Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימות מערכות מולטימדיה שיודעות להתחבר עם אנדרואיד?

nice_guy
שימו לב! השרשור הזה בן 4037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

KIPPER, איך חיברת את ה S3 שלך למערכת? אני רוצה לחבר S2 למערכת גם, מה אני צריך לחפש שיהיה במערכת.

תודה

פליקס

כבל COMPOSITE AV שמתחבר למערכת ולטלפון.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבל COMPOSITE AV שמתחבר למערכת ולטלפון.

רוב הכבלים שראיתי הם עם יציאת HDMI, יש לך אולי במקרה דגם?

ודבר נוסף, כלומר אתה מחבר למערכת בכניסת ה AUX ? ואז אין לך טעינה למכשיר, האם אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירי אנדרוייד עם יציאות HDMI אם כבר צריך איזה קופסא אשר תעשה המרה של האות מדיגיטלי , לאנולוגי .

אני לא רואה את זה עובד , נראה לי הבחור התבלבל .

באייפון זה קיים ועובד אצלי ברכב, עברתי עכשיו לאדרויד ואני לא חושב שזה ניתן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבל שמתחבר למיקרו USB היציאה של הסמסונג ומתפצל ל3 RCA שזה סאונד ווידאו, אבל אתה צודק, האות שיוצא הוא דיגיטלי ולכן לא מתאים ל RCA.

מוזר.

חבל ש KIPPER לא טורח לענות איך הוא עשה את זה.

או שסתם נהניים כאן להטעות אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 שקל על מכשיר אנדרואיד סיני? השתגעתם?

טאבלט נקסוס 7 של גוגל עולה כולל משלוח DHL מהיר ומיסים פחות מ1000 שקלים.

תוסיף לזה פרוססור יד שניה כלשהו/רדיו דיסק שישב מאחורי הטאבלט כמו שחבר פורום כאן עשה.

תוסיף ממיר אות מUSB לאופטי למקרה שאתה צריך.

תוסיף התקנה אצל בעל מקצוע טוב, ולא הגעת ל3000 שקלים עדיין לדעתי.

אתה מקבל מכשיר שאיכותו היא בטוח טובה ממכשיר סיני+עידכונים שוטפים מגוגל+Blutooth+אינטרנט עם שימוש בTethering.

ב3000 שקלים נראה לי שגירסת ה3G של הטאבלט הזה תיכנס לתקציב ותהנה גם מדיבורית אינטרנט וויז בלי Tethering ובלי בעיות.

אני בכלל לא מדבר על טאבלטים של Ainol שהם אומנם סינים, אבל סך הכול עושים עבודה לא רעה ועולים אפילו פחות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבל שמתחבר למיקרו USB היציאה של הסמסונג ומתפצל ל3 RCA שזה סאונד ווידאו, אבל אתה צודק, האות שיוצא הוא דיגיטלי ולכן לא מתאים ל RCA.

מוזר.

חבל ש KIPPER לא טורח לענות איך הוא עשה את זה.

או שסתם נהניים כאן להטעות אנשים.

זה לדעתי אפשרי רק על ידי שירשור של מחברים.

1. MHL מMICRO USB לHDMI

http://www.amazon.co.uk/Samsung-Galaxy-S3-HDTV-Adapter/dp/B0080CXSOU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354410090&sr=8-1&tag=5336653508-21

2. ממיר מHDMI לRCA

http://www.amazon.com/Etekcity-Composite-Video-Audio-Converter/dp/B008FO7PQA

או

http://www.amazon.com/gp/product/B0080KN18K/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=A2BUXD0L1W5AKG&tag=5336653508-20

אם למישהו יש פתרון יותר פשוט אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הפיתרון, אז הוא מגושם מאוד...

ואם כבר, אז יש כבל שמתאם בין הטלפון ל HDMI וגם מטעין את הפלאפון. וממש זול.

אבל האתר לא נותן לי לפרסם את הלינק, ממש מוזר הקטע של 20 הודעות

והמתאם מ HDMI ל RCA מצריך מקור מתח משלו.

וואו, זה פשוט עקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום,

KIPPER שהעלה את כל הרעיון שכל העניין אפשרי כי אצלו זה עובד, לא טורח להגיב כיצד הוא מחבר למערכת שלו.

כל השאר זה ספקולציות, חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח יא רשעים

נפלתם עלי כאילו כל מה שאני עושה כל היום זה בודק פוסטים בפורום :]

(סטודנט להנדסת תוכנה, זמן פנוי אין הרבה...)

בכל אופן:

1. במערכת צריכה להיות יציאת AV (חיבור RCA), מי שיש לו HDMI בכלל הרוויח.

2. צריך מתאם MHL לטלפון (S3 וS2 מתאמים שונים לשים לב!)

3. צריך ממיר אות דיגיטלי לאנלוגי (HDMI TO AV) - ממליץ להשתמש בדגם שפירסמתי פה,

הדגמים שפורסמו ע"י firebirdrc הם דגמי המיני, אין להם מקור מתח חיצוני ולכן איכות התמונה שלהם בעייתית, בלי שום קשר גם עם הממיר הגדול האיכות היא בעייתית בגלל כל הכבלים וכו' יש הפרעות בתמונה.

http://www.ebay.co.uk/itm/150980007243?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

4. כבל RCA וכבל HDMI איכותיים!

5. מטען לרכב מפוצל 2חיבורי USB!

כמה דגשים:

1. יש כבלים שהם HDMI מצד אחד וRCA מצד שני! לא יעבוד! המכשיר מוציא אות דיגיטלי והמערכת מקבלת אות אנלוגי - היא לא יודעת לעשות את ההמרה לבד! לכן פשוט לא תהיה תמונה וצריך גם את הממיר!

2. הממיר צורך מתח של 5V, אני פשוט חיברתי אותו בכבל USB (צד אחת למטען ברכב צד שני (הוחלף הקונקטור לשל השנאי) ומחובר למכשיר)

3. מכשיר הMHL צורך בעצמו 475mah ולכן מתחבר גם אליו כבל מיקרו USB (לכן אמרתי מטען לרכב עם USB כפול!)

*הMHL לא תורם במיוחד להטענה של המכשיר הסלולרי מכיוון שהטלפונים בקרנל שלהם מכוונים לקבל בהטענה מUSB רק 500mah ומקיר 1000mah ולכן הוא לא יטען כמעט ובכלל ואפילו הסוללה תרד במקרה של שימוש בWAZE וכו' וכו'!

יש אפליקציה שנקראת Screen Standby למכשירים עם ROOT שמזהה כאשר הMHL מתחבר למכשיר ואז מכבה את המסך אבל לא נועלת את המכשיר! (מורידה את הבהירות ל0) מה שעוזר להציל קצת מהסוללה שאת התצוגה רואים במערכת עצמה.

4. אצלי הכל מחובר בצורה אסתטית מאד, המכשיר הסלולרי יושב על זרוע שבסיסה בשקע המצת של הרכב ויש לה 2חיבורי USB - חיבור אחד הולך וMHL והשני נכנס מתחת למצת עצמו לצד הHDMI (כבל שטוח מומלץ!) ושניהם רצים לתוך התא כפפות שבו נמצא הממיר ביחד עם כבל RCA שמגיע מחלקה האחורי של המערכת.

מקווה שלא אשכח לפרסם תמונות בזמן הקרוב.

אם למישהו יש עוד שאלות, אשתדל לזכור לענות פה :]

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח יא רשעים

נפלתם עלי כאילו כל מה שאני עושה כל היום זה בודק פוסטים בפורום :]

(סטודנט להנדסת תוכנה, זמן פנוי אין הרבה...)

בכל אופן:

1. במערכת צריכה להיות יציאת AV (חיבור RCA), מי שיש לו HDMI בכלל הרוויח.

2. צריך מתאם MHL לטלפון (S3 וS2 מתאמים שונים לשים לב!)

3. צריך ממיר אות דיגיטלי לאנלוגי (HDMI TO AV) - ממליץ להשתמש בדגם שפירסמתי פה,

הדגמים שפורסמו ע"י firebirdrc הם דגמי המיני, אין להם מקור מתח חיצוני ולכן איכות התמונה שלהם בעייתית, בלי שום קשר גם עם הממיר הגדול האיכות היא בעייתית בגלל כל הכבלים וכו' יש הפרעות בתמונה.

http://www.ebay.co.uk/itm/150980007243?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

4. כבל RCA וכבל HDMI איכותיים!

5. מטען לרכב מפוצל 2חיבורי USB!

כמה דגשים:

1. יש כבלים שהם HDMI מצד אחד וRCA מצד שני! לא יעבוד! המכשיר מוציא אות דיגיטלי והמערכת מקבלת אות אנלוגי - היא לא יודעת לעשות את ההמרה לבד! לכן פשוט לא תהיה תמונה וצריך גם את הממיר!

2. הממיר צורך מתח של 5V, אני פשוט חיברתי אותו בכבל USB (צד אחת למטען ברכב צד שני (הוחלף הקונקטור לשל השנאי) ומחובר למכשיר)

3. מכשיר הMHL צורך בעצמו 475mah ולכן מתחבר גם אליו כבל מיקרו USB (לכן אמרתי מטען לרכב עם USB כפול!)

*הMHL לא תורם במיוחד להטענה של המכשיר הסלולרי מכיוון שהטלפונים בקרנל שלהם מכוונים לקבל בהטענה מUSB רק 500mah ומקיר 1000mah ולכן הוא לא יטען כמעט ובכלל ואפילו הסוללה תרד במקרה של שימוש בWAZE וכו' וכו'!

יש אפליקציה שנקראת Screen Standby למכשירים עם ROOT שמזהה כאשר הMHL מתחבר למכשיר ואז מכבה את המסך אבל לא נועלת את המכשיר! (מורידה את הבהירות ל0) מה שעוזר להציל קצת מהסוללה שאת התצוגה רואים במערכת עצמה.

4. אצלי הכל מחובר בצורה אסתטית מאד, המכשיר הסלולרי יושב על זרוע שבסיסה בשקע המצת של הרכב ויש לה 2חיבורי USB - חיבור אחד הולך וMHL והשני נכנס מתחת למצת עצמו לצד הHDMI (כבל שטוח מומלץ!) ושניהם רצים לתוך התא כפפות שבו נמצא הממיר ביחד עם כבל RCA שמגיע מחלקה האחורי של המערכת.

מקווה שלא אשכח לפרסם תמונות בזמן הקרוב.

אם למישהו יש עוד שאלות, אשתדל לזכור לענות פה :]

KIPPER, וואו, תודה רבה על התשובה המפורטת, נשמע פרוייקט לא קטן, באמת יהיה נחמד לראות תמונות, או פשוט לוותר ולהשתמש עם הפלאפון כמו עד היום.

ובאמת חבל שאין כניסת HDMI לפחות אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חבל שאין HDMI,

גם עולה הרבה כסף כל העסק הזה וגם פוגע באיכות בצורה משמעותית!

אני אישית משתמש בחיבור רק למטרת WAZE (למרות שיש לי GPS איתורן מובנה במערכת)

ולאפליקציית TOURQE (מתחברת לטלפון עם OBD לECU ומוציאה לי את כל הנתונים בחישני הרכב, דלק מומנט בוסט כ"ס וכו' וכו')

ולמקרים מיוחדים YOUTUBE (שדווקא וידאו רואים באיכות סבבה לגמרי)

מה שכן אני יכול כרגע להגיד שלדעתי איכות הסאונד לא נפגעת והעסק עושה את העבודה....

בקשר לתמונות אני רוצה לצלם תמונות כאשר הטלפון שלי מחובר בעצמו ולכן אני צריך עוד מכשיר סלולרי ו99% מהזמן אני נוסע לבד ואם כבר יש איתי עוד מישהו ברכב זה בעיקר בלילה...

אבל אשתדל לטפל בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו סיקרנת אותי.

האפליקציה מתחברת לממשק OBD2 ? עם כבל?

ומקבלת את כל הנתונים???

זה מגניב ביותר.

יש מצב לחבר גם OBD2 דרך BT, ניסית? כדאי להשקיע בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו סיקרנת אותי.

האפליקציה מתחברת לממשק OBD2 ? עם כבל?

ומקבלת את כל הנתונים???

זה מגניב ביותר.

יש מצב לחבר גם OBD2 דרך BT, ניסית? כדאי להשקיע בזה?

מחובר דרך BT עם מתאם שעולה 10-20$ מאיביי ועושה את העבודה,

הבאסה היחידה היא שצריך לפרק את הפלסטיקה שמכסה את התיבת פיוזים, וצריך כל פעם לנתק אותו כשיוצאים מהרכב, קיצר מחברים אותו רק שרוצים במכוון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...