Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון על המהירות החוקית ומדיניות אכיפתה

שימו לב! השרשור הזה בן 4418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציר הפרקים הקודמים:

משתמש מסוים פתח שרשור שבו הוא מבקש ייעוץ מה עליו לעשות לאחר שנתפס נוהג במהירות 160 קמ"ש באחד הכבישים הבינעירוניים העמוסים והמרכזיים בארץ.

בשלב מסוים אותו משתמש פנה אלי וביקש למחוק את השרשור מסיבות שונות שכאן זה לא המקום לפרטן. היות ואין לנו עניין לפגוע בהליך המשפטי שהוא כרגע מנהל, הוחלט להיעתר לבקשתו ולמחוק את השרשור.

העניין הוא שבינתיים הדיון קיבל תפנית והתפתח אל מעבר לסוגיה שפתחה אותו.

מסיבה זאת הוחלט להשמיט את ההודעות שמזהות את פותח השרשור או מספקות פרטים ספציפיים שקושרים אותו למקרה, אך כל שאר הדיון שב להיות פעיל.

אנא השתדלו להיצמד לטענות ענייניות והימנעו משימוש בביטויים שמקומם לא כאן. שוטרים הם אינם דרדסים ועורכי דין הם אינם עוכרי דין.

תודה,

אלעד

ישה לשקר ולומר נסעתי כחוק כאשר גם אתה וגם אני יודעים שהבחור ממש לא נסע כחוק זאת לא עצה חכמה.

אין שקר יותר טוב מאמת,אנחנו באמת חושבים שיושבים שם אנשים מטומטמים? (חלקנו יאמרו כן) הבן אדם נתפס במהירות של 160 כאשר מותר 90!!!

אז מאיפה נסיעה כחוק הולידה עוד 70קמ״ש ? מה השוטר הפליץ ומדד עוד 70קמ״ש שבטעות נוספו לבחור?

אדון יקר נסעת מהר ואין חולקים על זה,כמו שידעת להדביק את דוושת הגז לריצפה,תדע גם לספוג את עונש כמו גבר.

הדבר הנכון זה לומר את אמת להסביר שטעית ולקוות לטוב...מספיק שתתפס בשקר ותקבל עונש מוכפל (גם מהקצין,עם זה יגיע לבית משפט גם שם כנראה תקבל כפול).

אתה מזכיר לי את הבחור שנסע 260 ותירץ שהמחשב מקולקל ומחט הייתה תקוע ב 260 ! נו באמת איזה זלזול באינטליגנציה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

TAMIR2000

כנראה שאינך מבין את מהות השימוע

גם אם תודה שרצחת את ארלוזרוב הקצין לא שומע אותך.

הוקצין בודק שני דברים

האחד חומרת העבירה שלך 70 קמ"ש מעל המותר = חמור מאוד אצל הקצין.

השני עברך התחבורתי.

מכיוון ש 5 שנים זה כלום וותק ( כדי לקבל אזהרה נדרש וותק של 10 שנים כדי להבין את נושא הוותק ) אז הקצין החליט בדיוק כפי שצפיתי.

אז למה להתחנן בחינם.

במצב הנוכחי אין בידי השוטר בדו"ח ולא בידי הקצין בשימוע הודאה. התחלה טובה.

יעלה החבר את הדו"ח אולי יימצאו בו כשלים שיוכלו לסייע לבחור לצאת מהבור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה לשקר ולומר נסעתי כחוק כאשר גם אתה וגם אני יודעים שהבחור ממש לא נסע כחוק זאת לא עצה חכמה.

זו העצה היחידה שהיה יכול לקבל מאחר וזה מה שאמר לשוטר במקום. כל דבר אחר היה מוציא אותו שקרן. כעת זו מילה שלו מול השוטר. סביר להניח שהוא יקבל את כל הלקרדה וזה בסדר גמור, אבל גם העצה הייתה בסדר גמור בהתחשב בנסיבות.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו העצה היחידה שהיה יכול לקבל מאחר וזה מה שאמר לשוטר במקום. כל דבר אחר היה מוציא אותו שקרן. כעת זו מילה שלו מול השוטר. סביר להניח שהוא יקבל את כל הלקרדה וזה בסדר גמור, אבל גם העצה הייתה בסדר גמור בהתחשב בנסיבות.

במחשבה שניה אתה וגם ישה היקר צודקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרוג אותי אני לא מבין אותך.

אחד הכבישים הכי עמוסים במדינה - גם במצלמות,

איזה סיבה הייתה לך להגיע למהירות של 160 קמ"ש דווקא שם?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרוג אותי אני לא מבין אותך.

אחד הכבישים הכי עמוסים במדינה - גם במצלמות,

איזה סיבה הייתה לך להגיע למהירות של 160 קמ"ש דווקא שם?

אולי עלית פה על משהו שניתן להשתמש בו במשפט :

איך אפשר להגיע ל 160 קמ"ש בכביש כל כך עמוס ?!

וזה מפנה אותי לשאלה הבאה : באיזו שעה זה קרה ? האם הכביש היה עמוס ?!

(השעון של האתר לא מסונכרן אצלי משום מה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה 130 בלילה הכביש עמוס בזבובים.

בשרשור אחר מישהו כתב מה כאן פורום לסריגה.

ומכיוון שכאן זה הפורום המשפטי , אליו באים "הפושעים" אז הטפות המוסר או מגיע לך וכו' ממש לא לעיניין.

יקבל עונש או לא ,כמו גבר או כמו נמושה, מה זה משנה.

מי שרוצה לעזור, שיעזור , מי שלא רוצה לעזור לא חייב באמת.

הכביש שם יכול לסבול גם מהירות גבוהה מזו, בתנאי תנועה נכונים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי תפסו בצפון על קצת מעל 140, כמובן שלא הודתי.

לא קיבלתי שלילה מנהלתית מהקצין.

מה שאמרתי לו, טענתי שכנראה היתה טעות, או טעות תפעול של השוטר שהפעיל את הלייזר או שהוא מדד מישהו אחר, או אולי מכשיר לא מכוייל, "לא יודע" בכל מקרה לא נסעתי במהירות גבוהה מהמהירות החוקית, בזמנו הייתי שליח ויש לי אמא עם אחוזי נכות גבוהים (אמיתי..) ואני מסיע אותה למקומות, ובגלל שאני צריך את הרשיון בשביל לפרנס את עצמי ואת הבית ולהסיע את אימי למקומות ביקשתי שישאיר לי את הרשיון עד שהנושא יובהר בבית המשפט כי אני משוכנע שהיתה כאן טעות כלשהי.

לקחתי עורך דין מעולה (אך אולי מעט יקר) כי הרשיון יקר לי מאוד ויהיה לי מאוד קשה להסתדר בלעדיו.

העורך דין הוציא אותי עם קנס בלבד, אפילו לא הייתי צריך להכנס לשופט, הוא סגר לי עיסקת טיעון.

העורך דין הוא דורי מרידור ממשרדו של דוד גולן.

הטלפון שלו: 054-422-2208.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

ומכיוון שכאן זה הפורום המשפטי , אליו באים "הפושעים" אז הטפות המוסר או מגיע לך וכו' ממש לא לעיניין.

יקבל עונש או לא ,כמו גבר או כמו נמושה, מה זה משנה.

מי שרוצה לעזור, שיעזור , מי שלא רוצה לעזור לא חייב באמת.

הכביש שם יכול לסבול גם מהירות גבוהה מזו, בתנאי תנועה נכונים.

הפורום המשפטי אמור לנסות ולייעץ לפונה לעזרה, להחלץ מהתעמרות של השילטון על מגוון זרועותיו. עלי לפחות, לא מקובל הניסיון לעזור לעבריין התנועה להחלץ מהצפוי לו רק ע"י מציאת פגמים בדו"ח. יש ערך לימודי בכל מעשה שאנחנו עושים, עברת עבירה, שלם את המחיר, זה מחיר הלימוד, הצלחת להתחמק מתשלום המחיר ע"י מציאת פירצה, לא למדת כלום ואתה הופך להיות מסוכן לעצמך ובעיקר לסובבים אותך. אני מניח שגם אתה ישה, לא היית רוצה להסתובב בכביש שנוהגים בו נהגים שלא למדו כלום. אז מדוע אתה עוזר להם להתחמק מהתשלום?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ רחוקה היה שלטון עריץ ולשלטון העריץ איך לא, הייתה משטרה עריצה.

והמשטרה תופסת נהגים על מהירות עם מכשירי מדידה שאינם מכויילים.

עד שבא איש אחד ואמר די , בוא נלך לבית המשפט ונשים לכך סוף.

הביא מומחים כעדים , וגם המשטרה הביאה את המומחים שלה , שאחרי חקירה מאומצת הודו ,כי המשטרה אכן לא מקיימת את חוקי המדינה שאותם היא אוכפת על הנתינים.

ואז הבית המשפט החליט כי השיטה לא תקינה וכי המדידה לא תקינה ואין לקבלה כאמינה , ולכן פסקה כי הנהג זכאי.

האם המשטרה שינתה את מנהגיה .

התשובה היא לא. למה ? יש משקל לבית המשפט? לא !!

ועכשיו באותה מדינה רחוקה יושבים שלושה שופטים עם גלימות שחורות בבית המשפט העליון וצריכים לקבוע האם מעשי המשטרה תקינים או לא.

ועד אז המשטרה ממשיכה לצחוק על הנתינים ורושמת להם דוחות כאילו אין מחר. אין דין ואין דיין.

אז אני בצד של אלה שמודדים אותם במכשירים לא מדוייקים כאילו הם מדוייקים וקובעים שהמהירות שלהם היא X כאשר ייתכן והיא Y שקטן מX בהרבה.

טוב מזל שכל הסיפור מתרחש בארץ רחוקה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום המשפטי אמור לנסות ולייעץ לפונה לעזרה, להחלץ מהתעמרות של השילטון על מגוון זרועותיו. עלי לפחות, לא מקובל הניסיון לעזור לעבריין התנועה להחלץ מהצפוי לו רק ע"י מציאת פגמים בדו"ח. יש ערך לימודי בכל מעשה שאנחנו עושים, עברת עבירה, שלם את המחיר, זה מחיר הלימוד, הצלחת להתחמק מתשלום המחיר ע"י מציאת פירצה, לא למדת כלום ואתה הופך להיות מסוכן לעצמך ובעיקר לסובבים אותך. אני מניח שגם אתה ישה, לא היית רוצה להסתובב בכביש שנוהגים בו נהגים שלא למדו כלום. אז מדוע אתה עוזר להם להתחמק מהתשלום?

המשטרה חייבת לפעול לפי החוק .החוק מחייב את השוטר באופן הרבה יותר מחמיר מאשר את האזרח.

כשלים שמתגלים בדוח אחד הופכים לנהלים והנחיות אכיפה דוחות הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום המשפטי אמור לנסות ולייעץ לפונה לעזרה, להחלץ מהתעמרות של השילטון על מגוון זרועותיו.

המשטרה חייבת לפעול לפי החוק .החוק מחייב את השוטר באופן הרבה יותר מחמיר מאשר את האזרח.

כשלים שמתגלים בדוח אחד הופכים לנהלים והנחיות אכיפה דוחות הבאים.

בארץ רחוקה היה שלטון עריץ ולשלטון העריץ איך לא, הייתה משטרה עריצה.

המשטרה חייבת לפעול על פי חוק רק כשמדובר באזרחים חפים מפשע (לכאורה). כשמדובר בעבריינים הנתפסים בקללתם (לכאורה), אני נוטה להקל בביקורת שלי על המשטרה. כשמדובר בכלי שאמור לאתר נהגים החורגים מהמהירות המותרת, לא כל כך חשוב רמת הדיוק שלו, עובדה היא שלכל דו"ח יש הפחתה של 5 ק"מ מהמהירות שהמכשיר זיהה. נכון שעדיין יש עיוות שעלול לשנות את חומרת העונש אבל זה המחיר שעבריין התנועה צריך לקחת כשהוא חורג מהמהירות.

לא הייתי רוצה לראות ניידת הרודפת אחרי חשוד באונס, מאפשרת לקשישה לחצות את הכביש במעבר חצייה רק כי החוק מחייב. הרי לפי ההיגיון, גם חשוד באונס זכאי עד שתוכח אשמתו ולכן על הניידת לשמור על חוקי התנועה...

מצד שני אשקר אם אכתוב שלא הצטערתי לשמוע שהשוטרים מנהריה הורשעו בדין בעקבות ניסיונם לסגור חשבון עם אותו עבריין. כי בינינו, לפעמים צריך לעבור על החוק כדי לשמור עליו. אז אם מכשירי המדידה לא הכי מדוייקים, שמחת זקנתי, העיקר שהם עושים את העבודה. כל מה שכתבתי לא קשור לעובדה שאני חושב שאחוז תאונות הדרכים הנגרמות עקב מהירות הנסיעה זניח לעומת אי שמירת מרחק, או סטייה מנתיב הנסיעה.

לדעתי, הדרך הנכונה להלחם בדוחות המהירות, היא לשמור על המהירות המותרת. אולי אז, כשקופתה תתחיל להתרוקן, המשטרה תשקיע מאמצים באכיפה של הגורמים האמיתיים, הגורמים לתאונות.

כשאני רואה בטלוויזיה עורכי דין מסנגרים עבריינים כבדים, אני רוצה להקיא. אותה תחושה יש לי כשאני קורא בפורום עצות איך להתחמק מהעונש בגלל טעות כתיב, ניסוח או המלצות לשקר.

וישה, תמיד תוכל לעשות מה שיוסי פרנקוס עשה כשהמדינה העריצה והמשטרה העריצה תפסה אותו על מהירות.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז ידידי

אתייחס רק לשורה האחרונה שלך

אני לא מתכוון לעזוב את הארץ העריצה הזו אלא לנסות לשנות אותה.

את זה אני עושה גם כאן בפורום.

לא מוכן לקבל ( וגם בית המשפט לא היה מוכן לקבל את התנהלות המשטרה בנושא הזה ) , ולכן אני מנסה לעזור "לפושעים הכבדים " שלא יקבלו את עונשם.

ויש כאן גם כאלה שאין ידם משגת לשלם לעוכר דין מצליח. לא זכאים לקבל ייעוץ? זכאים!!

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה חייבת לפעול על פי חוק רק כשמדובר באזרחים חפים מפשע (לכאורה). כשמדובר בעבריינים הנתפסים בקללתם (לכאורה), אני נוטה להקל בביקורת שלי על המשטרה. כשמדובר בכלי שאמור לאתר נהגים החורגים מהמהירות המותרת, לא כל כך חשוב רמת הדיוק שלו, עובדה היא שלכל דו"ח יש הפחתה של 5 ק"מ מהמהירות שהמכשיר זיהה. נכון שעדיין יש עיוות שעלול לשנות את חומרת העונש אבל זה המחיר שעבריין התנועה צריך לקחת כשהוא חורג מהמהירות.

לא הייתי רוצה לראות ניידת הרודפת אחרי חשוד באונס, מאפשרת לקשישה לחצות את הכביש במעבר חצייה רק כי החוק מחייב. הרי לפי ההיגיון, גם חשוד באונס זכאי עד שתוכח אשמתו ולכן על הניידת לשמור על חוקי התנועה...

מצד שני אשקר אם אכתוב שלא הצטערתי לשמוע שהשוטרים מנהריה הורשעו בדין בעקבות ניסיונם לסגור חשבון עם אותו עבריין. כי בינינו, לפעמים צריך לעבור על החוק כדי לשמור עליו. אז אם מכשירי המדידה לא הכי מדוייקים, שמחת זקנתי, העיקר שהם עושים את העבודה. כל מה שכתבתי לא קשור לעובדה שאני חושב שאחוז תאונות הדרכים הנגרמות עקב מהירות הנסיעה זניח לעומת אי שמירת מרחק, או סטייה מנתיב הנסיעה.

לדעתי, הדרך הנכונה להלחם בדוחות המהירות, היא לשמור על המהירות המותרת. אולי אז, כשקופתה תתחיל להתרוקן, המשטרה תשקיע מאמצים באכיפה של הגורמים האמיתיים, הגורמים לתאונות.

כשאני רואה בטלוויזיה עורכי דין מסנגרים עבריינים כבדים, אני רוצה להקיא. אותה תחושה יש לי כשאני קורא בפורום עצות איך להתחמק מהעונש בגלל טעות כתיב, ניסוח או המלצות לשקר.

וישה, תמיד תוכל לעשות מה שיוסי פרנקוס עשה כשהמדינה העריצה והמשטרה העריצה תפסה אותו על מהירות.

אתה חושב שנהג שנמדד 160 קמש בטווח 301 מטר הוא פחות עבריין מאותו האחד שנמדד בטווח של 299 מטר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שנהג שנמדד 160 קמש בטווח 301 מטר הוא פחות עבריין מאותו האחד שנמדד בטווח של 299 מטר ?

לא, הוא אותו עבריין בדיוק. אבל גם אתה מבין שצריך למתוח קו באיזה שהוא מקום ומשם להתחיל לספור.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...