Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שחרורי גרסאות iOS מערכת ההפעלה של אפל. (ליביו תמיד כבר אחרי ההתקנה)

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 2446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק, סה"F אני מנסה להסביר, שגם המערכת הזאת מעולה וגם זאת.

אנשים מבצעים בחירה מתוך מה שנוח להם ומה שנראה להם שיעשה את העבודה, זה הכל.

פשוט זה די ברור לעין ורואים את זה כיצד כל הזמן ניצת הוויכוח ודווקא מהצד של אנדרואיד, זה הכל. מצחיק אפילו.

חבר'ה, כשרואים באיזו קלות עוברים 700,000,000 מליון מכשירים עוברים ל IOS7 בקלות כל כך רבה... בואו נודה באמת, זה באמת הישג מכובד מאוד, תגידו מה שתגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 624
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קלות או לא קלות, העלות גבוה בשביל התמורה.

אם האייפון היה במחיר שפוי יותר, אני בטוח שכן הייתי שוקל לקנות אותו למרות כל החסרונות (בשבילי) שיש במכשיר.

מעבר לזה, תסתכל על חברת אפל ועל ההתנהלות שלה, לפעמים אני חושב שהם משוגעים שברחו ממוסד סגור.

הם רוצים לרשום זכויות יוצרים על סמל של תפוח ועל המילה אפל, הם תבעו השנה בעל עסק בארה"ב על כך שבלוגו של החנות שלו יש סמל של תפוח. זאת חברה שקשה לי מאוד לתמוך בה.

הם תבעו את סמסונג על העתקה, והיום כשמסתכלים על IOS7, רואים שחלק מהדברים החדשים הם העתקה, אז חוץ מלנסות ולשלוט בעולם, מה הם עוד עושים?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם תבעו את סמסונג על העתקה, והיום כשמסתכלים על IOS7, רואים שחלק מהדברים החדשים הם העתקה, אז חוץ מלנסות ולשלוט בעולם, מה הם עוד עושים?

כלום. הם לא עושים כלום.

פעם היה את הקטע של חדשנות, פעם כשהיו אומרים Innovative האסוציאציה הראשונה שהייתה עולה

לי (ולרבים אחרים) היא אפל.

היום? חבורה של דבילים שיושבים במשרד מפואר ומנסים להחיות סוס מת.

תובעים כל דבר שזז, מנסים רק לתבוע את שמם בכל מקום אפשרי, להוציא כספים ולדפוק לקוחות מכל החורים.

נשבר לי מהאייטיונס, נשבר לי מהחיבור 32 פין המסריח הזה, מכל השטויות והשטיקים שיש לי במכשיר בשביל

שאפשר יהיה להשתמש בו כמו בנאדם.

אני רק מחכה שההתחייבות על האייפון הזה תסתיים ואני בורח

בורח ולעולם לא מתקרב אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייפון 5 אין חיבור 32 פין אלא חיבור של 8 פינים הנקרא Lightning.

חבורה של "דבילים" שהצליחה להצעיד את אפל לאחת החברות העשירות בעולם.

הלוואי שהיו רק 10 דבילים כאלה בארץ בכדי לפתח תעשיית הייטק אמיתיית ולא ח'ברה שרוצים לעשות רק אקזיט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייפון 5 אין חיבור 32 פין אלא חיבור של 8 פינים הנקרא Lightning.

חבורה של "דבילים" שהצליחה להצעיד את אפל לאחת החברות העשירות בעולם.

הלוואי שהיו רק 10 דבילים כאלה בארץ בכדי לפתח תעשיית הייטק אמיתיית ולא ח'ברה שרוצים לעשות רק אקזיט.

זה נכתב תוך כדי עצבים אז יכול להיות שקצת לקחתי את זה רחוק :roll:

בשביל לקבל חיבור לייטנינג צריך לקנות אייפון 5.

מה גם שלא ראיתי שום מכשיר אחר עם החיבור הזה, שוב- בגלל שאפל רוצים להיות מיוחדים.

מה שאפל עושים עכשיו נראה לי כמו נטו ניסיון להחזיק את הראש מעל המים ולחכות למושיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאפל (למעשה לסטיב ג'ובס) מגיע את כל הכפיים בעולם.

אם לא הם, עד היום סמסונג היו עושים טלפוני צדפה עם כפתורים.

אל תורידו מערכם. למרות שמי שיש לו זכרון ארוך זוכר שג'ובס נבעט מאפל בגלל היותו חדשני מידי לטעמם ופתח חברה בשם NEXT ושם שומו שמיים פיתח מחשב ללא כונן דיסקטים..

אם הוא לא היה חוזר לאפל הם היו נעלמים בתהום הנשיה. בזכותו אפל ויתרה על מעבד המוטורולה והמק הפך להרבה יותר פופולארי בגלל אינטל.

כרגע, אפל חוזרים בחזרה לבור שהיו בו עד 2008. מפחדים מחדשנות.

אבל עדיין, בלי אייפון העולם היה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאפל עושים עכשיו נראה לי כמו נטו ניסיון להחזיק את הראש מעל המים ולחכות למושיע.

אני מכבד את מה שאתה חושב או מה שאנליסטים חושבים אבל אל תשכח דבר אחד שאפל חושבת כמה שנים קדימה ועושה צעדים בכיוונים שלא כולם מבינים מה משמעותם בטווח הארוך.

ששכחת שחלק גדול מהכנסות אפל מגיע מחנות המוסיקה/סרטים שרבים בעולם קונים תכנים ולא כמנו שמחפשים מוסיקה/סרטים להוריד בחינם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על אפל, מה סמסוגנג שינו מגלקסי 3 ל4? אותו פלאפון בדיוק, אותם פלאפונים שאחרי חודשיים עבודה נתקעים כל 3 שניות. אני עם אייפון 5 מינואר 0 תקלות, 0 תקיעות פשוט מכשיר יציב ומהיר, פלאפון בראש ובראשונה. ולגבי חדשנות אין כבר מה לחדש... מה אפשר לעשות שלא עשו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נתקעתי

פעם ראשונה שאני מנסה לשדרג גרסה והכל קורס לי באמצע

אפל לא עומדת בעומס

נו נו נו

כן אני יודע מה יש לעשות, בוא נקווה שהגיבוי שלפני יוכיח את עצמו

2013-09-20 00_36_28-iTunes.jpg

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת אתה לא מצלם בכיפור - ומייד נענש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על אפל, מה סמסוגנג שינו מגלקסי 3 ל4? אותו פלאפון בדיוק, אותם פלאפונים שאחרי חודשיים עבודה נתקעים כל 3 שניות. אני עם אייפון 5 מינואר 0 תקלות, 0 תקיעות פשוט מכשיר יציב ומהיר, פלאפון בראש ובראשונה. ולגבי חדשנות אין כבר מה לחדש... מה אפשר לעשות שלא עשו?

אני לא יודע איזה נסיון יש לך עם מכשירי אנדרואיד ,אבל מה שאתה אומר זה פשוט שטויות.

בגלקסי 4 חידשו הרבה דברים כגון:

מעבד הרבה יותר חזק

כרטיס גרפי הרבה יותר חזק

יותר RAM

מסך יותר גדול עם רזולוציה יותר גדולה

מצלמה טובה משמעותית

חיישן IR שיכול לשמש כשלט אוניברסלי

אני איתו כבר יותר מחודשים והוא מהיר כאילו רכשתי אותו אתמול.

לחברה שלי יש אייפון 5 ברגע שהחזקתי אותו הרגשתי שהוא קטן מאוד גם ביחס לS1 שהיה לי,מסך 4 אינצ' זה כבר לא מספיק,האייפון 5 ארוך בצורה מוזרה ולא נוח לתפעול.

אנדרואיד זו מערכת יותר חדשה מIOS והקצב עדכונים שם הוא גבוה,ובאנדרואיד 4.3 הולכים לפתור את התופעה של "עייפות החומר" שככל שהזמן עובר המכשיר ניהיה יותר איטי,אישית בS1 הרגשתי את זה בS4 ממש לא.

אתה חושב שאייפונים לא נתקעים ? לא עושים ריסטים? לא עושים בעיות ? אתה טועה!

תחכה ותראה.

למה אפל מנסה כל הזמן להמציא דברים לא נחוצים כמו החיבור של ההטענה?

למה זה טוב? מה רע בmicro usb ?

אני יענה לך,כסף! החברה הזו היא תאוות בצע ותובעת כל דבר שזז,ההתנהלות שלהם פשוט בזויה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות כדי להרגיע את הקישקושים לגבי החיבור הטענה:

1. החיבור הקודם החזיק מעמד 12 שנים. סמסונג החליפה 4 חיבורים ב5 שנים האחרונות עד שהם התחילו לצעוד לכיוון סטנדרט.

2. כל פעם שהם הכניסו חיבור זה היה להרבה זמן כי רוחב הפס שלו תוכנן להרבה זמן וכנל הלייטנינג שבעל רוחב פס משמעותית גבוהה ממיני יו אס בי. בכלליות יש להם היסטוריה של להפוך חיבורים מתקדמים מאוד לסטנדרט הרבה לפני השוק(כמו firewir , dvi , סקאזי ועכשיו הלייטנינג למחשב שמאפשר שרשור מסכים או סטורג׳ במהירות פי כמה מusb3 אפילו ברמה התיאורטית).

3. הוא פשוט הרבה יותר נוח ממיני יו אס בי.

ועדיין הם נבלות על מחיר הכבלים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב אנדרואיד זו לא מערכת הפעלה חדשה יותר.

קיימת מאז 2003 ונקנתה על ידי גוגל ב2004 (ראה גם את התביעה בין אורקל/סאן לגודל בנושא).

חפש קצת מה היה היעוד המקורי שלה אם זה מסקרן אותך.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאפל (למעשה לסטיב ג'ובס) מגיע את כל הכפיים בעולם.

אם לא הם, עד היום סמסונג היו עושים טלפוני צדפה עם כפתורים.

אל תורידו מערכם. למרות שמי שיש לו זכרון ארוך זוכר שג'ובס נבעט מאפל בגלל היותו חדשני מידי לטעמם ופתח חברה בשם NEXT ושם שומו שמיים פיתח מחשב ללא כונן דיסקטים..

אם הוא לא היה חוזר לאפל הם היו נעלמים בתהום הנשיה. בזכותו אפל ויתרה על מעבד המוטורולה והמק הפך להרבה יותר פופולארי בגלל אינטל.

כרגע, אפל חוזרים בחזרה לבור שהיו בו עד 2008. מפחדים מחדשנות.

אבל עדיין, בלי אייפון העולם היה אחרת לגמרי.

מסכים אם מה שאתה אומר,ורק מוסיף בתקופה שלו הייתה פריחה כי גם ממהתחלה האידאולוגיה שלו הייתה לייצר את המוצרים שאנחנו אפילו לא יודעים שאנחנו צריכים אותם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל חיבור מיקרו usb, כפתור חזור, ואי הצורך באייטיונס כדי להעביר מוזיקה כבר שווה לוותר על האייפון.

במעבר על הפיצ'רים של 7 אני רואה שאפל שוב עשתה במה שהיא מצטיינת והוא לגנוב רעיונות מהסידיה ולהטמיע אותם במע' ההפעלה שלהם.

ומי שכתב שהאנדרואיד נתקע, לא ראיתי את הבעיה הזאת על הs4 וs3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...