Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אור ירוק פרסמו את הסרטון שלמטה, אני רואה כאן נהגת (ברכב המצלם) חסרת מודעות למה שקורה סביבה משתלבת בנתיב תוך כדי חיתוך משאית שלא מצליחה לבלום ונכנסת בה. ואז המשאית ממשיכה שזה בהחלט לא בסדר.

וכך אור ירוק מתארים את הסרטון:

יוסי מספר: "הבת שלי נסעה במחלף גן רווה ובהשתלבות עם כביש 4 לכיוון צפון, משאית בצבע ירוק פגעה בה מאחור, סחררה אותה 180 מעלות בכביש וברחה מהמקום. בנס גדול הבת שלי יצאה ללא פגיעה גופנית רצינית, אלא רק בטראומה. מעוצמת המכה הרכב ניזוק לגמרי, הגשתי תלונה במשטרה ואני מקווה שהם ימצאו את הנהג במשאית הירוקה. מבחינתי זה כמו רוצח על הכביש. הנהג פגע וגם שם לב לזה שהוא פגע והוא המשיך בנסיעה כרגיל. אני לא מבין מאיפה יש לו את העוז לברוח ממקום התאונה. העברתי את הסרטון כדי שהוא יתפרסם ואולי מישהו יזהה את המשאית או היה בתאונה ויכול לסייע לנו להגיע לנהג".

מקור

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע היכן התרחש הארוע, אבל רושם שמדובר בשילוב של תשתיות לא מספקות (לא ברור לי האם נתיב ההאצה מספק, אבל ברור שהשוליים צרים) ,ושני נהגים חסרי מדעות מצבית - הנהגת שלא האיצה מספיק ובסבירות גבוהה לא בדקה במראה, ונהג המשאית שלא צפה את ההשתלבות בסופו של נתיב ההשתלבות (וכלל לא אופתע אם יתבר שדעתו היתה מוסחת).

אם אני השופט, ואין סרטון אחר: 50:50.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

לא יודע היכן התרחש הארוע

לפני כשעה, tza כתב:

יוסי מספר: "הבת שלי נסעה במחלף גן רווה ובהשתלבות עם כביש 4 לכיוון צפון

ן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, sperial כתב:

ם אני השופט, ואין סרטון אחר: 50:50.

צריך להחמיר(במישור הפלילי)  בעונש בעל המשאית על הפקרת רכב אחרי תאונה

עריכה אחרונה על ידי המחליף
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על התאונה עצמה.  מבחינת האב בתו צדיקה ולא אשמה בתאונה, לדעתי היא אשמה בדרגה דומה לנהג המשאית.

נושא ההפקרה\בריחה ממקום התאונה הוא עניין נפרד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא האשמה צריך לראות עוד 20 שניות לפני מה שמוצג בסרטון, לדעתי יש סיכוי דיי גבוה שהיא הייתה תקועה בשטח המת של נהג המשאית במשך זמן רב ובכלל לא היה לו מושג שיש שם רכב.

נהגת פח אשפה עם 0 מודעות למה שקורה סביבה.

• אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שהוא היה עסוק בטלפון או סתם לא רצה לצאת פראייר. מי הי בכלל שהו יתן לה להשתלב?

לא מדובר במישהי שהגיעה משביל בשדה, היא הגיעה מנתיב השתלבות, שמן הסתם מסומן בתמרורים מקדימים, ובודאי שנהג שמתקרב, ועוד מגובה המשאית, רואה מרחוק, וצריך לצפות לכלי רכב שיגיעו בו. כנהג רכב פרטי אני משתדל מאד לעבור לשמאלי במקומות האלה, אני מבין שלנהג המשאית זה קשה, אבל נראה לי שהוא לא טרח להתחשב בתנועה  המשתלבת. אני מכיר את ההתנהלות הזו של נהגי משאיות שממש מונעים בכוח מאחרים להשתלב.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, motior כתב:

מאיפה היא הגיעה?  (כן, אני יודע, מנתיב השתלבות שנגמר...)

אין לי יום שאני נוהג לעבודה וחזרה, בלי לפחות 10 כאלה.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהנהגת הגיעה מנתיב ההשתלבות מימינה של המשאית בתוך השטח המת של המשאית (נהג המשאית נמצא למעלה ממטר מעליה בצד הנגדי לה) .  בכל מקרה 50/50 מבחינת אשמה. לגבי המשך הנסיעה, בהחלט יש מצב שהנהג לא היה מודע לרעשי הסביבה וכל השערה לגבי הסיבה אפשרית) 

עם כל האמפתיה לאב המודאג, מוטב שהנהגת תבדוק במראות לפני השתלבות בכביש מהיר ותיסע במהירות הולמת. באותה מידה יכולה הייתה להחבט לכל רוחב הרכב ואז התוצאה הייתה גרועה בהרבה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, rsm130d כתב:

מה עושים כשמתבלבלים? בולמים עד לכדי עצירה מוחלטת בכביש מהיר.

אם לא היית ממשיך, בטח גם היית מצלם אותו עושה רברס על הכביש המהיר

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עבר את כל ואדי ערה באדום. היה מאט לפני הרמזור, עוצר אם צריך וממשיך. התייחס לרמזורים כתמרור תן זכות קדימה.

בהמשך הדרך מישהו אפילו תייג אותו בוויז כ"נהג יונדאי משתולל".

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2021 בשעה 22:44, sperial כתב:

לא מדובר במישהי שהגיעה משביל בשדה, היא הגיעה מנתיב השתלבות, שמן הסתם מסומן בתמרורים מקדימים, ובודאי שנהג שמתקרב, ועוד מגובה המשאית, רואה מרחוק, וצריך לצפות לכלי רכב שיגיעו בו. כנהג רכב פרטי אני משתדל מאד לעבור לשמאלי במקומות האלה, אני מבין שלנהג המשאית זה קשה, אבל נראה לי שהוא לא טרח להתחשב בתנועה  המשתלבת. אני מכיר את ההתנהלות הזו של נהגי משאיות שממש מונעים בכוח מאחרים להשתלב.

תגיד, ניסית פעם לחשוב ולבדוק עובדות לפני שאתה כותב ושולף מהמותן? קודם אין לך מושג איפה זה אפילו שזה כתוב, אחרי זה אתה יורה על אוטומט מבלי שטרחת להציץ אפילו באיך נראה המחלף.
האשמת את התשתיות במחלף גן רווה, כן? לכיוון צפון, כן? זה מחלף מאד מורכב אבל גם מאד מרווח והוא עודכן לאחרונה בדיוק בקטע המדובר, יש שם המווווווון זמן להשתלב.
הנה קישור, והנה תמונה של מה שהקישור מוביל אליו (האוטו הלבן במרכז התמונה נמצא בדיוק איפה שהמשאית והמפגרת נפגשו):

image.thumb.png.fd1a17fdb5ceccf9ece12667abbd9216.png

זה שהיא אבודה בחלל ולא יודעת להתנהל עם התנועה לא הופך את נהג המשאית לעבריין, זה שהוא ברח אח"כ כן. אבל בתאונה אשמה היא בערך ב90%, אני אזרום על 10% נוספים של מודעות של נהג המשאית, אבל בתנועה צפופה הרכב המשתלב לתוך נתיב כשלצידו משאית הוא זה שצריך להיות 'לא דביל'.

• אהבתי 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, G-רפי כתב:

אני תמיד חשבתי שימינה פונים מהימני (גם הטויוטה, גם הפיאט וגם הפולקסוואגן). איפה טעיתי?

נתיב הפניה ימינה הופיע 10 מטר לפני תחילת הצילום שלך- זה נתיב היציאה מ531 ל40 לכיוון צפון במחלף אלישמע שגם הופך לפניה ימינה לתוך אזור התעשיה.

הטויוטה בתחילת הסרטון פשוט משתלב ימינה בהזדמנות הראשונה שהייתה לו, מה הבעיה שלך איתו?

הפיאט אולי לא תכנן טוב את הנסיעה שלו אבל ישר אחרי הצומת שעברתם ראה הזדמנות להאיץ ולעבור ימינה לפניך כי נסעת לאט מאחורי הטויוטה, במקום לתת לו להשתלב בנינוחות האצת חזק ודחפת אותו באגרסיביות בחזרה שמאלה לאחר שחצי מהרכב שלו כבר היה בנתיב שלך.

הפולו גם כן לא תכנן נכון את הנסיעה אבל לא ביצע שום דבר לא חוקי ומסוכן, הוא עבר נתיבים בהדרגתיות ועם איתות כאשר הכביש היה פנוי, זה שהחלטת להאיץ חזק ולהתקרב אליו במהירות זאת בעיה שלך, לא שלו.

בקיצור, 9 בבוקר, פניה לאיזור תעשיה, נתיב פניה קצר יחסית ועמוס, אנשים טעו מעט בתכנון הנסיעה אבל מנסים להשתלב ימינה (בצורה תקינה יש לומר). תן להם, תחסוך עצבים, דלק ובלאי, הרמזור עוד 100-200 מטר בכל מקרה אדום ואתה לא מרוויח אפילו שניה אחת מזה.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...