Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

בינתיים פינו את חאן יונס והשאירו חטיבה אחת בעזה אאל״ט.

האפשרויות:

1. מרדימים את כולם ואז פותחים במצע בזק על רפיח. סבירות נמוכה לדעתי

2. שמועות שמתבשלת עסקה של חילופי שבויים תמורת נסיגה (זמנית?) והפסקת אש

3. עוברים לשלב הדשדוש המוחלט שבו ביבי אומר ״אני רוצה להיכנס לרפיח״, אבל לא נכנס כי האמריקאים או גנץ או היועמשית או בגץ או אחשוורוש (ואז יוכל להגיד שאם רק היתה לו ממשלת ימין על מלא מלא ומשילות מלאה מלאה)

לפי ההצהרות של ארצות הברית, מצרים וקטאר - זה 2.

ישראל צובעת את היציאה מחאן יונס בתור "זה חלק מהתוכנית", אבל ברור שלא. ירצו להגיע לעסקה, להוריד פאניקה של העולם, להכניס קצת סיוע, ואחרי העסקה תימשך כנראה הלחימה אבל כמו שהאמריקאים רוצים - מצור על רפיח ופעולות פשיטה. 

בחירות.

*יש את חטיבת הנח"ל על ציר נצרים ועוד כוחות בכל מיני מקומות שהתחילו לעבוד שם על רצועת הביטחון. לא יצאו לגמרי בתקופה הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

1. מרדימים את כולם ואז פותחים במצע בזק על רפיח. סבירות נמוכה לדעתי

2. שמועות שמתבשלת עסקה של חילופי שבויים תמורת נסיגה (זמנית?) והפסקת אש

3. עוברים לשלב הדשדוש המוחלט שבו ביבי אומר ״אני רוצה להיכנס לרפיח״, אבל לא נכנס כי האמריקאים או גנץ או היועמשית או בגץ או אחשוורוש (ואז יוכל להגיד שאם רק היתה לו ממשלת ימין על מלא מלא ומשילות מלאה מלאה)

לפי הפוסטים של בנגביר בטוויטר אני מהמר על 3.

חוץ מזה, ביבי הוכיח שכל מה שהוא יודע לעשות כראש ממשלה במשך 15 שנה זה לקחת את הסכסוך, להוריד אותו לאש קטנה ולערבב ולבשל את הציבור לאט לאט. מדי פעם הסיר רותח והתחתית נשרפת אז מאשימים את "השמאל" והכל מסתדר. הפעם הזאת לא שונה, פשוט נשרף טיפה יותר מהרגיל.

אמן שאני טועה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה מקבל החלטות על סמך ציוצים של בן גביר אני מקווה שאתה לא מקבל החללטות שנוגעות לחיי אדם.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

חוץ מזה, ביבי הוכיח שכל מה שהוא יודע לעשות כראש ממשלה במשך 15 שנה זה לקחת את הסכסוך, להוריד אותו לאש קטנה ולערבב ולבשל את הציבור לאט לאט. מדי פעם הסיר רותח והתחתית נשרפת אז מאשימים את "השמאל" והכל מסתדר. הפעם הזאת לא שונה, פשוט נשרף טיפה יותר מהרגיל.

אמן שאני טועה.

שבן גביר ילך לחפש.

לפי האמירות של הרצי הלוי וגלנט, זה 2. 

ואני תומך בזה. תן להם את המחבלים המסריחים שלהם, שיחזרו כמה נשים של מחבלים לצפון, נחזיר את החטופים ונמשיך להילחם עוד חודש. זה היה אחרי ההפסקת אש הראשונה וזה יקרה גם עכשיו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, זה אומר שמישהו דחה את ההחלטה וזה כנראה עלה לנו בחיי אדם גם מצד החטופים וגם מצד החיילים.

אז אני כמובן יכול להתנצל בפני ניקו ולהגיד 'צדקת' עוד מעט. מה שכן זה אומר שיכולנו להרוויח יותר אם היינו מסכימים לאותה העיסקה מוקדם יותר.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

אם אתה מקבל החלטות על סמך ציוצים של בן גביר אני מקווה שאתה לא מקבל החללטות שנוגעות לחיי אדם.

כשמישהו אומר לך מה הוא רוצה, כדאי להקשיב.

הוא כתב שאם ביבי יסיים את המלחמה בלי להיכנס לרפיח אין, לו מנדט להיות ראש ממשלה.

בהנחה ולטיפש הזה יש מספיק שכל להבין שאם הוא מפרק את הממשלה הסיכוי שלו להיות שר שווה לסיכוי שלו להיות בן אדם, זה אומר שהמלחמה הולכת להימשך על אש קטנה ובלי הישגים מי עד יודע עד מתי.

לפני 26 דקות, יובל .מ. כתב:

לפי האמירות של הרצי הלוי וגלנט, זה 2. 

הרצי וגלנט לא עושים מה שהם רוצים, הם כפופים לראש. הראש רוצה להיות במלחמה לנצח.

גם אם הולכים להפסקת אש ועסקה, זה לא יהיה תמורת כולם. זה ימשיך להימרח עוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

יש עניין של הכנת דעת קהל.

ניקח דוגמא מהשכנים שלנו - לפני מחבלים שלא מהרשות הפלשתינאית גנבו ג'יפ של המחבלים מהרשות הפלשתינאית ונסעו עליו ברחבי שכם, מה הם עשו? פרסמו כרזות וסרטונים עם השוואה שלהם לדאע"ש. היום פתחו במבצע נגדם. 

אז הרצי אומר שאנחנו נדע לעמוד במחיר, גלנט אומר שנשלם מחיר, כולם יידעו שזה מגיע, ואף אחד לא יחשוב שהולכים לאבדון בגלל 800-900 מחבלים שישוחררו.

אז תשחרר 80-90, נגיד 50-60 חיים או לא יודע מה, תראה תזוזה בעניין, נשקף לעולם (ובמיוחד לארה"ב ובריטניה) שאנחנו רוצים להכניס סיוע, כשהמטומטמים יפרו את ההפסקת אש שוב תיכנס לרפיח. זה דיי ברור.

עריכה:

אומנם הראש רוצה המשך מלחמה, אבל גם הוא יודע מה ההשלכות של לא להקשיב לאמריקאים באופן מוחלט (ואני מבדיל בין להגיד להם "Zדיינו" לבין להגיד "שמעו אני מסכים עם 1 2 3 אבל לא מסכים ל-4 5").

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שבדיבור על מחיר הם התכוונו שאנחנו נשלם בחיילים כדי לחזור לעמדות שיש לנו עכשיו בעוד 6 שבועות של הפסקת אש.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

זה כי סינוואר ימשיך לעשות לנו בית ספר...

הוא ימרח את עסקת השבויים לאורך הרבה מאוד זמן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשטרה עושה בימינו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב מאד. 

הטיפש הזה מתגרה השוטרים כדי לצלם סרטונים. עשה ביפן את אותו תרגיל וחטף.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, DareDevil כתב:

מה המשטרה עושה בימינו..

ראיתי קטע קטן שנכנס תחת "העלבת עובד ציבור", מזכה בכיף באלה לראש וזריקה לניידת.

*הערת צד - שנאה שלי כל הטיקטוקרים הלמלמים האלה, מגיע להם מכות גם אם לא עשו כלום, רק על זה שהם חבורה של מטומטמים שחושבים שהעולם שייך להם.

היידה יס"מ כל הכבוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצה באוניברסיטת תל אביב קוראת לווליד דקה, תהיה נשמתו צרורה בצרור מפתחות, שחטף ורצח חייל צה"ל "חבר יקר ואהוב ומקור השראה אינסופי". בינתיים האוניברסיטה שותקת.

אחת מראשי המחאה זרק לפיד כדי לפצוע קשה שוטרים בהפגנה, ראשי המחאה טוענים שהוא "שחקן נשמה, לב ענק" ומקווים שיחזור לצעוד איתם. אפס גינויים לאלימות, אפס קריאה לאחדות.

אולי עכשיו, בפעם האלף, תבינו למה קל להסיט את ה"ביביסטים". עד שהשמאל-מרכז לא יעשה חשבון נפש עמוק עם עצמו המדינה תמשיך להיות מפולגת, וזה לא רק באשמת ביבי וקרעי יימח שמם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהוד בוא צפה בסרטון זה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...