Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת כוח לפיג'ו 206

שימו לב! השרשור הזה בן 4365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין גלעד, אמרתה בעצמך שמי שנסע אצלך ברכב, מכר וקנה מדהן אחר, או עשה השתלה.

זה סימן למשהו, לא? מי שלא מבין יש לו בעיה.

הרכב שלו ממש לא אינדיקציה :twisted:

אני לא יודע על מה אתם מדברים ''פרונט כבד, התנהגות נפגעת'', מי ישמע אתם בג'יימקנה 24/7, נכון שהפרונט הקליל של הXS נותן לו תחושה טיפה יותר קלילה, ופה זה נגמר. ממש לא משהו שמשנה.

לעזוב תנושא שהתנהגות ניתנת לכיוון, ואפשר לפצות על פרונט ''כבד'' ללא שום בעיה.

GTI עם סעפת פליטה, צנרת, קיט יניקה,מזרקים מRC, ניהול מותאם וקמשפטים תיתן 170-190 כ''ס - מה שאני מנסה להראות, שכתבו פה כמה פעמים שלא ''שווה'' לשפר GTI ועדיף לשפר XS, זה לא בהכרח נכון, לא לפי דעתי לפחות ולא בכל מצב.

(אפשר לחסוך בקמשפטים ולקחת מדגם 406 2.2, GTI6)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שבטוח שזה יהיה עסק יותר זול לשפר XS אני מבין.

בכל זאת אם יש לי תקציב של 5 לשיפור,

מה אתם ממליצים לשפר בXS ?

או האם כבר כדאי להוסיף 5K ולהחליף לGTI?

חוץ מזה אני מסכים עם פאפא,

לכל אלו שמשמיצים את המשקולת בGTI, מי ישמע כאילו נסעתם באמת בג'יימקנות וראיתם את ההבדלים....

אני מוכן לנדב את הXS שלי head to head מול GTI ואני בטוח שהGTI עדיין תהיה יותר מהירה גם בסיבובים

נ.ב

המנוע 2000 של הGTI הוא לא כזה נדיר (נמצא גם בCC).

בכל זאת הוא 8 שסתומים?

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הנושא הזה כבר מוגזם וברור שאם אני ישקיע 50 אלף על פונטו עם מנוע 1300 היא תיסע כמו גרזן.

כול מה שאמרת על ה206 gti עובר את העשיריה בקלות.

מבחינה תקציבית אנחנו מדברים ברור שלשפר את הgti מבחינת כוח עדיף, מבחינה תקציבית בשביל לתת לxs את מה שחסר לה אפשר לסגור פינה בתקציב זעום יחסית.

המנוע ב2.0 הוא 16 שסתומים.

ובעניין המשקולת מקדימה אני מסכים לא נראה לי שיש פה מישו שעושה ג'ימקנות(ואני נחמד) 1 לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TU5JP4 ( המנוע של ה XS ) הוא אחד ממנועי ה 1600 הטובים בעולם.

זאת עובדה. הבעיה היא שפג'ו נאלצו לסרס אותו לטובת צריכת דלק , נוחות , רעש , רצועת כוח לינארית משהו ודברים כאלה ואחרים אז הם סירסו את הסעפת פליטה שהיא זוועתית פשוט את הניהול שמסרס בכוונה את הפוטנציאל של המנוע והפרופיל המשפחתי של הקאמשאפטס , שלושת אלה יוסיפו משהו כמו 40 כ"ס , אבל זה השיפור הזעום , השיפור המשמעותי הוא הפיכת ה 110 כ"ס המקוריים לסוסים מהירים יותר , זריזים יותר ונשמעים הרבה יותר טוב בגלל שהמנוע עכשיו עבר למוד ביצועים.

עם דוד נורמאלי שומעים היטב את ה " RASP " של מכסחת הדשא על סטרואידים :)

40 כוח סוס ? פרט נמק והסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40 כוח סוס ? פרט נמק והסבר.

אמיר כמו שרשמתי, השרשור ההזוי הזה יצא מכלל שליטה.

מי יודע כמה זה 40 סוסים ? כאשר אנחנו נלחמים על כל סוס וסוס, 40 סוסים זה מנוע של פורד פיאסט מתחילת שנות ה80.

למרות שזה לא בשמים להגיע עם xs ל150 סוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה לא בשמים להגיע עם xs ל150 סוסים.

הסבר בבקשה איך זה לא בשמים?

כל אחד מכם זורק משפט לאוויר ונעלם.

בפועל מישהו מכם מחזיק ושיפר XS/GTI?

בנתיים לא שמעתי על אף אחד ששיפר , שם על דיינו ובאמת ראה את התוצרים.

לכן למרות כל השמועות נראה לי עדיף לחפש GTI סטנדרטית ובכך להוסיף עוד 25 כח סוס - מה שיידרש בהרבה מאוד השקעה בXS , שגם לא בטוח עד כמה היא תהיה אמינה לטווח יותר ארוך.

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב כבר הוסבר שסעפת וצנרת יחד עם גובה הראש והניהול גורמים לחבילת הxs להיות מתורבתת/מסורסת.

סעפת צנרת נורמאלית, גילוח הראש בתוספת חלקים כמו קאשאפטים ומרימים של 106 gti, בתוספת תוכנה נורמאלית, והמנוע מוציא בין 140 ל150 סוסים מהמנוע.

אתה אומר יש לך 5000 לגרום לרכב הזה לנסוע, דבר עם אמיר, יש לו קאמשאפטים ומרימים שאתה צריך וגם פולים, יחד עם גילוח ראש ועבודה ויחד עם תכנות שאמיר גם יעזור לך להגיע לשיר שידאג לתכנות, ואתה כבר בחצי הדרך, סעפת צנרת ואתה באזור ה150 סוסים, ופתרתה את כל בעיות הסירוס של המנוע.

רוצה לבדוק אותי צור קשר עם אמיר ותראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק המקסימאלי הוא לא ב 7500 סל"ד פה ..

צודק, טעות שלי.

זה גרף רשמי של מנוע 4G69 2.4L SOHC 16-valve, 4-cylinder

Grandis

זה גרף מדיינו פרטי של ה 4G92, כנראה שעל אוקטן נמוך יותר או שההאלטק E6X לא מכויל היטב

אבל עדיין רואים שיש שגרף המומנט שטוח יחסית.

4G92%20Mivec%20Buggy.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת כנראה את מנוע ה B16B האטמוספרי של הונדה שמפיק 186 סוסים מנוע זה יצא בסיויק Type R.

צודק, אבל הוא פחות שימוש לנהיגה רגילה, גרף המומנט וההספק תלולים יותר.

7001863735_b81bd883c1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר בבקשה איך זה לא בשמים?

כל אחד מכם זורק משפט לאוויר ונעלם.

בפועל מישהו מכם מחזיק ושיפר XS/GTI?

בנתיים לא שמעתי על אף אחד ששיפר , שם על דיינו ובאמת ראה את התוצרים.

לכן למרות כל השמועות נראה לי עדיף לחפש GTI סטנדרטית ובכך להוסיף עוד 25 כח סוס - מה שיידרש בהרבה מאוד השקעה בXS , שגם לא בטוח עד כמה היא תהיה אמינה לטווח יותר ארוך.

גונג ! לא נכון ! אומנם לא שלי אבל הייתי עד לתהליך ב-106 אחרת מהתחלה עד היום, בהוספת 30 כוח סוס למנוע ותאמין לי שזה לא עלה לא 5 לא 10 ולא -15 ונחש מה...? גם לא 20 , ואם הכיוונים טובים ומצויינים אין מניעה מכך שזה יהיה רכב יום יומי :)

אני אישית לא חסיד של 206 וגם לא אוהב כל כך את JP4 , אני יותר בקטע של J4 , אבל בקטע של שיפורים אנחנו על אותו בסיס בערך ואני לקחתי את הראש של ה-206 לטובת שיפור אצלי.

בפורום מכירה יש לך את כל הבסיס להוסיף פלפל למנוע שלך באמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גונג ! לא נכון ! אומנם לא שלי אבל הייתי עד לתהליך ב-106 אחרת מהתחלה עד היום, בהוספת 30 כוח סוס למנוע ותאמין לי שזה לא עלה לא 5 לא 10 ולא -15 ונחש מה...? גם לא 20 , ואם הכיוונים טובים ומצויינים אין מניעה מכך שזה יהיה רכב יום יומי :)

אני אישית לא חסיד של 206 וגם לא אוהב כל כך את JP4 , אני יותר בקטע של J4 , אבל בקטע של שיפורים אנחנו על אותו בסיס בערך ואני לקחתי את הראש של ה-206 לטובת שיפור אצלי.

בפורום מכירה יש לך את כל הבסיס להוסיף פלפל למנוע שלך באמינות

צור איתו קשר, הוא יודע מה הוא מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל כך הזוי ב 150 כ"ס.

אפשר לראות אינספור פרוייקטים שמתחילים ונגמרים בסעפת פליטה נורמאלית + צנרת + דוד , קיט יניקה כלשהוא , ניהול מנוע וקאמשאפטים חמים וזהו , רוב האנשים מגיעים לאזור ה 150 כ"ס אני לא מבין מה כל כך הזוי בזה , הם לקחו את הרכיבים הכי מסרסים במנוע והחליפו אותם. CATCAMS אפילו מתחייבים על אזור ה 150 כ"ס בשילוב הנ"ל.

זה שאחד התקין קיט יניקה X ודוד אחורי זול כזה או אחר או ניהול אחר והגיע ל 130 , 140 ... לא משנה זה עיניין שלו.

עריכה : כל העולם ואחותו משתילים JP4 ורק JP4 אחרי ש J4 הפכו לנדירים ויקרים יחסית וגם עצם העובדה ש JP4 בעל פוטנציאל גבוהה יותר בגלל שסתומים מוגדלים ( או מעברים מוגדלים לא זוכר ) , למה לחפש מנוע שקשה למצוא של GTI אני לא יודע ... שיהיה לך לבריאות.

אצלי ב 106 יש JP4 משופר עם מחשב "אחר" עם צנרת פליטה 4-1 על צנרת מקורית ודוד לא מקורי , וקיט יניקה וזה נוסע גיהנום ביחס ל 206 XS של חבר שלי עם אותו המנוע.

כמובן שאצלי המצערת היא לא אלקטרונית כמו אצלו אבל אני לא מדבר על חדות תגובה , אני מאמין שאני באזור ה 125 כ"ס כי זה פשוט לא הגיוני שיהיה פחות , אז מה כל כך קשה להאמין בזה שאם אחליף קאמשאפטים למשהו אגרסיבי אקבל עוד משהו כמו 30 כ"ס ... קאמשאפטים הם בעצם הלב של המנוע

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאתה מסתכל על מספר אחד: הספק, וגוזר הכל לפיו.

צריך להבין שמנוע מאופיין בעיקר ע"י התנהגות, והתנהגות לא ניתן לכמת במספר אחד או שניים.

במקום להסתכל באופן חד-מימדי על 2 נקודות, התנהגות היא כמו תמונה, ציור שצריך לפענח.

והדרך להבנת התנהגות מנוע היא ע"י בדיקת הגרפים של הספק ומומנט ביחס לסל"ד.

150 כ"ס פיקיים תלולים עם מנוע תאב סל"ד ורזה מומנט לא יתאימו לנהיגה במוד מינהלתי או שיוט, אז אפשר להתקין כל מיני

שיפורים ולקבל אותם סוסים, השאלה באיזו עלות (ראשונית וגם שוטפת) והאם ההתנהגות תשתנה לשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע זריז מאוד ומטפס בסל"ד מהר מאוד , במיוחד על אוטו קל כמו 106 , על 206 פחות בעיקר בגלל מצערת אלקטרונית.

אני מבין לחלוטין שמנוע זה לא רק כ"ס , אמרתי מקודם שהשיפורים האלה הופכים את הסוסים המקוריים ל"מהירים וזריזים" יותר והוא מגיב מהר יותר ובאופן קרבי יותר בנוסף לכוסות הסוס בסל"ד מסויים , יש לו מספיק מומנט למשוך בסל"ד נמוך גם .. שוב , אוטו קל כמו 106 מושך מצויין בסל"ד נמוך.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...