Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לחלון הקדמי

WRX
שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתם מכירם יש את המדבקות האלה שמדביקים לכל רוחב החלון בקדמי.

אני רוצה לקנות אחת כזאת ויש לי כמה שאלות:

1) מאיפה קונים את זה? (הייתה חנות אחת שבה הוא הציע לי ב-70 ש"ח [וזה יקר...])

2) כשמפעילים מגבים זה הורס ומקלף את המדבקה עם הזמן?

3) אני גם רוצה שיהיה כתוב על זה סובארו איך אני דואג לזה? (הדפסה? מדבקה על מדבקה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בחנויות אביזרים בצפון, המחירים הם בד"כ 30-40 למדבקה החלקה, ועוד 20 ש"ח למדבקה נוספת עם הדגם/יצרן וכו', כך ש-70 ש"ח לסט זה מחיר הגיוני. גם שוקי דרימ קאר ואקסטרים טיונינג מחזיקים את המדבקות, כך שתוכל לברר שם מחירים

2. אם תדביק כמו שצריך, המגבים לא יקלפו את המדבקות.

3. ראה סעיף 1

הערה - זכור שזה לא חוקי, ובוחן שונא ערסים עלול לפסול אותך בטסט, קח זאת בחשבון...

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בחנויות אביזרים בצפון, המחירים הם בד"כ 30-40 למדבקה החלקה, ועוד 20 ש"ח למדבקה נוספת עם הדגם/יצרן וכו', כך ש-70 ש"ח לסט זה מחיר הגיוני. גם שוקי דרימ קאר ואקסטרים טיונינג מחזיקים את המדבקות, כך שתוכל לברר שם מחירים

2. אם תדביק כמו שצריך, המגבים לא יקלפו את המדבקות.

3. ראה סעיף 1

הערה - זכור שזה לא חוקי, ובוחן שונא ערסים עלול לפסול אותך בטסט, קח זאת בחשבון...

1) לצפון אין סיכוי שאני מגיע כי הייתי שם שבוע שעבר...

2) אני קונה מדבקה ממשהו מקצועי כדי שהוא ידביק לי אותה ולא כדי לקחת אותה ולהדביק בעצמי

השבוע אני מגיע לת"א.

ו- 70 ש"ח רצו ממני על מדבקה חלקה.

אם זה לא חוקי איך מליון אנשים מסתובבים עם זה?

SARCK: כמה זה עולה בחנויות שהזכרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לצפון אין סיכוי שאני מגיע כי הייתי שם שבוע שעבר...

2) אני קונה מדבקה ממשהו מקצועי כדי שהוא ידביק לי אותה ולא כדי לקחת אותה ולהדביק בעצמי

השבוע אני מגיע לת"א.

ו- 70 ש"ח רצו ממני על מדבקה חלקה.

אם זה לא חוקי איך מליון אנשים מסתובבים עם זה?

SARCK: כמה זה עולה בחנויות שהזכרת?

זה גם לא חוקי לרצוח, אבל זה עדיין קורה כל כמה דקות/שעות (לא בטוח כל כמה זמן :) ) אז מה?

זה גם לא חוקי לנסוע מעל המהירות המותרת לפי החוק בכבישים בארץ, אך עדיין עושים את זה... אתה יודע כעת שזה לא חוקי לשים את המדבקות האלה, באם תרצה לשים בכל מקרה זה כבר החלטה שלך... אבל שלא תגיד שלא אמרו לך...

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, הם מייצרים את זה במקום. השאלה היא כמה צבעים אתה רוצה שזה יהיה.

לחבר שלי לקחו 45 שקל למדבקה של פיגו לכל האורך של החלון

ו 110 שקל לשתי מדבקות ענקיות לכל האורך של האוטו של פורד....

בהצלחה!

אגב, בדוק בכמה מקומות לפני שאתה קונה.

יש שם מספר מקומות, אני חושב שאפילו יותר מ 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...