Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון על המהירות החוקית ומדיניות אכיפתה

שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בני

האם נער גרמני יש לו כישורים שונים מאשר הנער הישראלי והנער הגרמני עולה על הכביש שבו אין הגבלת מהירות , ומרביץ.

התשובה חיובית, באופן חד משמעי.

החינוך המוטורי של אותו נער מתחיל בגיל שבו הוא מסוגל להסתכל דרך חלון הרכב. מה הוא רואה? הוא רואה נהגים המצייתים לחוק. כלומר - אם המהירות המותרת אינה מוגבלת הוא ינהג לפי תנאי הכביש והרכב שבו הוא נוהג. ואם ההגבלה היא 50 קמ"ש הוא ינהג 49, לא 51. ואם מהגשר משתלשל שלט STAU הוא יאט גם אם אין תמרור המורה לעשות זאת, כי הוא יודע שהפקק מצפה בהמשך הדרך. והחשוב ביותר - כל הנהגים סביבו מכבדים אותו ומצפים ממנו לכבד אותם, ואת זה מפמפמים לו כל הזמן.

שנית - הנער הגרמני לומד נהיגה לפי תוכנית מובנה, לא לפי התוכנית האישית של המורה שלו.

שלישית - המהירות המותרת מתאימה לתנאי הדרך, כולל אופי המשתמשים בה. בגרמניה לא תמצא מתנחלים שמאלנים ולא מאגפים מימין מסיבה פשוטה: הם מתחשבים באחרים, ומבינים את מהות החוק. וכמובן איני מדבר על המבנה הסלחני יותר של דרכים מהירות (דרכים שאינן מהירות דוקא פחות סלחניות מאשר אצלנו).

מה לעשות, הנהגים שלנו מתנהגים אחרת, ולמחוקק אין ברירה אלא להטיל מגבלות יותר חמורות. זה מתבטא במגבלות המהירות, במערכות הרמזורים ובעוד אי אילוכללי תנועה. הנהג הגרמני מציית לחוק ומתחשב באחרים - ובתמורה הוא מקבל יותר גמישות בכביש. הישראלי פרוע ובלתי מתחשב - וזה עולה לו במגבלות המוטלות עליו (ובדרך כלל בצדק).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפורום המשפטי אמור לנסות ולייעץ לפונה לעזרה, להחלץ מהתעמרות של השילטון על מגוון זרועותיו. עלי לפחות, לא מקובל הניסיון לעזור לעבריין התנועה להחלץ מהצפוי לו רק ע"י מציאת פגמים בדו"ח. יש ערך לימודי בכל מעשה שאנחנו עושים, עברת עבירה, שלם את המחיר, זה מחיר הלימוד, הצלחת להתחמק מתשלום המחיר ע"י מציאת פירצה, לא למדת כלום ואתה הופך להיות מסוכן לעצמך ובעיקר לסובבים אותך. אני מניח שגם אתה ישה, לא היית רוצה להסתובב בכביש שנוהגים בו נהגים שלא למדו כלום. אז מדוע אתה עוזר להם להתחמק מהתשלום?

על פי הסמלון שלך גם אתה בעצמך עבריין תנועה על פי חוקי מדינת ישראל.

אז אולי תכנס לפרופורציה ותפסיק להתייפייף? (זה בדיוק מה שאתה עושה כרגע).

ממש אסון לאומי לנסוע על 160 קמ״ש בכביש החוף בשעת לילה מאוחרת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הסמלון שלך גם אתה בעצמך עבריין תנועה על פי חוקי מדינת ישראל.

אז אולי תכנס לפרופורציה ותפסיק להתייפייף? (זה בדיוק מה שאתה עושה כרגע).

לפי התגובה שלך והתמונה בסימלון שלך אנחנו מבינים שאתה סופר עבריין ! גם BMW וגם לפי איך שאתה מגיב כאן!

כנראה שאצלך לצפצף על חוקי המדינה לא מסתיימות אך ורק בכביש!

עכשיו אתה תכנס לפרופורציה וכן לנסוע בכביש 160 ולא משנה השעה זאת עברה תעבורתית עם בא לך או לא!

ועוד דבר להדביק סטיגמה על משהו לגבי הסמל או צבע עורו זה לא המקום,מה שרשמתי מלמד שמה שאתה משתמש עובד ל 2 הכיוונים כך זאת כחומר למחשבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אתה עוד זוכר מהו כביש נמחק? אני אזכיר לך, זה אhלתור באורך 80 ק"מ המקשר בין נמחק. בהחלט אhלתור, כביש שעבר שדרוגים על פני שדרוגים בתוך תחום מוגבל שחייב לא מעט פשרות, לא אוטובאן גרמני משובח.

ספציפית - המקום בו הבחור נלכד בעייתי עם יציאה וכניסה לנמחק שאינן בנויות כמסלולי האטה והאצה, תחנות אוטובוס, זה מיד לאחר יציאה מעיקול בעייתי מאוד שבו גם כמה התמזגויות נתיבים בעיתיות. בהחלט לא מקום להשתולל בו.

ושאלה לי אליך - מה העונש בהונג-קונג בגין חריגת מהירות כזו (וגם יותר צנועה)? מעולם לא בדקתי, אבל אתה מכיר את המקום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את הבחור הזה זורק לכלוך ברחוב בהונג קונג ומה העונש על דבר שכזה? כנראה שעונש הרבה יותר חמור מעונש בארץ......אתה לא תלך ותכתוב בפורומים כמה המדינה זאת מדינה משטרה נכון? למה כי גם על זה אתה תקבל עונש!

אנשים בוכים ולא מבינים שכאן זה גן עדן לעבריינים לאומת מקומות אחרים בעולם,אתה אוהב לצדד כמה מהר נוהגים מכל מני מקומות אז תרשום גם מה העונשים למי שחורג מהמוסכמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הפכתם את פורום ייעוץ משפטי לפורום מתנדבים פעילים ו\או צדיקי הדור.

זה שלנסוע 160 קמ"ש בכל כביש בארץ זאת עבירה תעבורתית, אין על זה ויכוח.

בין זה לבין לכתוש כאן מישהו על כך שנתפס נוסע 160 בכביש החוף ב1 וחצי בלילה, זאת צדקנות יפת נפש.

ולכל המתלהבים, לא צריך אוטובאנים או מזארטי בכדי לנסוע 160, כל רכב משנת 2000 יכול לעשות זאת בצורה טובה ובטוחה.

במיוחד רכבים חדשים, גם אם הם מאזדה 3. על כביש החוף

באוגוסט-ספטמבר האחרון הייתי באירופה בשוויץ-איטליה וגרמניה.

לא כל הכבישים שם זה אוטובאנים יצוקי בטון ולא כל הרכבים שם זה מזארטי וכו'.

נסעתי באוטוסטרדות באיטליה שנראות מצוקמקות פי כמה וכמה מכביש החוף, כביש 1 או כל אוטוסטרדה אחרת בארץ.

ושם המהירות המותרת היא 150 קמ"ש, ושם גם פיאט פונטו משנת 2000 נוסעת 150-160.

והאיטלקים הם נהגים אם לא גרועים כמו הישראלים אז אפילו יותר.

ורוב התנועה זורמת שם על מעל 150 קמ"ש, ואיטליה היא לא שוויץ, ולא כל הרכבים שם חדשים, והם בעיקר נוסעים במכוניות קטנות כמו מיני ודומיהם.

בארץ בכביש 1, כביש החוף, כביש 431, כביש 531, כביש 6 וכביש 40 וכביש 70 וכו' אין בעיה לנסוע 150-160 בשעות כמו 1-2 בלילה.

אז תפסיקו עם היפות נפש הזאת.

מה הבעיה לנסוע בכביש החוף באיזור נמחק על 150? אפשר לנסוע נמחק כל הדרך במהירות כזאת בשעה 2 לפנות בוקר ולא להפריע או לסכן אף אחד.

הסיבה היחידה שלא העלו את המהירות בכבישים בישראל, זה רק בגלל שזה אחלה של מקור הכנסה למדינה.

עובדה שלפני פחות משנה העלו בחלק מן הכבישים הללו את המהירות מ90 קמ"ש ל110 קמ"ש.

תספרו את זה לכל הנהגים שקיבלו שם דוחות ופסילות רשיון ב10 שנים קודם לכן.

ותספרו את ה2 מיליארד ש"ח שהושקעו במצלמות מהירות באותם הכבישים בדיוק.

קשקשת צדקנית.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מצדק הבן אדם היחיד שמחפש צדקנות זה מי שעובר על החוק במודע ומחפש דרכים לחמוק מעונש!

לא משנה מה תרשום כאן כל עוד 160 מוגדר מהירות מופרזת במדינת ישראל אז המשטרה תאכוף את עברה.

אתה לא תקבע מתי אפשר לטוס על הכביש במהירות של 160 ומתי לא ! בשביל זה יש מחוקק (וטוב שאתה לא קובע את החוקים)

ישראלים זה הסופר של הסופר של ברברים ( מה לעשות גם אני ישראלי מדי פעם) שחושבים שהכביש של אבא שלם והם לבד בכביש,להשוות אותנו לאיטלקים זה פשוט פגיעה באיטלקים,שתהיה לנו התרבות המוטורית שיש להם אז אני אתמוך בעלאת המהירות ל 160 כל עוד אנחנו לא שם אז מבחינתי שישאר מהירות מקסימלית בישראל 110.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנותק מהמציאות.

בכל כביש בארץ בו המהירות המקסימלית בחוק היא 90, התנועה זורמת על 110 בערך.

לשיטתך כל הנהגים הינם "טייסים".

עוד מעט יפזרו לך פה 900 מצלמות מהירות חדשות, ואז נראה אותך חכמולוג כמו עכשיו.

"המחוקק" וה"מחוקק" וה"מחוקק".

בנתיים המחוקק עושה קופה על חשבון ציבור הנהגים, ברשות החוק, וגוזר על הציבור גזרה שאינו יכול לעמוד בה.

160 זה אומנם חריג, וברור לכולם שיספוג עימו עונש כבד.

אבל גם בשעות היום במגוון רחב מאוד מהכבישים בארץ, מהירויות של 120-130 קמ"ש, שהם עבירה במודע על החוק, אינם גבוהות עפ"י תנאי הדרך.

ובחלק מאותם כבישים, בשעות מסויימות בלילה, אז גם 150 או 160 קמ"ש אינם מסכנות אף אחד.

וכל הציטטות הללו של המחוקק או החקיקה הינם צדקניות וחסרות טעם.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנותק מהמציאות.

בכל כביש בארץ בו המהירות המקסימלית בחוק היא 90, התנועה זורמת על 110 בערך.

לשיטתך כל הנהגים הינם "טייסים".

עוד מעט יפזרו לך פה 900 מצלמות מהירות חדשות, ואז נראה אותך חכמולוג כמו עכשיו.

"המחוקק" וה"מחוקק" וה"מחוקק".

בנתיים המחוקק עושה קופה על חשבון ציבור הנהגים, ברשות החוק, וגוזר על הציבור גזרה שאינו יכול לעמוד בה.

160 זה אומנם חריג, וברור לכולם שיספוג עימו עונש כבד.

אבל גם בשעות היום במגוון רחב מאוד מהכבישים בארץ, מהירויות של 120-130 קמ"ש, שהם עבירה במודע על החוק, אינם גבוהות עפ"י תנאי הדרך.

ובחלק מאותם כבישים, בשעות מסויימות בלילה, אז גם 150 או 160 קמ"ש אינם מסכנות אף אחד.

וכל הציטטות הללו של המחוקק או החקיקה הינם צדקניות וחסרות טעם.

כנראה שאתה מנותק מהמציאות ידידי היקר

כביש 6 מהירות 90? כנראה שלא

כביש אילון דרום חלקו כבר לא 90

כביש 431 מהירות 90? כנראה שגם לא

אז תפסיק להתבייכין וכן ידידי היקר עם אני עובר על המהירות המותרת ונתפס אני אשלם כמו גבר ולא יחפש צדקנות על מעשיי כאן בפורום

אין לי בעיה אם המצלמות מכוון שגם כך אני נוהג כחוק! אז כנראה שמי שמפריע לו המצלמות זה אנשים שעוברים על החוק על בסיס יומי !

אז אין לי בעיה שהמדינה עושה "קופה" על אנשים כמוך שעכשיו מרגישים מרומרים,הגיע הזמן שיתחילו לפגוע בכיסים של עברייני תנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראת את דבריי עד הסוף, וקפצת להגיב.

לא כבבתי שבכל הכבישים בארץ המהירות היא 90.

כתבתי שבכל כביש של 90, המהירות נסועה בפועל של התנועה היא באיזור ה110.

ואם תרצה, אז בשאר המקומות שהמהירות המותרת היא 110, הנסועה של התנועה הזורמת היא מעל 120 קמ"ש.

מעניין שהחברה שהאחראית על פרוייקט המצלמות מתחייבת תחת חוזה למליון דוחות בשנה.

ומכיוון שזה בערך שליש מכמות הנהגים, אז תבין שזאת גזירה ולא חקיקה.

אבל אתה צדקן, ואתה בחיים לא עובר את המהירות המותרת, אז מה אתה עושה בתת-פורום ייעוץ משפטי בפורום רכב?

זה כמו להיות צמחוני בתת פורום גרילים, בפורום קרניברים.:roll:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפלץ - אינך יודע על מה אתה מדבר.

נכון שיש בארץ כמה כבישים באיכות אירופית, כביש 2 לא ביניהם, בודאי לא באיזור נמחק. תחשוב על כל ההשתלבויות המוזרות מימין וסגירת הנתיבים משמאל בין מחלף נמחק לנמחק, צרף לזה את העיקולים ימינה ושמאלה - ומן הסתם הבחור שנתפס בנמחק לא היה פחות מהיר גם בקטע בעייתי זה.

לגבי איטליה - נכון שנהגתי רק באיזור הייקי שלה (התבססתי על ורונה) - אבל ה-A4 ו-A22 באיזור זה היו הרבה יותר דומים לכבישים גרמניים מאשר לישראליים. גם מול הטובים שבכבישי ישראל יש הבדל מהותיי, שהוא בנהגים - האיטלקים אוהבים לנסוע מהר ולהצמד לישבן של מי שלפניהם, אבל לעולם, ואני מדגיש - לעולם - לא יתפסו את הנתיב השמאלי שלא לצורך, ואם בכל זאת מישהו שכח את עצמו שם (בד"כ תייר) הם יצמדו אליו ועיפו כמה הבהובים למראה, אבל לא יצפרו ובודאי לא יעקפו מימין. באיזור וינגייט מי שנוסע 160 בנתיב אמצעי או שמאלי צפוי להתקל במישהו שזוחל לפניו ב-120 באותו נתיב ואינו מתכוון לפנותו, ובפיתולים ורמת הערנות של 01:00 זה מרשם לתאונות קשות.

גם לדעתי יש מקום להעלות את המהירות המותרת בכבישים מסויימים ל-120 קמ"ש, אבל איני מהנדס כבישים או בטיחות, ויתכן שיש ניואנסים במבנה הכביש שמחיבים הגבלת המהירות לפחות מזה, ובודאי שהנהג הישראלי אשם בלא מעט מהמגבלות המטולות עליו. ראה ההודעה הקודמת שלי (מס 70) בשרשור זה.

ועניין חרון - הזכרת את שויצריה - אז לידיעתך בשויצריה המהירות המותרת בכבישים המהירים המעולים שלהם היתה 130 קמ"ש והופחתה ל-120 (וכמו שאתה מכיר את השויצרים - זו גם המהירות הממשית בכבישים), ובעקבות זאת חלה ירידה משמעותית בנפגעי תאונודת דרכים. וזה עם נהגים ממושמעים, לא הפראים שלנו. עוד סיבה להאמין להגבלות מהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראת את דבריי עד הסוף, וקפצת להגיב.

לא כבבתי שבכל הכבישים בארץ המהירות היא 90.

כתבתי שבכל כביש של 90, המהירות נסועה בפועל של התנועה היא באיזור ה110.

ואם תרצה, אז בשאר המקומות שהמהירות המותרת היא 110, הנסועה של התנועה הזורמת היא מעל 120 קמ"ש.

מעניין שהחברה שהאחראית על פרוייקט המצלמות מתחייבת תחת חוזה למליון דוחות בשנה.

ומכיוון שזה בערך שליש מכמות הנהגים, אז תבין שזאת גזירה ולא חקיקה.

אבל אתה צדקן, ואתה בחיים לא עובר את המהירות המותרת, אז מה אתה עושה בתת-פורום ייעוץ משפטי בפורום רכב?

זה כמו להיות צמחוני בתת פורום גרילים, בפורום קרניברים.:roll:

נכון אני צדקן כי אני נוהג כפי שהחוק דורש מאזרח כנראה שמקומי לא כאן בעדר הברברים מהסוג שלך !

תעשה לי טובה ותפסיק לבכות אתה ושאר אנשים שמזלזלים בחוק באופן יום יומי אשמים במגבלות שיש כאן .

וכן אתם גם אשמים בהצבת המצלמות החדשות,חברת המצלמות התחייבה בגלל שהיא יודעת שיש נהגים כמוך שלא מכבדים את חוקי המדינה/תעבורה,לכן הם יכולים להגיד בבטחה מה תהיה גובה הכנסה מהמצלמות

לפי דבריך מי שבפורום הזה עברין מהשורה וכל מי שאינו מקומו לא כאן,אני חושב בדיוק אחרת אולי מי שנוהג כחוק ומכבד את משתמשי הדרך יכניס קצת שפיות לאנשים כמוך שחושבים שלנסוע בכביש 2 ב160 זה דבר נורמלי וכך צריך להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין טוב מאוד, עושה בממוצע שנתי כ70000 ק"מ.

וזה בנסיעה בכל הארץ, מאילת ועד החרמון.

כמות התאונות בישראל שנובעות ממהירות מופרזת היא באיזור ה2 אחוז בשנה.

מאידך, תקציב המשטרה שמיועד למתנ"א הוא בערך 60 אחוז מכלל התקציב של המשטרה.

ומתנ"א באופן קבוע ושיטתי מייעל את התקציב שלו כמעט ברובו לאכיפת מהירות.

המהירות היא קקיונית ברוב המקומות ומפגרת עשורים שלמים מול העולם המפותח.

אני לא אומר שבכל שעה ביום ובכל כביש בישראל אפשר לנסוע 160 קמ"ש, אבל אני בהחלט יכול להגיד בוודאות שבחלק מן הכבישים, ובחלק מן השעות של היום, אין בכך שום דבר שמסכן אחרים.

להיפך, בשעה 10 בבוקר, משאית ב110 בכביש 4 היא הרבה יותר מסוכנת מ140 קמ"ש של פורד פוקוס באותו כביש בשעה 2 לפנות בוקר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני צדקן כי אני נוהג כפי שהחוק דורש מאזרח כנראה שמקומי לא כאן בעדר הברברים מהסוג שלך !

תעשה לי טובה ותפסיק לבכות אתה ושאר אנשים שמזלזלים בחוק באופן יום יומי אשמים במגבלות שיש כאן .

וכן אתם גם אשמים בהצבת המצלמות החדשות,חברת המצלמות התחייבה בגלל שהיא יודעת שיש נהגים כמוך שלא מכבדים את חוקי המדינה/תעבורה,לכן הם יכולים להגיד בבטחה מה תהיה גובה הכנסה מהמצלמות

לפי דבריך מי שבפורום הזה עברין מהשורה וכל מי שאינו מקומו לא כאן,אני חושב בדיוק אחרת אולי מי שנוהג כחוק ומכבד את משתמשי הדרך יכניס קצת שפיות לאנשים כמוך שחושבים שלנסוע בכביש 2 ב160 זה דבר נורמלי וכך צריך להיות

ידידי, עשה לי טובה אתה, ואל תחליט מה אני כן ומה אני לא.

וגם אל תוציא את דבריי מההקשר בהם הם נכתבו.

לא כתבתי שנסיעה של 160 בכביש 2 היא נורמלית.

כתבתי שבכבישים מסויימים ובשעות מסויימים היא לא מסכנת אף אחד.

אז או שתקרא 10 פעמים את התגובות שאני מגיב עליהן, או שפשוט אל תגיב.

וכל ההגדרות שלך האישיות שאני ברברי, או עבריין וכו', הן חסרות טעם, מגוחכות ואינן מוסיפות הרבה לכבודך.

אז תלמד גם להגיב עניינית בדיון ולשמור על שפה נאותה בלי התוספות שלך.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, עשה לי טובה אתה, ואל תחליט מה אני כן ומה אני לא.

וגם אל תוציא את דבריי מההקשר בהם הם נכתבו.

לא כתבתי שנסיעה של 160 בכביש 2 היא נורמלית.

כתבתי שבכבישים מסויימים ובשעות מסויימים היא לא מסכנת אף אחד.

אז או שתקרא 10 פעמים את התגובות שאני מגיב עליהן, או שפשוט אל תגיב.

אתה לא שם לב למה שאתה רושם ? אתה רושם שבשעות מסויימות עם חורגים וטסים על הכביש במהירות 160 לא מסכנת אף אחד? מאיפה הקביעה הבטוחה הזאת שלך? מי אתה שתקבע מתי ובאיזה שעה אפשר לטוס על הכביש ? עם רצה הגורל ובאותו יום ובשעה שמבחינתך אפשר לטוס היה רכב או רוכב קטנוע/אופנוע ופשוט תתנגש בו אז תגיד שהבן הזה מטורף שנוסע כחוק בשעה שאפשר לטוס על הכביש.

כנראה שאתה לא שם לב למה שאתה רושם ועוד מצדיק את הבחור שמבין ממך שבשעה שהכביש נראה לנו פנוי אפשר לטוס על הכביש.

תשמע אתה הצלחת לשכנע אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...