Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

כולה כרטיס אורח לסטנדאפ.

זה עדיין עולה יותר מספר לא?

אל תדאג במזנון אתה תשלם יפה מאוד על סיגרים ושמפניה וורודה. תירוצים כמו אין לי ארנק כבר לא עובדים עליי... יש אפלפיי.

אני לא שותה שמפניה ולא מעשן סיגרים 😕 יש משהו אחר במזנון?

ראש העין לבני ברק קרוב בהרבה מירושלים. חוץ מזה אני מהמר שהבית שלך גדול יותר משלו ובטח גם חדש יותר. דיל טוב תמורת ארגז אננסים וכרטיסי טיסה לטורקיה למשפחה.

אבל יש אופציות הרבה יותר קרובות לבני ברק מאשר ראש העין. וגם זולות יותר.

הבית שלי כנראה חדש יותר, אבל לא בטוח גדול יותר. סה"כ 4 חדרים.

אני לא אטוס לטורקיה.

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

הם עושים את זה מכח היותם בשלטון או שהם עוסקים בפעילות עבריינית והשלטון נלחם בהם?

פעילות פח"עית, והשלטון לא נלחם בהם.

עכשיו תחשוב, מה הם יעשו כשהם כן יהיו בשלטון

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

אבל הם עונים עליה - תראה בהודעה של לפלאג. 
"נראה אותך חי בצניעות כמוני" זאת התשובה שלהם.

זה לא עונה על השאלה.

תשובה פוטנציאלית לשאלה זה למשל:

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

אם יש יכולת לגדל ילד אחד ברמת חיים סבירה, 2 ברמת חיים גרועה ו3 בעוני מוחלט והם מביאים 5

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מה קיים ואני לא יודע? דפקו לך בדלת נציגים חמושים של בל"ד ונתנו לך כרטיסי טיסה בכיוון אחד?

אחד המצביעים שלהם ביקר ברמות לפני זמן קצר, להעביר את האידיאולוגיה שלהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

פעילות פח"עית, והשלטון לא נלחם בהם.

עכשיו תחשוב, מה הם יעשו כשהם כן יהיו בשלטון

אם השלטון לא היה נלחם בהם ונותן להם יד חופשית , כנראה לא היינו הולכים היום לעבודה ומתכתבים באינטרנט.

והם היו בשלטון, מה הם עשו?

לפני 55 דקות, יובל .מ. כתב:

אחד המצביעים שלהם ביקר ברמות לפני זמן קצר, להעביר את האידיאולוגיה שלהם.

אה כן, בכל פעם שיש פיגוע צריך להזכיר לעצמנו שזה הרצון של כל הערבים בלי יוצא מן הכלל.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

אה כן, בכל פעם שיש פיגוע צריך להזכיר לעצמנו שזה הרצון של כל הערבים בלי יוצא מן הכלל.

fool me once shame on you, fool me twice shame on me. אתם פשוט רוצים להמשיך לעצום עיניים כי זה לא הגיע אליכם.

אם פעולה מתרחשת פעם אחר פעם אחר פעם, כנראה שזה כן הרצון שלהם.

אפילו כשהם אונסים הם מחפשים רק יהודיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, כשאתה רואה ערבי ברחוב אתה חוצה לצד השני?

אם תלך לבית חולים ויהיה שם רופא ערבי תבקש שיעבירו אותך לאחד יהודי?

יש גבול לפרנויה שלך?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

אם פעולה מתרחשת פעם אחר פעם אחר פעם, כנראה שזה כן הרצון שלהם.

אפילו כשהם אונסים הם מחפשים רק יהודיות.

של מי? של כולם?

מציע לך להפסיק לעקוב אחרי הדף של הצל ובכללי למתן צריכת חדשות. אתה כותב לפעמים כאילו אתה שרה קונור בתחנת המשטרה...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Gosser1860 כתב:

לא שכחתי אותך 😧

לא הבנתי 😅

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלואורייד ויבגני, תהיו אמיצים, תשלחו את הנשים שלכם לבד בלילה לדרום תל אביב או לאחת מהערים הערביות ותגידו לי אם היה להן תחושה סבבה. לא אם קרה משהו, רק אם הייתה להן תחושת ביטחון (ואם אתם לא מבדילים בין ביטחון לתחושת ביטחון זאת בעיה שלכם).

עד אז אתם מבלבלים תשכל.

עריכה: אם כבר, האמירה של תפסיק לעקוב אחרי הצל מראה את הבעיה בדיוק.

טומנים את הראש בחול ומקשיבים למה שיונית לוי ואמנון אברמוביץ אומרים לכם. 

המצב דבש במדינה, בדוק.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, laplug כתב:

החרדים בחרו חיי עוני מאידיאולוגיה ואני לא מכיר אף אחד שיכל לחיות טוב (אני לא מדבר על אנשים ללא השכלה או יכולת להרויח טוב) שיבחר לרדת לעשירון התחתון מרצונו החופשי

קודם כל זה לא מדויק כי להרבה מהם אין באמת בחירה (כשאתה מגיע לגיל בגרות עם קרוב לאפס הכשרה לעולם מערבי, ויכולת פריון מאוד נמוכה, אתה כבר לא כ״כ בוחר - הבחירה התבצעה עבורך ועכשיו אתה יכול לנסות לשנות אותה או לזרום עם זה), אבל בוא נניח לרגע שיש וזו באמת בחירה חופשית וכו׳.

אף אחד לא מבקר אותם על הבחירה שלהם, למי אכפת מה פלוני עושה עם החיים שלו? שיהיה לו בכיף...

הטענות הן:
א) לסבסד מלכודות עוני זו דרך ממש גרועה להתנהל, בפן החברתי-מדיני. 

ב) לסבסד אוכלוסיות עם פריון תעסוקה נמוך ופריון ילודה מאוד גבוה זו דרך ממש גרועה להתנהל, בפן הכלכלי.

זהו

רוצה לגדל 7 ילדים? מגניב, בהצלחה, תממן את זה מהכיס שלך. קרוב לוודאי שמטבע הדברים, אם לא יסבסדו אותך אתה כבר לבד תבין שאתה לא רוצה לגדל 7 ילדים, או שאתה כן רוצה לייצר להם אוכל.

רוצה ללמוד תורה כל היום? כנ״ל.

נכון להיום (ולעתיד הנראה לעין) מדינת ישראל מסבסדת מלכודות עוני - כי מבחינת הפוליטיקאים זה לא משנה הרבה כאן ועכשיו. את הג׳וב היום הם מקבלים, את החשבון העתידי ישלם מישהו אחר, ורוב הציבור לא מספיק פיכח בשביל להבין עד כמה גבוה ומסוכן הצונאמי בגלל שהוא נמצא 100 ק״מ מהחוף.

יש סיבה שחרדים שאינם גרים בישראל לא מגיעים עם פריון תעסוקה אפסי (אדרבא, אני די בטוח שהפריון שלהם גבוה מהממוצע), והסיבה היא: אף אחד לא מממן להם את הפרויקט. זהו, ממש ממש פשוט. בישראל הפוליטיקאים שלהם הבינו שבשביל שלשמר ולחזק כח צריך הרבה ילדים, מעט השכלה (מערבית) ומעט יכולת השתכרות. זה עובד להם יופי, ובאמת כל הכבוד להם בפן האישי, אבל את הנזק המצטבר שלהם ייקח עשרות שנים לתקן (אם זה בכלל בר תיקון).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

סלואורייד ויבגני, תהיו אמיצים, תשלחו את הנשים שלכם לבד בלילה לדרום תל אביב או לאחת מהערים הערביות ותגידו לי אם היה להן תחושה סבבה. לא אם קרה משהו, רק אם הייתה להן תחושת ביטחון (ואם אתם לא מבדילים בין ביטחון לתחושת ביטחון זאת בעיה שלכם).

עד אז אתם מבלבלים תשכל.

עריכה: אם כבר, האמירה של תפסיק לעקוב אחרי הצל מראה את הבעיה בדיוק.

טומנים את הראש בחול ומקשיבים למה שיונית לוי ואמנון אברמוביץ אומרים לכם. 

המצב דבש במדינה, בדוק.

הבעיה שלך שאין לך קונטקסט ואתה היסטרי. לא מבין איך לא עזבת את הארץ כבר רק מהפחד.
יש הבדל בין להסתובב בכפר ערבי בלילה לבין שרופא ערבי יעשה לך משטח גרון.
בוא אני אגלה לך סוד, גם ערבים לא מרגישים בטוח ללכת בכפר ערבי בלילה, ולא רק, גם ביום.
הנה לא מזמן ילד מסכן שהלך לתקן את הטלפון שלו נשרף למוות סתם, ולא לא היו יהודים בחנות.

כמה חודשים לפני זה ילדה חטפה כדור כששיחקה בפארק שעשועים, ולא לא התגלשו במגלשה יהודים.
האלימות שם מושרשת חזק בתרבות, זו בעיה שלנו איתם וגם שלהם עם עצמם.

אנחנו לא חיים בסרט שהם מבסוטים מהמצב כי בוא להיות ערבי בארץ זה לא להיט (מכיר את הסיפורים על ביטוח לאומי), לא הייתי רוצה להיות כאן דקה ערבי, אבל יחד עם זאת לא כולם מחפשים דם יהודי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

הבעיה שלך שאין לך קונטקסט ואתה היסטרי. לא מבין איך לא עזבת את הארץ כבר רק מהפחד.
יש הבדל בין להסתובב בכפר ערבי בלילה לבין שרופא ערבי יעשה לך משטח גרון.
בוא אני אגלה לך סוד, גם ערבים לא מרגישים בטוח ללכת בכפר ערבי בלילה, ולא רק, גם ביום.
הנה לא מזמן ילד מסכן שהלך לתקן את הטלפון שלו נשרף למוות סתם.

אז לתת להם עוד שטחים זה מה שיעזור לביטחון האישי?

כל המזרח התיכון בוער בגלל החולשה שאובמה הציג, לתת להם לעשות את זה 3 קילומטר מכביש 6 ונתבג זה הפתרון שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב במזרח התיכון היה חרא הרבה לפני אובמה והוא יהיה חרא גם הרבה אחרי שהוא ימות.
יש פה יותר מדי דת שמעורבת ואחת מאוד אלימה.

לתת להם שטחים?
רגע רמאללה לא שלהם? בפועל היא לא שלהם? 
מזרח ירושלים לא שלהם? אתה יכול להחריג את הלישכה של בן גביר.
עזה לא שלהם? גם ששלטת בעזה של מי היא הייתה בפועל?
אני יכול להמשיך...
אז מה בדיוק אתה נותן למי?

אני מעדיף "לוותר" על רמאללה, מזרח ירושלים עזה ועוד לא מעט ערים וכפרים+כל מני כפרים על וואדי ערה ולספח המון שטחים אחרים שהם באמת שלי.
רוצה להוריד ממני כמה שיותר אזרחים/אזרחים עתידיים שלא אוהבים אותי ולספח כמה שיותר שטחים עם אזרחים שלי.
כמובן לא נותן להם גבול עם אף מדינה נוספת. שישארו במובלעת שלהם ויקראו לעצמם פלסטין/ווינטרפל או ווטאבר למי אכפת. עוד 30 שנה אם הם יתחילו לחנך את הילדים שלהם לאהבת אדם יש מצב לתת להם גבול עם ירדן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חי בסרט אם אתה חושב שהבעיות במזרח התיכון הן בגלל תגובה כזו או אחרת של אובמה או מחסור באחת. לא שאני מרוצה מהתפקוד שלו בנושא מלחמת האזרחים ברוסיה, אבל הבעיה במזה"ת גדולה בהרבה מעניין שקשור ל "חולשה שאובמה הציג".

גם ארה"ב הגדולה והאימתנית לא יכולה לתקן את איראן, עיראק, סוריה, לבנון, מצרים והבעיה הפלסטינית במטה קסמים. אף אחד לא יכול.

האיזור הזה שבור בצורה בלתי הפיכה עקב הקולוניאליזם של הבריטים, הצרפתים, ההולנדים ומי לא, הגבולות פה לא הגיוניים בשיט, והתוצאה היא חיכוכים בין קבוצות אוכלוסיה שפחות או יותר נתקעו ביחד.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, David32 כתב:

הם אשכרה שם רק בשביל לשחק את המשחק ולגנוב קצת כסף. אם הם היו מתפקדים לפי האינטרסים של הבוחרים שלהם, מצב הערבים בארץ היה טוב פי כמה.

א. אתה צודק ברמה התיאורטית (מטורף עד כמה מעט ייצוג יש בכנסת לאזרחים ערבים נורמטיבים, למרות שהם הרוב המוחלט). הרשימה המשותפת היא די פח, ויש ייצוג יתר לקיצוניים. אני כן מוצא את זה מעניין/משעשע שאנשים השקולים ברמת הקיצוניות של הצדדים הכי נציים במפלגות הערביות, מבקרים את עצם קיום המפלגות האלו.

ב. אתה טועה ברמה המעשית - מפלגות רבות לא ישבו עם ערבים בכנסת, נקודה. יש מספיק ציבור שבעיניו כל הערבים הם או מחבלים עכשיו, או מחבלים בפוטנציה. שים לב שהביקורת היא כמעט תמיד על עצם זה שפוליטיקאי יושב איתם בממשלה, ולא על מעשים אופרטיביים שאותו פוליטיקאי קידם. עצם הדיבור איתם הוא-הוא המחדל.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

יעיד יבגני שמכיר אותי איזה יום יומיים, אני לא בדיוק מצביע שמאל. עם זאת, לא מבין מה יש לאשתי (והאמת גם לי) לחפש בדרום תל אביב בלילה, או באחת הערים הערביות. נתחיל מזה, אחרי זה נלך לניסויי בטחון אישי, תחושת בטחון אישי ומשילות. 

העולם לא שחור ולבן, בטח לא כמו שאתה מנסה לצייר אותו.

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...