Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מגברים

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 7168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזר, הגבתי קודם , אך עכשיו זה לא מופיע

בכל אופן , מה שאמרתי שאף אחד לא אמר שהמגברים האלה יספקו את ה305, אתה מקבל פחות או יותר את מה שאתה משלם עבורו, אם אותך זה יספק, זה כבר שאלה אחרת.....

"יספקו את ה305". הוא לא סאב חזק בשמיים. שמעתי אותו כבר. עם ההגברה שלי.

סאב נחמד. עם כול המגברים מהרשימה תוכל לשמוע איתו סבבה.

***** Amplifiers Jobs *****

***** VW Golf Function *****

***** 050-7-266-766 *****

מכירה של רדיו דיסק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46216

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמיר שמעתי אותו עם המון מגברים, ממש לא אהבתי את התמורה שהוא קיבל בתוך רכב מסוג אימפרזה, שהוא משפחתי, אולי בתוך רכב 3 דלתות ההגברות האלה "עובדות איתו"

בתוך באגז של משפחתי, מניסיון, בכלל לא.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים!!! אני צריך עזרה!

מיקמיק זה ממש לא עוזר שאתה ממליץ על משהו ואחר כך סותר את עצמך

***קרא את חוקי הפורום, הקפצה שלא לפי הכללים תגרום לנעילת הת'רד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סותר את עצמי, נתת תקציב, נתתי לך מוצרים שעונים לדרישת התקציב.

אם הם יספקו את הרכיבים שלך, או לא, על זה אני לא יכול לענות.. כל אחד רמת הסיפוק שלו..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה אומר שהם לא מספיק חזקים להחזיק את הסאב במכונית משפחתית אולי ב3 דלתות אז איפה אתה לא סותר את עצמך שהמלצת על המגברים בשביל הסאב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל,יש אודיופילים שלא מסתפקים בפחות מה'BEST', יש אנשים כמוני שאוהבים הרבה ויברציות ורעש,

אם אתה כזה, או אחר, אני לא יודע.

לא נתת אינפורמציה,

אם היית בא ומבקש מגבר בשביל לתת בראש, כמובן שהייתי אומר לך לחפש יד שניה, משום שבתקציב הזה לא תוכל לתת לפיוניר הזה בראש...

והנה, כמו תמיר, מבחינתו זה "מספק", יכול להיות שגם אותך זה יספק באותה מידה , אותי, זה לא סיפק.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן,

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=42052&highlight=%E4%FA%E7%EE%EE%E5%FA

זה המגבר שאתה ממליץ לו עליו בחום ? לשפוך 1000 שקל על מה בדיוק?

כן על זה אני ממליץ בחום !

היה לי בעיה קטנה שמאז לא קרה לי כלום ( טפו טפו טפו )

המגבר אצלי עוד מעט שנה היה בעיה ממש קטנה זה לא נראה לי משהו שמראה אל חיסרון

עזבו חברה מי שיגיע לפגש הבא בצפון מוזמן לשמוע איך שומעים אצלי ולראות שלמרות שהמגבר הוא של קליפורניה בום הוא ממש עושהב את העבודה !

תמיר המגבר באתר עולה 1000

אתה ( רק אתה אולי עוד אחדים )יכול להביא אותו במחיר של 650 אם אתה לוקח עוד דברים

אם אתה לא לוקח כלום אתה לא יכול להביא אותו ב 650 במיוחד לא ב 600

לפני שבוע בדיוק דיברתי איתך על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקמיק בקשר להספקים אתה אומר שבמחיר הזה אי אפשר לקנות מגבר חזק אבל הקליפורניה יותר חזק וגם אם הם מצהירים על נתונים גבוהים והם מוגזמים 4X150 RMS אז אם ההספק יהיה 90X4 אז עדין זה יותר חזק מהמגנאט ויחזיק יותר טוב את הסאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן על זה אני ממליץ בחום !

היה לי בעיה קטנה שמאז לא קרה לי כלום ( טפו טפו טפו )

המגבר אצלי עוד מעט שנה היה בעיה ממש קטנה זה לא נראה לי משהו שמראה אל חיסרון

עזבו חברה מי שיגיע לפגש הבא בצפון מוזמן לשמוע איך שומעים אצלי ולראות שלמרות שהמגבר הוא של קליפורניה בום הוא ממש עושהב את העבודה !

תמיר המגבר באתר עולה 1000

אתה ( רק אתה אולי עוד אחדים )יכול להביא אותו במחיר של 650 אם אתה לוקח עוד דברים

אם אתה לא לוקח כלום אתה לא יכול להביא אותו ב 650 במיוחד לא ב 600

לפני שבוע בדיוק דיברתי איתך על זה...

אני ועוד הרבה יוכלים להביא אותו ב600.

אם אני קונה יחידה אחת זה 600שקל. אם אני קונה מעל 5 יחידות זה 550 שקל.

אל תתוכח איתי על דברים שאני אמרתי לך.

תמיר

***** Amplifiers Jobs *****

***** VW Golf Function *****

***** 050-7-266-766 *****

מכירה של רדיו דיסק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46216

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקמיק בקשר להספקים אתה אומר שבמחיר הזה אי אפשר לקנות מגבר חזק אבל הקליפורניה יותר חזק וגם אם הם מצהירים על נתונים גבוהים והם מוגזמים 4X150 RMS אז אם ההספק יהיה 90X4 אז עדין זה יותר חזק מהמגנאט ויחזיק יותר טוב את הסאב

מי סיפר לך שמגבר ב600 שקל נותן 90 וואט לערוץ ?

גם אני רוצה!

בכל אופן, בוא נצא מנקודת הנחה שהמגבר אכן נותן 1000 וואט לערוץ, האמינות שלו, לא מעידה על הרבה, קח את מתן כתור דוגמא קלאסית, (כמה שאני לא רוצה לבעס אותו, זה שלו זה קרה רק פעם אחת, זה לא אומר דבר על טיב המגבר, ובטח שלא על כוחו)

ובמחיר של 1000 שקל, אף אחד לא ימליץ לך עליו. ואף אחד לא יגיד לך שהוא חזק.

אם אתה רוצה לחסוך בביצועים, ובעלות, היתי ממליץ לך על הפלטיניום אודיו, משום שהוא מאוד זול, התמורה שלו, גם כן זולה,אבל הוא מאוד מאוד נפוץ, ואנשים לא באים לפה ומספרים דברים רעים על טיבו.

בכל אופן, גם אותו שמעתי עם פיוניר 305, וגם לא אהבתי את התמורה, ממש לא אהבתי!,

דרך אגב, תוסיף גם את הPYLE 855 למשוואה.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם קרה שנכבה לו המגבר זה בסף הכל הגנה על המגבר גם לי זה קרה פעם אחת בשנתיים וחצי שיש לי מגבר. זה לא כזה סיפור אם הוא נכבה. ולפעמים אתה מתחיל נסיעה אחרי שהרכב עמד איזה 5 שעות בשמש ואז המגבר רותח עוד לפני שהפעלת אותו.

והתכוונתי לקליפורניה 1200 שהוא אמור להיות 150X4 ואגם הם זה לא נכון אז אני בטוח שהוא לא פחות מ90X4 אני לא חושב שהם מצהירים על נתונים בהפרשים כל כך גבוהים מהנתונים האמיתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה שואל אותי בכלל ?

לך תקנה אותו, ואז תספר לנו כמה הוא חזק וכמה אתה מרוצה ממנו

וזה דיי מוזר שלך זה קרה, להכניס מגבר למצב הגנה, זה אומר שההגנה עובדת, במגברים מסוג זה כשההגנה לא עובדת. הולך לך המגבר מאוד מהר.

בכל אופן, יש לי מערכת כבר שנתיים.

יש לחברים שלי מערכות , מספיק זמן

המגברים שלי עובדים בעומסים, ו"קצת" יותר מהנורמה, ומוזר, לי אף פעם לא היה מצב הגנה...

וזה לא משנה כמה שעות הרכב עומד בשמש, וזה לא משנה כמה שעות של עבודה מאומצת

אז לקרוא לזה מצב "סטנדרטי, ורגיל, וקורה", אני לא היתי קורה לזה כזה...

בכל אופן, גם לחברים שלי זה לא קורה, עם סחורה "טיפה" יותר נחותה, (לא סינית כמובן, אך לא עלויות בשמיים, לדוגמא XCITE של מאגנט, וGM-X של פיוניר, BAZOOKA- כן יש להם מגברים)

ועוד ועוד.......

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שמגברים של חברות זולות שמצהירות על נתונים גבוהים הם זבל ועדיף לקנות מגברים יקרים באותם סכומים שהם הרבה יותר חלשים. וטוען שהם יתאימו יותר לדרישות ואחר כך סותר את עצמך ואומר שהם לא מספיק חזקים.

אז אני ישאל אותך שאלה. מה יותר חזק קליפורניה 1200W או מאגנאט 600W?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי השוואה ביניהם, אני מנחש שהם באותה הרמה של הספקים.

אבל האם איכותם זהה ? האם אורך חייהם זהה ? האם המאגנט יודע מהזה פרוטקשיין ?

האם הקאליפורניה בום יכול לעבוד בכלל עם שני גישורים ? האם על המאגנט אפשר להרתיח ביצים בשביל הגחנון שאתה מניח לידו ? :)

................

שוב, אם אתה לא רוצה לקבל עיצות , לא סתם חברה זולה נחשבת לזולה, אני לא מגדיר מגבר זול בגלל שהוא לא נותן הספקים חזקים, הוא זול בגלל האבא ואימא שלו..

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...