Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בנוגע לפרוססור

טל.כהן
שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי מתכנן לקנות רכב חדש,

כנראה שברכב המדובר יהיה רדיו דיסק מובנה.

אופציה של להחליף את כל הקונסולה לא בא בחשבון בכלל...

מנחת זה לא מספיק איכותי לפי מה שהבנתי,

השאלה שלי היא אם אני אקנה פרוססור (אני לא כל כך מבין בדגמים בחיים לא התקרבתי לנושא) , אם יהיה אפשר להכניס אליו את היציאות רמקולים מהקונסולה המקורית של הרכב ולהוציא ממנו יציאות למגברים ולוותר על מנחתים? כי אם אפשר זה יהיה בדיוק מה שאני צריך כי גם אי אפשר לחתוך תדרים בקונסולה המקורית והפרוססור יכול לעשות את העבודה הזאת זה יהיה מאוד נוח לפי דעתי...

תודה מראש!

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביט 1 של אודיסון הוא גם מנחת, היינו, יודע לקבל את היציאה המוגברת מהראש המקורי.

לגבי אלפיין או jbl אני לא יודע.

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שהביט1 יענה על הדרישות שלי?

מה הטווח מחירים של יד שניה ?

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האודיסון וגם ה JBL MS8 יכולים לשמש כמנחת (קח בחשבון שההבדל ביניהם תהומי ונכתב כמה פעמים).

אני לא יודע לגבי ה H800.

מחיר השניים הראשונים בממוצע ביד שניה הוא 1500, כמובן שיש גם ב- 1200 וגם ב- 1800.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה !

אני אעשה מחקר קטן בפורום ואחזור אליכם עם מסקנות

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביט1 זה סתם אובר קיל מבחינתך.

הביט 10 יספיק לך בהחלט והוא למען האמת יותר נוח להתקנה.

יעלה כמה מאות שקלים פחות מהביט1 ולדעתי הרבה פחות מהMS-8 אלא אם כן המחיר שלו ירד משמעותית היום.

אם אתה בכל זאת רוצה את יכולת הכוון האוטומטית כמו שיש בMS8 רק במוצרי הביט של אודיסון הם הוציאו את הביט TUNE(לפחות מופיע כבר באתר שלהם) - שווה בדיקה לראות אם זה כבר השתחרר לשוק, כמה עולה ומה באמת היכולות שלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...