Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 דוחות מהירות שלא נעשו ע"י בעל הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בשבוע האחרון קיבלתי דוח על מהירות ברכב שרשום על שם אבא שלי, צולמתי ב 431 לכיוון מזרח, במהירות 125 קמ"ש (מותר 110),

בדו"ח לא צויינו אם קיבלתי נקודות או לא, רק קנס על סך 250 שקלים. האם זה אומר שהדוח ללא נקודות?

אני נהג צעיר, האם אני צריך לצפות להחמרה?

במקרה אחר, לפני כמעט חודש, אח שלי קיבל גם דוח, הפעם ברכב אחר שגם הוא רשום על אבא שלי. בדוח כן צוינו נקודות. ואם אני לא טועה 750 שקלים. (אני חושב שהוא קיבל גם על 125 קמ"ש אבל בכביש של 90 קמ"ש)

איך אנחנו מעבירים את האשמה עלינו ולא על שם בעל הרכב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה זה נהג צעיר . האם לנהג חדש כוונתך ?

אם כן אל תעביר את הדו"ח על שמך כי תקבל נהג חדש לעוד שנתיים ועוד סוכריות מבית היוצר של משרד הרישוי.

וכן למהירות שעד 25 קמ"ש יותר בכביש בין עירוני / מהיר רק 250 ש"ח קנס ו 0 נקודות

אחיך אכן זכאי ל 750 ש"ח = 8 נקודות

לצורך העברת הדו"ח הצהרת אחיך כי הוא נהג ברכב בעת ההיא והצהרת אביך שלא הוא נהג ברכב בעת ההיא + פרטי הדו"ח כדי שיוכלו להוציא דו"ח חדש על שמו.

כדאי לראות מה מצב נקודותיו לעומת מצב הנקודות של אביך כדי לשקול האם להעביר את הדו"ח על שמו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בשבוע האחרון קיבלתי דוח על מהירות ברכב שרשום על שם אבא שלי, צולמתי ב 431 לכיוון מזרח, במהירות 125 קמ"ש (מותר 110),

בדו"ח לא צויינו אם קיבלתי נקודות או לא, רק קנס על סך 250 שקלים. האם זה אומר שהדוח ללא נקודות?

אני נהג צעיר, האם אני צריך לצפות להחמרה?

במקרה אחר, לפני כמעט חודש, אח שלי קיבל גם דוח, הפעם ברכב אחר שגם הוא רשום על אבא שלי. בדוח כן צוינו נקודות. ואם אני לא טועה 750 שקלים. (אני חושב שהוא קיבל גם על 125 קמ"ש אבל בכביש של 90 קמ"ש)

איך אנחנו מעבירים את האשמה עלינו ולא על שם בעל הרכב?

תודה.

גש לתחנת המשטרה הקרובה עם הדוח שקיבלת ובקש שם להעביר את הדוח על שמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לתחנת המשטרה הקרובה עם הדוח שקיבלת ובקש שם להעביר את הדוח על שמך

מהיכן השטות שכתבת

מתוך אתר אגף התנועה

שאלה:

קיבלתי דוח על עבירה ברכב שבוצעה ברכב הרשום על שמי, אך לא אני הוא שנהג רכב, אלא מישהו אחר, מה לעשות?

תשובה:

ניתן לפנות לכתובת מפנ"א ת.ד 120 פ"ת מיקוד 49100, תוך 90 יום ממועד המצאת הדוח המקורי לצרף 2 מכתבים,

האחד מבעל הרכב המצהיר כי הוא לא היה זה שנהג ברכב בזמן העבירה והוא מבקש להסב את הדוח על שמו של הנהג שביצעה את העבירה.

השני מכתב מהאדם שנהג בפועל ברכב ובו הוא מבקש להסב את הדוח על שמו. כמו כן יש לציין במכתבים את הפרטים המלאים - מספר ת.ז, מספר הדוח, מספר הרכב, שמות מלאים, מען למשלוח תשובה וצילום רשיון נהיגה של הנהג ברכב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי על מצלמות מהירות ב431

איזה סוג מצלמה צילמה אותך?

אין קבועות, ככל הנראה זה היה רכב סמוי עם מצלמה ניידת - F6

AvivSegal, מה המיקום המדויק בו צולמת ?

זה לא חדש, אך עדיין בושה למשטרת התנועה לאכוף מהירות עד 25 קמ"ש מעל המותר ועוד בכביש 431.

נראה כי הורידו את הרף (גם במצלמות הקבועות) על מנת להיפטר מסרטי הצילום, לפני כניסתן של מצלמות החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לראות מה מצב נקודותיו לעומת מצב הנקודות של אביך כדי לשקול האם להעביר את הדו"ח על שמו.

בנים אכלו בוסר ושיני אבות תכהינה?

כל ילד שיאכל את פרי מעשיו. קוראים לזה חינוך.

לפני כמה שנים לקחתי על עצמי דו"ח מהירות ברכב הרשום על שמי בו נהגה אשתי, לפני שנה נתפסתי במהירות בכביש בשומרון ע"י שוטר שממש רצה להוציא אותי באזהרה בלבד אך בגלל "עברי" קיבלתי 8 נקודות+750 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח:

בתאריך // בשעה // במקום: ב 431 ק"מ 13 ממזרח

(אני יורד ממחלף רמלה דרום לכיוון ראשל"צ או להיפך)

תיאור: נהגת ברכב הנל בדרך שאינה עירונית המסומנת בתמרור 426 במהירות של 125 קמ"ש, העולה על מהירות של 100 קמ"ש הרשומה בתמרור (---זה לא 110?! ---), בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. סמל עבירה 6547.

ראיות התביעה: העבירה שבדו"ח צולמה ע"י מצלמה אלקטרונית. מספר סרט 179/2011 מספר תמונה 113.

סמל סעיף 6547.

250 ש"ח .

בקיצור יש מצלמות פעילות ב 431 או שזה סמוי?

(איך שאני מבין את זה - יש, לצערי).

אינני נהג חדש, אני מחזיק את הרישיון כ 3 שנים - זה נהג צעיר לא? יש לי סיבה לחשוש?

האם זה נחשב אזהרה? ז"א דו"ח הבא שאקבל (25 קמ"ש) יהיה עם נקודות, או ללא?

תודה.

עריכה - עכשיו ראיתי את התגובות מעליי-

אני ממש ממש לא מתכנן להשאיר את הדו"ח הזה לאבא שלי.. אחריות שלי וזהו.

אין סיבה שהוא ינפח לעצמו את ההסטוריה התעבורתית, וביום שיקרה משהו רע/ משהו נוסף, ההסטוריה שלו לא תעמוד לטובתו.

וגם - זה דוח שלי, עבירה שאני ביצעתי, אבא שלי תמיד אומר סע לאט, אז מה עכשיו אני צריך להשאיר לו את זה?

בכל מקרה דברים טובים באים במכה כנראה, 2 דוחות מעצבנים בסיטואציה יותר מרתיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות עד 25 קמ"ש בכביש בינעירוני 250 ש"ח בלי נקודות, ולא חשוב אם תקבל גם 12 דוחות.

אז תפעל כפי שכתבתי לך בהודעותי הקודמות בדבר הדרך להעברה על שמך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא נהג חדש.

נהג חדש = וותק עד שנתיים.

"נהג צעיר" לא מוגדר בשום מקום בחוקים ובתקנות, זו המצאה של חברות ביטוח וכל חברה מגדירה את זה איך שהיא רוצה אם בכלל. לא רלוונטי פה.

מאחר ואתה לא נהג חדש אין שום בעיה שתעביר את הדו"ח אליך ותשלם אותו. אין נקודות ואין סנקציות נוספות.

אחיך לעומת זאת יהנה מ8 נקודות בונוס.

אם הוא לא נהג חדש ואין לו נקודות אחרות אז אין לו ממה לדאוג בינתיים.

דאגו להעביר "בעלות" על הדוחות ולשלם אותם בזמן, חבל לשלם כפל קנס סתם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סוג המצלמה:

1. המצלמות מהדור החדש עדיין לא מבצעיות.

2. בכביש 431 אין מצלמות עמוד מהדור הישן. (לא יודע לגבי החדשות)

לכן בשיטת האלימינציה מדובר במצלמה שמותקנת בפגוש הקדמי של ניידת סמויה שעומדת על השול.

קראתי בעיתונים שהיתה ירידה בגביית המיסים כתוצאה מהאטה בנדל"ן, אולי המדינה משלימה את החור התקציבי ע"י חלוקת דו"חות מהירות מגוחכים על חריגה של 15 קמ"ש בכביש שאפשר לנסוע בו גם 900 קמ"ש בבטחון מלא.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש שאפשר לנסוע בו גם 900 קמ"ש בבטחון מלא.

כאשר אתה לא ממהר ו 1200 קמ"ש אם אצה לך הדרך:-D

ויש התייחסות בפקודה לנהג צעיר בקשר לעבירת שכרות

(3א) אחדהמנויים להלן שלפי דגימת נשיפה, בגופו מצוי אלכוהול בריכוז העולה על 50 מיקרוגרםאלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם - בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהולב–100 מיליליטר דם:

(א) נוהגחדש;

(ב) נהגשטרם מלאו לו 24 שנים;

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...