Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 40 דקות, farkash7 כתב:

קודם כל כנראה שאמיצים/משוגעים יש רק בימין.
בינתיים הם רוצחים, מפוצצים רימונים ודורסים אנשים.
אנשי השמאל עוד לא שם, למרות שיש מי שכבר התחיל להפעיל לחץ לשלוח להם מכתזית.

עכשיו אני לא מבין מה אתה רוצה. אתה רוצה שנראה את הדמוקרטיה פה הולכת לעזאזל ונישב בבית ונלעס פופקורן?
מתי אתה רוצה שאנשים יצאו להפוך פה את המדינה? כשיבואו לגרש אותם מהבית?
כן. להבעיר את הרחובות. מה לא בסדר עם קריאות לצאת להפגנה ולהראות כוח? אף אחד לא יזרוק רימון או ידרוס מבטיח לכם שאפילו פח לא יבעירו, שוב בשמאל אין אמיצים/משוגעים, זה רק בממלכת יהודה.

חברנו Coro ממשיך לדקלם מסרים, "המרדה" עלק...

לגבי המכתזית תנוח דעתך הן בשימוש מלא נגד החרדים בירושלים במשך כל השנה לא בטוח שתימצא הקצאה לתל אביב :)

לתגובה שכתבת קוראים אצלנו "טענו בחיטים והודה לו בקלמנטינות" 

מישהו דיבר/רמז/חלם על כך שיהיה לך אסור להפגין?  תפגין ותהנה .

העידוד האקטיבי  של מרי/מרד מיסים/מרד שירותים/השבתה של המדינה עם חלום רטוב לשחזר אצלנו מה שהולך כרגע בברזיל  זה כן בעיה!

אגב הדמוקרטיה לא הולכת לשום מקום. זה שהממשלה לא עושה את מה שאתה רוצה כי יש  לה אשכרה  "רוב" שבחר בה בדיוק לעשות את הצעדים האלו. זה לא קץ הדמוקרטיה.

לא הגיוני בשום צורה שמניין אצילים שממנים את עצמם יקבלו החלטות בשביל כולנו.  והגיע הזמן לתקן את העיוות הזה. ואגב גם לפני 92' הייתה כאן דמוקרטיה לא רעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

לפני 37 דקות, Coro כתב:

מי שחוזר על מסרים זה אתה ושכמותך.אני רוצה שתקבל תוצאות דמוקרטיות ושתגנה כל פוליטיקאי, לא משנה באיזה צד של המפה הוא, שמנסה ליצור פה מלחמת אחים, אחרת באמת לא תהיה פה דמוקרטיה.

כאילו ימין קיבל 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא!

הנה עוד תכשיט עולה על הגל. 

אהבתי שבשמאל מנסים לתפוס את החבל מ2 הצדדים 

צד א' -הימין המרושע רוצה לאסור הפגנות גוועלד.

צד ב-אם לא תחזירו לנו את הגבינה נצית מלחמת אחים.

image.png.64b69aa8b5cdfa65f022a5615fe25c62.png

image.png.8e1fcd551d5b058c034e8623456d3c0d.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מיסים? הלוואי,

לפני 34 דקות, yd b-4 כתב:

העידוד האקטיבי  של מרי/מרד מיסים/מרד שירותים/השבתה של המדינה עם חלום רטוב לשחזר אצלנו מה שהולך כרגע בברזיל  זה כן בעיה!

אתה בעצמך סיפרת לנו בגאווה לפני לא זוכר כמה עמודים בשרשור הזה על זה ש "נראה לך שהחרדים חיים על פרוטות מהמדינה? אנחנו לא פראיירים כמוכם, אנחנו גם מעלימים מיסים בשיטתיות כזו ששמה את כל שאר האוכלוסיה בכיס הקטן"

ולכל מי שמודאג מה "להבעיר את הרחובות" של ה0מול (לשיטתכם), בואו תסתכלו מעבר לכותרת ותתחילו לראות. יאיר גולן, דמות שלא חביבה עלי בכלל, מדבר תחת הכותרת החריפה שלו של "מרי אזרחי" על דברים כמו הפגנות, כמו שביתה של בתי עסק (לא השבתה של בתי עסק של אחרים- אלא שכל אחד יסגור את העסק/חברה שלו) ועוד שלל דברים ש 100% מותרים במדינת ישראל תחת החוק.

זה מרי אזרחי? זה עדין עד לרמת לפלפיות (וכאמור- 100% חוקי)

אז קורו ושאר החברים, בא לכם להמשיך להסתכל על כותרות ולזעוק גוועלד למרות שאותם אנשים שאתם אוהבים לחרטט עליהם לא מבצעים את הפעולות המזיקות ולמעשה אפילו לא קוראים לשבור את החוק?

כמה נזק בא מצד חסידי איזו קבוצה עד עכשיו? זה כל כך חד משמעי שזה מצחיק. ועצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

המרדה שלא תראו בחדשות

הייתי בהפגנה או שתיים של "השמאל", למי יש כבר כוח ללכת להפגין. תן להרוויח כמה שקלים ולנוח. אז הלכה המדינה, זה לא שמישהו מ"הימין" יעזוב אותה..

לפני 32 דקות, yd b-4 כתב:

כשהיא תהיה בשלטון זה בדיוק מה שהיא תעשה..

נמאס מהשטחיות שיש בארץ

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

רק מיסים? הלוואי,

אתה בעצמך סיפרת לנו בגאווה לפני לא זוכר כמה עמודים בשרשור הזה על זה ש "נראה לך שהחרדים חיים על פרוטות מהמדינה? אנחנו לא פראיירים כמוכם, אנחנו גם מעלימים מיסים בשיטתיות כזו ששמה את כל שאר האוכלוסיה בכיס הקטן"

ולכל מי שמודאג מה "להבעיר את הרחובות" של ה0מול (לשיטתכם), בואו תסתכלו מעבר לכותרת ותתחילו לראות. יאיר גולן, דמות שלא חביבה עלי בכלל, מדבר תחת הכותרת החריפה שלו של "מרי אזרחי" על דברים כמו הפגנות, כמו שביתה של בתי עסק (לא השבתה של בתי עסק של אחרים- אלא שכל אחד יסגור את העסק/חברה שלו) ועוד שלל דברים ש 100% מותרים במדינת ישראל תחת החוק.

זה מרי אזרחי? זה עדין עד לרמת לפלפיות (וכאמור- 100% חוקי)

אז קורו ושאר החברים, בא לכם להמשיך להסתכל על כותרות ולזעוק גוועלד למרות שאותם אנשים שאתם אוהבים לחרטט עליהם לא מבצעים את הפעולות המזיקות ולמעשה אפילו לא קוראים לשבור את החוק?

כמה נזק בא מצד חסידי איזו קבוצה עד עכשיו? זה כל כך חד משמעי שזה מצחיק. ועצוב.

אאל"ט יאיר גולן קרא לחסימות כבישים ו"די להפגנות מנומסות"

די עם התפלספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

זה שחברי קואליציה או ממשלה מדברים על לעצור את ראשי האופוזיציה זה גרוע מספיק. 

ואנחנם גם יודעים איך זה עובד. נניח ובמקרה הטוב אלו רק ידברו. אבל הרעיון עצמו כבר עובר הלאה. בבחירות הבאות - אם יהיו מה שאני גם כבר לא בטוח בו - מאונני המשילות יצביעו לימין אמיתי בחזקת מלא אמיתי שיתייחב להעביר חוק שעוצרים את ראשי האופוזיציה. ומי ימנע את זה ללא בתי משפט מתפקדים אפילו?

כי בתנאים האלה למה לבזבז זמן וכסף על בתי משפט? בן גביר החליט, בן גביר עצר, בן גביר גם ישפוט למאסר.

לפני 7 שעות, mikyl כתב:

1. לגנוב כי כל המערכת נבנתה ומתוחזקת עד היום בכסף של רוכשי רכב.

אין בעיה. שיורידו את המיסים מהרכב. כדי לאזן את התקציב יעלו את המע"מ ל-30%. תהיה מרוצה?

לפני 7 שעות, mikyl כתב:

2. נהגים שהם בערך חצי מהמדינה (או הרבה יותר אם מחשבים רק מעל גיל 18) הם גם הולכי רגל. גם אני הולך באותם מדרכות, מחכה בצמתים או נוסעה באופניים.

נהגים הם לא אזרחים?

הם צורכים משאבים במידה מוגברת. שישלמו (כן, זה כולל גם אותי)

לפני 7 שעות, mikyl כתב:

מטרו זה כאשר רוב הזמן מתחת לקרקע ורק חלק קטן מעל. בינתיים זה לא נראה ככה.

זה לא נראה כי אתה לא מסתכל מעבר לקצה אפך. מה שבונים כרגע אינ ומטרו ואף אחד לא קורא לו כך. יש תוכניות להשיקיע כאן 150 מיליארד ש"ח במטרו מופרד מפלסית (במקרה שלנו - תת קרקעי).

לפני 7 שעות, mikyl כתב:

ומה זה עוזר?

לא רלוונטי כי דיון הוא רכב פרטי נגד ציבורי ולא על הולכי רגל.

הדיון הוא על תנועה והגעת אנשים ממקום למקום. זו רגליים, (יחד עם עגלות - תינוקות ונכים) הוא האמצעי הבסיסי ביותר. מעליו יש סולם שלם.

לפני 6 שעות, Coro כתב:

מי שחוזר על מסרים זה אתה ושכמותך.אני רוצה שתקבל תוצאות דמוקרטיות ושתגנה כל פוליטיקאי, לא משנה באיזה צד של המפה הוא, שמנסה ליצור פה מלחמת אחים, אחרת באמת לא תהיה פה דמוקרטיה.

לא זכור לי שנתניהו מקבל תוצאות דמוקרטיות, אלא אם הוא הזוכה. הוא עשה מהפיכה ראשונה ב-1996 ועכשיו עושה נוספת. 

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

לגבי המכתזית תנוח דעתך הן בשימוש מלא נגד החרדים בירושלים במשך כל השנה לא בטוח שתימצא הקצאה לתל אביב :)

גם החרדים משתמשים בהפגנות אלימות כל השנה. מזריקת אבנים ועד דרדור עגלות אשפה בוערות. ולא מתאמים את זה מראש עם הרשויות.

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

לתגובה שכתבת קוראים אצלנו "טענו בחיטים והודה לו בקלמנטינות" 

אגב הדמוקרטיה לא הולכת לשום מקום. זה שהממשלה לא עושה את מה שאתה רוצה כי יש  לה אשכרה  "רוב" שבחר בה בדיוק לעשות את הצעדים האלו. זה לא קץ הדמוקרטיה.

הצעדים של יריב לוין הם בדיוק חיסול מה שנותר מדמוקרטיה. אתה יודע, דמוקרטיה זה לא רק "הרוב קובע". זה גם זכויות מיעוט, זה גם הפרדת רשויות, זה גם בלמים ואיזונים וזה עוד שורה של עקרונות. ממליץ לך להוציא מהבוידעם את מחברת האזרחות, אם למדת את זה בכלל.

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

לא הגיוני בשום צורה שמניין אצילים שממנים את עצמם יקבלו החלטות בשביל כולנו.  והגיע הזמן לתקן את העיוות הזה. ואגב גם לפני 92' הייתה כאן דמוקרטיה לא רעה. 

בינתיים מניין האצילים שממנים את עצמם לובשים שחורים, חובשים מגבעות  וממלמלים 3 פעמים ביום "הוא גדול" במגוון וריאציות.

עד כאן ליאור להבוקר. המשך יבוא (תלוי בכם).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הימנים פה עוד מנסים לשכנע אותנו שאכפת להם מדמוקרטיה. גם זה משהו.

הנה סוג של מרי אזרחי שאהבתי, בלי אלימות, רק לבקש את מה שמגיע לנו. השוואת זכויות.

E4D22AEB-D56E-4E18-A246-61ADA10215C0.jpeg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

אבל כשהשמאל חזר אלפי פעמים ושטף את המח למדינה שביבי צריך להיות בכלא,  זה בסדר, כי להם מותר לעשות זאת לראש אופוזיציה.

זה לא כמו להיעצר ע"י המשטרה...

ובסופו של דבר, יש כתבי אישום, דרך הפרוצדורה המסודרת.

ולא בדיוק על "בגידה", שזו קריאה לכתב אישום של עונש מוות.

אבל בו, לעניין, אתה חושב שזה נכון שצריך לאסור אותם כבוגדים?

אתה תומך בזה?

עזוב מה "הם" אמרו, מה אתה חושב על האמירה הזו?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yd b-4 כתב:

אאל"ט יאיר גולן קרא לחסימות כבישים ו"די להפגנות מנומסות"

די עם התפלספות.

בסך הכל אמר בוא נפגין קצת יותר קרוב להפגנות הימין והחרדים. כשלא עושים את זה אנשים לבושי שחורים ועם פיאות פתאום זה נורא?

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

לא!

הנה עוד תכשיט עולה על הגל. 

אהבתי שבשמאל מנסים לתפוס את החבל מ2 הצדדים 

צד א' -הימין המרושע רוצה לאסור הפגנות גוועלד.

צד ב-אם לא תחזירו לנו את הגבינה נצית מלחמת אחים.

image.png.64b69aa8b5cdfa65f022a5615fe25c62.png

ומה לא נכון במה שהיא כתבה?

שינוי שיטת משטר עושים בהסכמה של רוב גדול מכל הצדדים ולא על ידי רוב של 61.

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

מיאתה שתגיד לי לפתוח או לא לפתוח את העסק שלי?

אם ארצה גם אקח פח נפט ואשרוף אותו כי הוא שלי ורק אני אקבע אם הוא ייפתח או לא ייפתח. זכותי לשבות וזכותי להפגין על מה שאני רוצה ואתה לא תקבע עבורי איך אמחה במסגרת החוק כדי שלך יהיה נוח.

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

קודם כל הם לא מינו את עצמם אלא מונו על ידי ועדה שהשופטים לא יכולם למנות אף אחד בלי הסכמת חלקים נוספים.

שנית, התפקיד שלהם הוא לקבל החלטות עבור כולנו בהתאם לחוקים שהנציגים שלנו חוקקו. אין שום בעיה עם פסיקת התגברות ברוב גדול (80 ומעלה) אבל יש בעיה עם 61 שאז למבצעת יש רוב אוטומטי ויש בעיה עוד יותר גדולה שפוליטיקאים בלבד ממנים שופטים.

לא יודע אם למדת אזרחות אבל מציע לך ללמוד על הפרדת רשויות ועל איזונים ובלמים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

כי בתנאים האלה למה לבזבז זמן וכסף על בתי משפט? בן גביר החליט, בן גביר עצר, בן גביר גם ישפוט למאסר

למה מאסר?

כסא חשמלי יותר זול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, mikyl כתב:

נהגים הם לא אזרחים?

זה הופך קצת למעגלי.

נהגים הם אזרחים. לא רק נהגים הם אזרחים. בגלל זה בכביש שיש בו 3-4 נתיבים הקצאה של אחד מהם לתחבורה ציבורית היא לא "גנבה". בדיוק כמו שהעברת מדרכה היא לא "גנבה".

מעבר לשאלה של רוב - מיעוט משתמשי דרך יש שאלה של מדיניות.

בכל, ליטרלי בכל מקום שאני יכול לחשוב עליו בעולם המערבי המדיניות היא לצמצם את השימוש ברכב הפרטי לפחות בערים. וזה מה שמנסים לעשות פה, בלונדון, בטוקיו, בניו יורק ועוד ועוד.

אין שום דרך לעשות את זה (וזה ממש נהייה מעגלי) בלי לקחת שטח מהמכוניות. ושוב, כמו שכתבנו לך כמה פעמים, גם במקומות שבהם יש מטרו, יש תחבורה ציבורית עלית משלימה במפלס הרחוב, והיא לא הולכת לשום מקום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...