Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת כוח לפיג'ו 206

שימו לב! השרשור הזה בן 4393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אליק ידידי אני תמיד נוטה להסכים איתך וזה נכון.

מיושן אמינים חזקים ונוסעים הרבה בלי בעיות מיוחדות אם כי זה מיושן מאוד אבל מה

פותח השירשור ציין שהוא אמר עד 5 אלפים השקעה וזה מה שעלה לי לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אליק ידידי אני תמיד נוטה להסכים איתך וזה נכון.

מיושן אמינים חזקים ונוסעים הרבה בלי בעיות מיוחדות אם כי זה מיושן מאוד אבל מה

פותח השירשור ציין שהוא אמר עד 5 אלפים השקעה וזה מה שעלה לי לראש.

אם כן לא מתווכח בכלל, אבל 2 ההמלצות האחרונות שלנו, גם אם הזה נכנס לו לתקציב הן בכלל לא כאלה מוצלחות כמו שנדמה לי ולך, שוב בגלל המיושן בלבד.

שיתמקר בxs או יסע כך כמו שהוא עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המוצלחות זה תלוי. תלוי מי עשה את העבודה. ותלוי באיכות ההרכבה בעבודת החשמל יש לזה הרבה משתנים.

הפוש שמקבלים בגבוהות מעניין ודי נחמד.

206 שנת 99 שווה בערך 12 אלף שקלים עם יש לפותח השירשור 5 אלף להשקעת תוספת סוסים לפי דעתי אם אפשר למתוח עוד טיפה את התקציב ממש בקצת אפשר להביא xs כבר.

כמובן למי שחולה בראש ואוהב להתעסק עם זה ולחפש הרפתקאות כמוני וכמוך הוא יעדיף את עניין הסוסים.

כמובן שפה רק עלות החלקים תשחק עניין וזה יהיה שווה את ההשקעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המוצלחות זה תלוי. תלוי מי עשה את העבודה. ותלוי באיכות ההרכבה בעבודת החשמל יש לזה הרבה משתנים.

הפוש שמקבלים בגבוהות מעניין ודי נחמד.

206 שנת 99 שווה בערך 12 אלף שקלים עם יש לפותח השירשור 5 אלף להשקעת תוספת סוסים לפי דעתי אם אפשר למתוח עוד טיפה את התקציב ממש בקצת אפשר להביא xs כבר.

כמובן למי שחולה בראש ואוהב להתעסק עם זה ולחפש הרפתקאות כמוני וכמוך הוא יעדיף את עניין הסוסים.

כמובן שפה רק עלות החלקים תשחק עניין וזה יהיה שווה את ההשקעה.

גבי כנראה שאני ואתה חולים אנושות, אבל אצלינו המצב הוא אחר חגמרי, מדוע? כי אני אומר ברצינות שאילו יכולתי להביא gti mi16 d6c 205אושרת עם דשבורד נורמאלי ללא מכות שלדה ובמחיר לא יותר מ15000 ש"ח, מזמן כבר לא הייתי מחפש קיצורי דרך, פולים קלים קלאץ ופלייוויל קל, מחשב חיצוני וצנרת וזהו הייתי מלקק את הרכב.

אבל או שכולן שבורות או שהמחיר מובקע, או שיש בעיות רבות או מכות שלדה, בקיצור אין למצוא וכשמוצאים לא שווה לקנות בגלל המחיר.

ב206 אין בעיה למכור את שלו ולהביא xs יש אותן בשפע ובכול מיני מחירים, כך שאני מעדיף לא לחפש סוסים אלה רכב נורמאלי, אם אפשר לקרוא לזה כך.

אפשרי גם ב206 למצוא xsים טובים ובזול יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר ידידי.

אם אתה כול כך אוהב 205 למה שלא תביא לך 205 תביא מנוע Nfu

תשיג ראש של Nfx מחשב של nfx סעפת.

ועלית פה על גל של 130+ פונים . מה שכן יש הרבה עבודה מסביב וזה לא נגמר רק בזה מתלים ברקסים ועוד ועוד.

זה התיכנון שלי כדרך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר ידידי.

אם אתה כול כך אוהב 205 למה שלא תביא לך 205 תביא מנוע Nfu

תשיג ראש של Nfx מחשב של nfx סעפת.

ועלית פה על גל של 130+ פונים . מה שכן יש הרבה עבודה מסביב וזה לא נגמר רק בזה מתלים ברקסים ועוד ועוד.

זה התיכנון שלי כדרך אגב.

דיברתי על gti mi16 D6C, ולא על מנוע tu בכלל..

ב206 הסיפור יותר פשוט.

ואני כבר על בולמים ספורטיבים וברקסים הכי גדולים שתמצא בגאנט 15 אצל פגיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע על מה אתה מדבר אבל אתה בעצמך אמרת שאין מה למצוא כאלו ועם סוסים חשובים לך זאת האפשרות שאני רואה.

ממה שראיתי אין כול כך סיפור להשתיל מנוע כזה ב205.

אז עם אתה עם כול המסביב אז אולי הגיע הזמן לשידרוג קטן.

ממנוע 8v לא תבוא הישועה! עם כמה שאני אוהב את המנוע הזה. מיושן מידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע על מה אתה מדבר אבל אתה בעצמך אמרת שאין מה למצוא כאלו ועם סוסים חשובים לך זאת האפשרות שאני רואה.

ממה שראיתי אין כול כך סיפור להשתיל מנוע כזה ב205.

אז עם אתה עם כול המסביב אז אולי הגיע הזמן לשידרוג קטן.

ממנוע 8v לא תבוא הישועה! עם כמה שאני אוהב את המנוע הזה. מיושן מידי

גבי אני עובד על ראש ראלי דור ראשון עם חמוצים, אני יגיע ל150 160 בגלגל C5 כמובן משוער, על המנוע הזה עם ה8 שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו 150?

זה נשמע לי המון והשקעה רצינית מצערות קמשפט מטורף ניהול חיצוני?

אשמח לשמוע פרטים עם לא פה אז בפרטי ואם לא בקארס פורום אז בpsi .

העיקר לשמוע פרטים:]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו 150?

זה נשמע לי המון והשקעה רצינית מצערות קמשפט מטורף ניהול חיצוני?

אשמח לשמוע פרטים עם לא פה אז בפרטי ואם לא בקארס פורום אז בpsi .

העיקר לשמוע פרטים:]

גבי גלשנו מזמן מתוכן השרשור, זה נראה כמו שרשור דו שיח ביני לבינך, בו נכבד את הפותח השרשור ונעבור לפרטי, אולי תביא לי כבר את מספר הטלפון שלך, אני יעשה לך שיחה, ואני יסביר לך הכל?

גבי לרכב שיצא מן המפעל כ1.1, אני כבר הגזמתי, פה אני כבר יסע פחות חוקי ממה שהייתי נוסע עם מצערות, מי יאשר לי 16 v?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה ממש מצחיק...

לפתוח השרשור אני נוסע על 206XS להאמת שאני דיי מרגיש שחסר לאוטו כח.

עצה שלי , תקנה 206GTI וזהו...זה גם ככה באותו תקציב

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרים הזויים בהחלט מה שקורה בשירשור זה , אליק , עם כל האהבה שלי אליך להוציא 150 כוח מ-8 אתה תצטרך לעבור הרבה הרבה הרבה סופר הרבה ותאמין לי שאני יודע מה אני מדבר , הייתי עד לדבר כזה אבל ב-16V.

לפותח השירשור יש עכישו למכירה קאמשפטים של NFX + פולים - כדאי לך לשקול זאת לחיוב.

וחבל שאנשים מציעים פה שטויות כמו מעבר ל-206 GTI , מישהו נסע פה על הדבר הזה בכלל שאתם מציעים לו דברים ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית וחוקית האופצייה העדיפה היא 206XS עם מנוע 1.6. הרכב משמעותית חזק יותר וה1.4 בעלת 8 שסתומים.

אני מבין שמדובר בהחלפת רכב למרות שפותח השרשור השקיע הרבה ברכב שלו, אבל בכל זאת אמליץ על האפשרות הזאת. כי לבצע שינויים שיתנו שיפור משמעותי יעלה הרבה זמן, כסף וכאבי ראש - זה משהו שעדיף לעשות לרכב שבבסיסו חזק ואז תיהיה תמורה גדולה יותר לכסף.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...