Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדור איתור "קרובות"

A110
שימו לב! השרשור הזה בן 779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האם נתונים מדוייקים? המוריס מרינה במגרש גרוטאות עם לוחיות הזיהוי של פעם (מלפני שנת 90) וגם לפי מצבה אין מצב שהיא ירדה מהכביש בשנת 99, יכול להיות שהתבלבלת בין האופל רקורד למרינה? כי הגיוני יותר שהמוריס ירדה ב87 והאופל ב99

בלבול, אם קיים פה, הוא ברישומי משרד התחבורה. אני מסכים שלא סביר שהמארינה המסחרית נעלמה ב- 99. לדעתי כולן נעלמו שנים רבות קודם לכן. אבל הסטטוס לא התעדכן, אלא ב- 1999!

יוחאי שנער

israelmotorindustry.org

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוחאי

בשביל לאזן קצת לטובת הדו גלגלי שני כלים מאוד מעניינים שהיו לחבר של אבי :

אני סקרן לדעת אם מופיעים.

1.הארלי דגם לא ברור כנראה צבאי.144-521

2.אינדיאן דגם לא ידוע 144-083.

בתודה,חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדילק 38-043 מספר לבן נדמה לי היה שייך לפטריאך

טוב, הנה ה"מציאות" להיום.

כמה תשובות -

CD38-043 אינו מופיע ברשימות שבידי. 38 היא ככל הזכור לי הקידומת של יוון, מה שמסתדר עם פטריארכנו הנ"ל.

לארק צבאי - נושא מעניין. הרכישות החלו בספטמבר 1961. ובוצעו אח"כ ב- 1963 וב- 1965 (אולי גם ב-1966). עדכנתי בטבלה מספר לדוגמה של רכב מ- 1963. מעניין לציין (אם כי לא מפתיע בהכרח) שבאילין עבדו על הלארקים הצבאיים באצווה מרוכזת.

כשהלארקים נמכרו, הם קיבלו מספר מההקצאה האזרחית הרגילה. 300-226 ו- 300-998 קיבלו שתיהן מספר אזרחי בדצמבר 1971. המדובר בלארק 6 1963, מספר צבאי 159xx.

צ21354 היה טנדר פורד F1 דגם 1949, ולא לארק. כך שהמספר ב"נחצ'ה והגנרל" היה סתמי (כפי שנעשה גם היום, משום מה, בסרטים המציגים רכב צבאי).

Israeli cars LF 6-6-12.jpg

יוחאי שנער

israelmotorindustry.org

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוחאי

החליק לך כנראה מה ששאלתי

מרצדס 100-100

ולנסר 3015302

תודה!

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אין לי את דגמי 84 ואילך, ולא תמיד יש גם מוקדמים יותר (למשל שני האופנועים שצויינו קודם לכן וה- 100-100).

יוחאי שנער

israelmotorindustry.org

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הנה ה"מציאות" להיום.

כמה תשובות -

CD38-043 אינו מופיע ברשימות שבידי. 38 היא ככל הזכור לי הקידומת של יוון, מה שמסתדר עם פטריארכנו הנ"ל.

לארק צבאי - נושא מעניין. הרכישות החלו בספטמבר 1961. ובוצעו אח"כ ב- 1963 וב- 1965 (אולי גם ב-1966). עדכנתי בטבלה מספר לדוגמה של רכב מ- 1963. מעניין לציין (אם כי לא מפתיע בהכרח) שבאילין עבדו על הלארקים הצבאיים באצווה מרוכזת.

כשהלארקים נמכרו, הם קיבלו מספר מההקצאה האזרחית הרגילה. 300-226 ו- 300-998 קיבלו שתיהן מספר אזרחי בדצמבר 1971. המדובר בלארק 6 1963, מספר צבאי 159xx.

צ21354 היה טנדר פורד F1 דגם 1949, ולא לארק. כך שהמספר ב"נחצ'ה והגנרל" היה סתמי (כפי שנעשה גם היום, משום מה, בסרטים המציגים רכב צבאי).

תודה יוחאי את 300-998 ראיתי פעם היתה שייכת לחבר מועדון מועדון יקר מעניין לא היו לארקים עם 8 צילינדר?

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא.

הנה הרשימה המעודכנת. מי שיביט בה יחשוב בטעות שלפז'ו 404 טנדר היה סטטוס מיוחד כאן...

תודה רבה.

אגב, בניגוד לכתוב במאגר, ה127 (908097) היתה צהובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...