Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט דרסתי ילד אתמול

Elantra05
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי אתמול לכיוון העליה של סטאלה מאריס מי שמכיר ,בקיצור אחרי הסיבוב ילד ערבי בן 6 בערך קפץ לכביש בלי להסתכל בכלל, אם לא הייתי בולם בזמן הייתי דורס אותו כמו כלום .

ותמיד זה ילדים ערבים באזורים מסויימים, לא מבין למה ההורים שלהם לא מחנכים אותם לא לעבור כביש לבד ועוד במיוחד ילד מתחת לגיל 9 , וזה אפילו לא היה ליד מעבר חצייה .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באיזה מהירות נהגת?

קטע כביש עירוני?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום בעייתי, למזלך הפניה מהגפן חדה ויש עיקול נוסף, כך שאי אפשר לצבור מהירות. אילו היית מגיע בכיוון הנגדי (בירידה) המצב היה עלול להיות הרבה יותר חמור.

מה שאתה מתאר הוא בדיוק מה שגורם לתאונות האופיניות לכפרים הערביים - ילדים ללא השגחה.

באזורים המדוברים (הגפן, ציונות, סטלה-מאריס) צריך להיות זהיר ואיטי במיוחד - הבעיה באזורים אלה אינה רק ילדים אלא לא מעט חותכי נתיבים, כולל עם קו הפרדה רצוף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום בעייתי, למזלך הפניה מהגפן חדה ויש עיקול נוסף, כך שאי אפשר לצבור מהירות. אילו היית מגיע בכיוון הנגדי (בירידה) המצב היה עלול להיות הרבה יותר חמור.

מה שאתה מתאר הוא בדיוק מה שגורם לתאונות האופיניות לכפרים הערביים - ילדים ללא השגחה.

באזורים המדוברים (הגפן, ציונות, סטלה-מאריס) צריך להיות זהיר ואיטי במיוחד - הבעיה באזורים אלה אינה רק ילדים אלא לא מעט חותכי נתיבים, כולל עם קו הפרדה רצוף.

אמת , צריך 7 עיניים באזורים האלו ,במיוחד בנביאים שמה אין חוקים וכל אחד קופץ לכביש כמו בהודו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

אני חושבת שזה ההבדל בין ילד דרוס למניעת תאונה.

כמובן שיש גם מזל,

כי אם הוא היה מזנק שניה את מאוחר יותר הוא היה נכנס בין הגלגלים שלך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

אני חושבת שזה ההבדל בין ילד דרוס למניעת תאונה.

כמובן שיש גם מזל,

כי אם הוא היה מזנק שניה את מאוחר יותר הוא היה נכנס בין הגלגלים שלך.

ל'

כן ,ילד טיפש אבל אני לא מאשים אותו , חוץ מזה מי קופץ לכביש בדיוק בשניה שרכב מתקרב אליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי רק שיש מילה אחת שאפשר למחוק מכל השרשור הזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גזענות ויש עובדות, אז בואו נישאר עם העובדות.

ישנן אוכלוסיות שבהן אין את המושג של בטיחות ולא מעבירים את זה לילדים.

בנוסף לא ממש משגיחים על הילדים רוב הזמן והם נחשפים לסכנות שרוב הילדים באוכלוסיה לא.

זה לא גזענות, זה כבר סטטיסטיקה.

ברור שילד מכל מגזר יכול לקפוץ לכביש אבל רוב הסיכויים שילד "נורמטיבי" מכלל האוכלוסיה יסתכל פעמיים אבל ילד "נורמטיבי" מאוכלוסיות שמחנכות אותם בלי משמעת בטיחות נוטה יותר לעשות את זה.

להשאיר את המילה הזו בעצם הופך את הדיון מדיון של "כמעט דרסתי ילד" (שזה קורה להרבה מאיתנו מדי פעם) לדיון של "יש תופעה של ילדים ממגזרים מסוימים שמסיבות תרבותיות אלו או אחרות מסכנות את כולנו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום כוונה לפתח פה ריב, או ויכוח.

אני פעם ציינתי עובדה, שבחור ממגזר מסויים נסע בפרעות, וכמעט גרם למותי. זה לא היה משהו חד-פעמי, אלא תופעה שחבר'ה צעירים מאותו היישוב נוהגים ככה בכבישים באזור נתניה (כביש 57), וכנראה שלא הייתי מספיק פוליטיקלי קורקט, וקיבלתי על כך אזהרות, וניטור ומה לא, וכמו פה הכל היה עובדות, ושום דבר לא חד-פעמי. מה שאני סה"כ מנסה זה לחסוך את זה מפותח השרשור, וזה הכול.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סביר בהחלט להתייחס למוצא אתני שכן זה קשור לעניין בצורה לא גזענית.

מן הסתם שבקבוצות חלשות \ במצוקה יהיו תופעות כאלה ואחרות, שאופייניות לקבוצה.

אין מה להתייפיף בנושא יותר מדי, למרות שבישראל תמיד למישהו יהיה תשובה למישהו בנוגע למשהו.

מהמילה ערבי אנשים נוטים להתרגש כאן, אבל כשאומרים "נהג ישראלי.." "לעומת נהג גרמני.." זה לא מרגש אף אחד, למרות שזה אותו דבר.

עריכה : על מנת למנוע התרגשות להבא תכתוב צעיר מהצפון, כולם יבינו אך אף אחד לא ירגיש אשם עם זה. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגזר הערבי, אחוז התינוקות שנדרסים למוות גדול פי כמה וכמה משאר המגזרים.

בכלל שכתבתי ערבי, זה אומר שאני גזען? ממש לא!

לא בכל משפט שמציינים ערבי, זה מעיד על גזענות.

ולגבי המיקרה,

מצלמה לרכב הייתה יכולה למנוע אי נעימות במיקרה של פגיעה חלילה.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...