Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה GT86 מול פיג'ו RCZ מול רנו מגאן CUP RS וגם התרשמות מוולוו S60 T6

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניחוח ספורטיבי והמון כוחות סוס לכבוד שמחת תורה -

ממש כמה שעות לפני שנסגר מגזין הגה, הספקנו לחלץ מהעורך לשעבר מבחן השוואתי מעניין. סוג של קונטרה למבחן ההוא שפורסם לא מזמן באחד מהמגזינים הכלכליים.

אוהד אלגוב משווה בין טויוטה GT86, רנו מגאן CUP RS ופיג'ו RCZ ומחפש את המלכה הבאה של הקטגוריה.

GTRCZCUP-1.jpg

GTRCZCUP-13.jpg

וגם -

התרשמות קצרה מהגרסה הכי יקרה, הכי חזקה והכי מאובזרת של וולוו S60 שמשווקת בישראל - T6.

היא אולי נראית כמו ה-S60 של השכן, אבל עם 304 כוחות סוס היא בטוח נוסעת הרבה יותר טוב.

וולוו S60 T6 - נהיגת התרשמות

S60T6-5.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה מבחן, נהניתי לקרוא, רק דבר אחד קצת הפריע לי:

ככה זה כשאנחנו חיים בעולם - ובעיקר במדינה - שרק לעיתים נדירות מקבלת מכונית הנעה אחורית שכל מטרתה הנאה מנהיגה. מדובר במאורע כל כך נדיר למעשה, עד כי לטויוטה ולסובארו אין כרגע מתחרות בתצורת ההנעה. המאזדה והניסאן מהמבחן הקודם, כאמור, אינן מתחרות רלוונטיות - כך שלמבחן ההשוואתי הישיר נאלצנו להסתפק בהנעות קדמיות.

מה עם 118i?

בכל זאת, 170 סוסים מוגדשים, 7.4שניות מ0 ל100, המון הנאה אחורית והמון עודף בכיס מהמחיר של שלושת הרכבים שבחנתם.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ כיף לקרוא, במיוחד על רקע מבחן דומה, שפורסם כאן לא מזמן ועורר הרבה תגובות זועמות :)

גם עושה חשק לנהוג, וגם מספק נתונים יותר רלוונטים מ-"הנעה אחורית זה שולט!"

מקווה שנוכל לקרוא עוד כתבות מהסוג הזה בעתיד, למרות סגירת המגזין...

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למגאן זה לא סוד. בקשר לטויובארו... לאט לאט מתחילים להתגלות הסדקים על הקיר. וכמו הבחור שמעליי, היה מסקרן להכניס את ה-118 החדשה למבחן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט, מצד אחד במבחן של מגזין טורבו המהולל, פייביש הכתיר את הטויוטה כמלכת האחוריות

ועכשיו המבחן הזה רומס אותה ?

איך אפשר להחליט מי צודק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט, מצד אחד במבחן של מגזין טורבו המהולל, פייביש הכתיר את הטויוטה כמלכת האחוריות

נסיעת מבחן! :twisted:

עושה רושם כי המגאן לוקחת את המתחרות ברוב הדברים אם לא הכול (אפילו המראה הזה עם הצבע הנכון!)..

מקווה שיבוא יום שייצא לבדוק על מה כולם מדברים שאומרים מגאן RS CUP :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכתב בציניות?

לא שאני אובייקטיבי.. ומעבר לכך שגם בעתונות המקצועית בחול התוצאות פחות או יותר זהות.. הייתי סומך יותר על המבחנים של אוהד מאשר על המבחנים של טורבומגאזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המדד להנאה מנהיגה :"אבל רוב הנהגים הספורטיביים, אלה שרוצים להגיע מהר ככל הניתן מנקודה לנקודה.." אז זו לא ההנאה שלי.

לפי המדד הזה, ניסאן GT-R היא המלכה הבלתי מעורערת, בטח ביחס למחירה. אבל כל מי שקצת אוהב לנהוג, יאמר מיד שהיא מאוד מהירה אבל זו היא ולא אתה ואם זה כך, מי רוצה את זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי עד היום אחת מהצמד סובארו טויוטה על הכביש . מישהו יודע כמה מכרו בארץ

לפי מצבת רכבים ינואר - אוגוסט נמכרו 5 טויוטה 3 סובארו (זה כולל רכבים של היבואן).

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לסוף ספטמבר, מדובר 6 טויוטות שעלו לכביש (3 ידניות, 3 אוטומטיות) ועוד 3 סובארו (1 אוטומטית, 2 ידניות).

מסתבר שלמרות כל התלונות על הפרשי המחיר, עדיין יותר אנשים מעדיפים את הטויוטה על פני הסובארו. מעניין למה...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למגאן זה לא סוד. בקשר לטויובארו... לאט לאט מתחילים להתגלות הסדקים על הקיר. וכמו הבחור שמעליי, היה מסקרן להכניס את ה-118 החדשה למבחן.

לאחרונה יצא לי לעשות סיבוב על ה-GT86 וכבעל מיאטה הרכב נראה לי בהחלט שיפור ברוב הקטגוריות (חוץ מההגה ששם באמת התאכזבתי מהאוטו).

פשוט צריך להיכנס לראש של דריפטר ממוצע ולא של נהג מסלול ואז הרכב הזה מאוד הגיוני.

זה ברור לכל הדיוט שמגאן תפנה הרבה יותר מהר, שירוקו תאכיל אותו חצץ בקו ישר ובתאוצות ביניים, GTI תהיה מהודרת, מרווחת ומאובזרת יותר. ולכן מי שקונה את הרכב הזה לפוזה/יומיום הוא ממש מזוכיסט.

המנוע אכן אנמי בסל"ד ביניים (אבל ממש לא חסר לו כח), המושב האחורי מגוחך, התא מטען לא שימושי בעליל, העיצוב הפנימי הוא יפאני טיפוסי (בעלי מיאטה ירגישו בבית עם הפלסטיקים האלה), המושבים האלה הם סיוט לאנשים "מאותגרים רוחבית". אבל (וזה אבל מאוד גדול), לא תמצא רכב חדש מהחברה עם זנב כ"כ שמח, שגם ב-20 קמ"ש יכול לצאת לזריקות תחת מרשימות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית כי אין זה לא נכון להשוות בין רכבים בעלי נתונים פתיחה כה שונים.

כך לדוגמה כי לרנו יש 265 כ"ס / 33% הפרש יותר לעומת שאר הרכבים !!!!!!!

כך לדוגמה הוכנס ל"מבחן" רכב בעל נפח 1.6 L (לעומת 2 L כמו הרנו והסובארו)

שרק בזכות מגדש טורבו מצליח להגיע לאותו הספק 200 כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...