Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם? :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה כאופנוען מגיע למצב שאתה חושש שרכב ישיג אותך משמאלך ואז ישבור לך ימינה מול הפרצוף - באמת תעשה טובה לעצמך ואל תעבור לאופנוע.

טיפ קטן: אופנוען לעולם לא צריך לדעת מה קורה סביבו אלא רק מה שקורה הרחק מקדימה כי זה מה שיהיה לידו בעוד שנייה!

לעולם אבל לעולם לא לאפשר למישהו מהעבר (או ההווה אפילו) להשיג אותך - כי אז האופנוען בסכנה ממשית.

אני מכיר אופנוענים שנוסעים בדיוק ככה גם ביותר מ 200 קמש ולא קרה להם כלום, כי אף אחד לא יכול להשיג אותם. אגב זה גם בלי שום מראות על האופנוע (רמז: דוקאטי ולא 250 סמק מסכן).

תמיד הפוקוס הוא קדימה ולא מה שיש מאחור או בצדדים ועוד חלקיק שנייה אמור להיות העבר שלך.

מגוחך ומביך? רק אם תוכיח שאני הלבן בסרטון. בהצלחה!

אכן, המלצה שלמדתי למה קיימת מהוידאו הזה, לכן אקח את זה בשיקול דעת בכל פנייה דומה שאבצע בעתיד, אך בשום אופן לא חובה במיוחד אם אין משטרה בסביבה.

אז אתה בעצם אומר שלעולם אופנוע חייב לנסוע יותר מהר מכל אוטו שנמצא על הכביש. לקטנוע אסור לנסוע בשקט בנתיב הימני כי אם ככה אז מגיע לו שרכב יפנה עליו מהשמאלי.

ואני שוב אחזור על זה. זה אכן מגוחך שאתה ממשיך לדבר בתור ה״לבן״, כי אם כל אחד פה בפורום הבין שזה אתה, נראה לי ששופט בבית משפט ישכיל להבין זאת גם כן.

כמו כן הסרטון שהעלת שמתעד את הרכב הלבן מבפנים?.. איך הוא הגיע אליך? הרי אין שום קשר בינך לבין ה״לבן״.

אם אני השחור אני אומר לך אלף פעם תודה על השרשור הזה, שלדעתי עשית בו כמעט כל טעות אפשרית.

המלצתי אליך היא להפסיק עם הגישה של ״אני בסדר העולם דפוק״.

בהתחלה זה היה מעניין לראות עד כמה תרבות הנהיגה שלך מעוות, עכשיו פשוט זה דיי מעצבן.

אף אחד לא יתפוס ממך יותר גבר אם תסע מהר ותעשה שטויות, אולי ילד בני 17 שרק הוציאו רישיון.

גם לא זה שחברים שלך נוסעים על דוקטי ולא על גוי מקס 250 ״מסכן״.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שקרמאגדון הוא ההוכחה הניצחת שדארווין דווקא לא צדק.

תן לו קצת זמן ותראה שדארווין צדק גם צדק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...