Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשוט נמאס לי מהאייפון - שוקל לחזור לנוקיה n95

tamirh
שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,

ברשותי אייפון 4 שמוציא אותי מהכלים.

המכשיר איטי בצורה מחרידה בווסטאפ, המצלמה הרוסה ומצלמת על הפנים, הספיקר זוועה, סוללה לא מחזיקה כמו פעם.

אני מרגיש שהמכשיר עשה את שלו והוא פשוט מקרטע.

יש לי נוקיה n95 בבית שהיה של אימי, הבנתי שאפשר להתקין עליו ווסטאפ, דפדפן מהיר, ושיש לו מצלמה טובה למדי.

איך המכשיר הזה לעומת אייפון 4?

אשמח לעצות איך לשפר את המהירות של האייפון, או איך להתנהל עם הn95.

תודה

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האייפון איטי - סביר להניח שהמערכת הפעלה שלך לא עדכנית \ לא טובה. כל טכנאי פלאפונים יוכל להחליף לך גרסא למשהו מהיר יותר. השיפור בביצועים יהיה משמעותי ומורגש מאוד. (אל תשכח שאייפון לכל דורותיו נחשב הפלאפון המהיר ביותר.)

המצלמה הרוסה - כשם שאמרת, אין מה לעשות חוץ מלהחליף חיישן, אם זה בכלל אפשרי באייפון.

ספיקר חלש וסוללה - סביר להניח שאלו כרגיל.

הN95 אחלה פלאפון למי שלא מעוניין במסכי טאץ'.

הוא לא איטי מדי, אבל אם יש בחירה בין אייפון לבינו אז ברור מי ינצח.

הנוקיה, אחרי הכל, עדיין איטי משמעותית מהאייפון, בלי שום פיצ'ר מיוחד, חרא דפדפן (סימביאן מעולם לא הכילה דפדפן איכותי), אין אפליקציות, מצלמה סטנדרטית ביחס לפלאפונים היום ורמקול מאוד חזק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה שלי היא 5.1 והרגשה שלי שכל פעם ששידרגתי את המכשיר הוא הלך ונהיה איטי יותר עם סוללה שפשוט לא מחזיקה יום שלם.

הינה דוגמא ניתקתי את הטלפון מהמטען היום בשעה 6 וחצי בבוקר, השעה עכשיו 10 וחצי ונשאר לי רק 40 אחוז. שמעתי אולי 6 שירים וקצת ווצטאפ.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה כזו שהרגיש לי כבד ואיטי, באייפון 4 גרסה 4.2.1. שדרוג ל5.1.1 פתר זאת והכל מהיר ורץ. ותודה לאסף :lol:

לגבי הסוללה, אני משתמש בקייס סוללה עם 2000mAh. נכון שזה הופך את הנייד למעט כבד יותר אבל האיכות חיים שזה מספק שווה את זה. חאלס להתקע בלי סוללה באמצע היום או אחהצ. תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי צביקה :)

תמיר, המכשיר שלך כרגע פרוץ ? יכול להיות שהעמסת עליו בכל מיני תוספות מסידיה?

ומה זאת אומרת המצלמה הרוסה ?

בכל מקרה, תמיד טוב להתחיל מריסטור נקי (כמובן לגרסא 5.1.1 ולפרוץ אותה שוב) כדי לשלול בעיות תוכנה. אם תרצה עזרה בזה, שלח לי בה"פ את הפרטים שהתוכנה הזאת נותנת לך:

http://www.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הN95 אחלה פלאפון למי שלא מעוניין במסכי טאץ'.

מצלמה סטנדרטית ביחס לפלאפונים היום ורמקול מאוד חזק.

המצלמה של הN95 אמנם משתמשת ב5 מגה פיקסל, אבל גם היום, תתפלא, היא בין המצלמות הטובות במכשירים סלולריים. העדשה שלה היא של קארל זייס והיא מוציאה תמונות יפות מאד, במאקרו היא מוציאה תמונות באמת עוצרות נשימה. לי היה את הN82 שלא נמכר בארץ, שהייתה לו בדיוק אותה מצלמה רק עם פלאש קסנון כמו במצלמות רגילות, המצלמה שלו הייתה מדהימה ואני יכול להעלות לכם פה אם אתם רוצים כמה תמונות מהN82 ותהיו בטוחים שתשאלו את עצמכם האם אני סתם משקר והתמונה בעצם צולמה בDSLR מקצועית. חבל שהייתי מטומטם בן 13, ולא שמרתי על הפלאפון הזה כי מההתעללויות שלי הוא בסוף שבק חיים. היום אני מסתדר עם נוקיה N8 שאני מתחיל לא לסבול מיום ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה של הN95 אמנם משתמשת ב5 מגה פיקסל, אבל גם היום, תתפלא, היא בין המצלמות הטובות במכשירים סלולריים. העדשה שלה היא של קארל זייס והיא מוציאה תמונות יפות מאד, במאקרו היא מוציאה תמונות באמת עוצרות נשימה. לי היה את הN82 שלא נמכר בארץ, שהייתה לו בדיוק אותה מצלמה רק עם פלאש קסנון כמו במצלמות רגילות, המצלמה שלו הייתה מדהימה ואני יכול להעלות לכם פה אם אתם רוצים כמה תמונות מהN82 ותהיו בטוחים שתשאלו את עצמכם האם אני סתם משקר והתמונה בעצם צולמה בDSLR מקצועית. חבל שהייתי מטומטם בן 13, ולא שמרתי על הפלאפון הזה כי מההתעללויות שלי הוא בסוף שבק חיים. היום אני מסתדר עם נוקיה N8 שאני מתחיל לא לסבול מיום ליום.

N8 מכשיר שלא סבלתי - איטי ומסורבל אבל המצלמה והפלאש מספר אחת עד היום מכל הטלפונים הסלולריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ כמובן מהנוקיה 808 החדש- 41 מגה פיקסל עם טכנולוגיית pureview, באמת חלום. אם המכשיר היה מריץ WP הייתי קורא לו המכשיר הבא שלי, אבל אני לא מתקרב לסימביאן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לעדשות קארל זייס, נוקיה שנים רבות השתמשה בהם. לא כל עדשה של קארל זייס היא עדשה איכותית, ראה ערך נוקיה 5800, נוקיה X6.

אני ממש לא מזלזל במצלמה של N95, ההיפך, היא מעולה (במיוחד תמונות מאקרו, כמו שאמרת), אבל כנראה שלא יצא לך לפגוש מצלמות מפלאפונים מהדור החדש שאתה טוען שגם היום היא בין המצלמות הטובות במכשירים סלולריים. היא בהחלט מעולה, אבל יש היום טובות ממנה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהיא הטובה ביותר, אמרתי שהיא בין הטובות. יצא לי להתנסות בהרבה מהסמארטפונים החדשים (ואפילו לעבוד איתם) ובהרבה מהם המצלמה היא סבירה ולא מעבר. מעבר לכך, אתה באמת צודק, המצלמות של ה5800 והX6 היו גרועות, כנראה שנוקיה חסכו בעלויות העדשות ולקחו כאלו באיכות נמוכה יותר. גם המצלמה של הN73 עדיין טובה לימינו למרות ה-3.2MP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תיקח את הn95, תתקין עליו וואטסאפ, אופרה מובייל, תסתובב איתו יום-יומיים, ואז תחליט אם הוא עדיף על אייפון או לא.

אפרופו מצלמות - כשעברתי מנוקיה c7 לסמסונג גלקסי S1, מאוד הופתעתי לטובה מהמצלמה של הגלקסי. אפילו שהייתה 5 mp לעומת 8 של הנוקיה (נתון שלא שווה כלום), ולא היה פלאש, עדיין איכות הצילום הייתה גבוהה ברמות משל הנוקיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בN95 8 גיגה כבר שנתיים ברצף.

המכשיר הגיע אליי אחרי שהיה אצל אימי ולפניה אצל דוד שלי.

התקנתי עליו וואטסאפ, סקייפ, קורא אימיילים, פייסבוק, שאזאם, וויז(!!) ועוד אפליקציות נחמדות.

הטלפון עובד מעולה וחוץ מכמה חסרונות קטנים (אני רגיל אליהם - מצלמה מעט איטית, אין פלאש קבוע) אני מבסוט עליו מכל כיוון.

קח בחשבון שגם בN95 יש מעט קריסות לוואטסאפ אבל אם אתה סבלני איתו (לא מנסה להקדים את הפעולות של הטלפון) הוא עובד מעולה!

המלצתי - תחזור! מכשיר מעולה וכייפי, בלי טאצ', סוללה מתחלפת (אני תמיד מסתובב עם סוללה נוספת), וספיקר ממש חזק!

אם תרצה עזרה בפרטי בכל מיני נושאים - אני פה :-D

חלומות גדולים ברכב קטן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת ניסיתי להתקין עליו ווסטאפ ובפייסבוק ופשוט לא הצלחתי.

התכנתי את התכונה של נוקיה והורדתי הכל לפי ההוראות מהחנות של נוקיה.

המכשיר כותב שהתוקף של התוכנה עבר והוא לא מתקין לי.

עשיתי עדכון תוכנה למכשיר ואני לא יודע מה לעשות. מישהו יודע למה זה?

אסף, תודה על התוכנה, בקרוב התקין אותה שאתפנה קצת.

אגב, צריך להתקין אייטונס לפני? כי המכשיר לא מסוכרן עם המחשב החדש שלי.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...