ והרצון לסיים מהר באים לידי ביטוי גם פה. צריך לעשות פלסטלינה בצורה הכי נינוחה שבעולם ולא למהר לשום מקום.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאתה מתאר כאן , עשיתי את התהליך בצורה מאוד עדינה בידיעה שלחץ יגרום לשריטות.

הסווירילים מאוד מאוד עדינים אבל הם רבים ומייצרים הולוגרמות בשבירת האור מהשמש.

הblack light מתיימר לפתור את הבעיה הזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאתה מתאר כאן , עשיתי את התהליך בצורה מאוד עדינה בידיעה שלחץ יגרום לשריטות.

הסווירילים מאוד מאוד עדינים אבל הם רבים ומייצרים הולוגרמות בשבירת האור מהשמש.

הback light מתיימר לפתור את הבעיה הזו ?

מסכים איתך שלמרות העדינות שריטות עלולות להיווצר תמיד. תלוי כמובן ברכב ובמצב שלו, בעובי הצבע שלו, ובאיכות הצבע.

אולי זה גם תלוי בפלסטלינה אבל אני בספק, ראיתי שריטות גם בפלסטלינה סינית וגם באחת איכותית של מגיוורס.

ה- blacklight (רשמת בטעות back light) לדעתי צריך לשפר את המצב,לא להעלים אלא רק לשפר את המראה. עדיין לא הבנתי מה בדיוק המוצר הזה עושה.

Why Buy This Product?

Gloss enhancer and sealant in one

Quick and easy application

Creates wet, bright finish

Safe for all car colors

Often used in conjunction with Hybrid V7

Also available in gallon size

Also available as part of the Detailer's Radiant Finish Kit

לקוח מהאתר של היצרן.

לא ראיתי שהוא יודע למלא שריטות בעזרת פילרים ולכן ייתכן שהשריטות עדיין יראו אבל הצבע עצמו ישתפר.

גלייזים שיודעים לטשטש/"להעלים" (זמנית כמובן) שריטות בעזרת מילוי פילרים שאני מכיר הם prima amigo ו

Autoglym Super Resin Polish-SRP

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשביצעתי את הפלסטלינה לא מזמן, השתמשתי בקוויק דיטיילר של כימיקל גייס. עם כל האהבה שלי ל ONR, פה לא יכולתי לבחור אחרת.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...