Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק באור בלם עליון ביונדאי I20

Boomerang
שימו לב! השרשור הזה בן 4241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי רכב יונדאי I20 שעדיין נמצא באחריות. על השמשה האחורית למעלה יש פלסטיק אדום שמכסה את האור בלם שבעצם משמש גם את המתז לשמשה האחורית.

היום שמתי לב כי יש סדק של 4 ס"מ בפלסטיק היכן שהמתז ממוקם. לא ברור לי כיצד זה קרה אך כנראה שבכל הפעלה של המתז הזה הוא גורם ללחץ על הפלסטיק. נראה לי שזה פאק בייצור.

האם לדעתכם יחליפו לי את זה במסגרת האחריות? מה סדר גודל העלות של הפלסטיק הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לקפוץ למוסך מורשה ולבדוק.

תעלה תמונה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא משהו מוכר יהיה לך קשה מאוד להוכיח שזה פאק בייצור. אני נוטה להאמין שזה שבר ממכה ולא פאק ביצור.

בכל מקרה יש לגשת למוסך ולברר את העניין. אני רוצה להאמין שמוסך מורשה מדווח על תקלות כאלה ואחרות ליצרן ואולי באמת יתברר כי זו תקלה מוכרת ותקבל פלסטיק חדש.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפת תמונה.

אשמח אם מישהו יוכל לחוות דעה ממה זה נגרם והאם לדעתו יוחלף במסגרת אחריות.

האם הדלת האחורית עברה תיקון וצביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת אור בלם הוחלפה בעבר?

האמת שעד שלא תנסה לא תדע, אם יתקנו באחריות יצרן או לא. נשמח לשמוע איך נגמר הסיפור.

לא לא הוחלפה נורת אור בלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנורת חוט להט באור בלם עליון ברכב חדש ? אולי מנורות לדים ואז יש צורך להחליף את כול מכלול התאורה.

האור עצמו דולק , פשוט שם ממוקם המתז האחורי שאולי משפיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...