Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 דוחות מהירות שלא נעשו ע"י בעל הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדו"ח נשאר על בעל הרכב אלא אם הוא יכול להוכיח מי נהג ברכב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן השטות שכתבת

מתוך אתר אגף התנועה

שאלה:

קיבלתי דוח על עבירה ברכב שבוצעה ברכב הרשום על שמי, אך לא אני הוא שנהג רכב, אלא מישהו אחר, מה לעשות?

תשובה:

ניתן לפנות לכתובת מפנ"א ת.ד 120 פ"ת מיקוד 49100, תוך 90 יום ממועד המצאת הדוח המקורי לצרף 2 מכתבים,

האחד מבעל הרכב המצהיר כי הוא לא היה זה שנהג ברכב בזמן העבירה והוא מבקש להסב את הדוח על שמו של הנהג שביצעה את העבירה.

השני מכתב מהאדם שנהג בפועל ברכב ובו הוא מבקש להסב את הדוח על שמו. כמו כן יש לציין במכתבים את הפרטים המלאים - מספר ת.ז, מספר הדוח, מספר הרכב, שמות מלאים, מען למשלוח תשובה וצילום רשיון נהיגה של הנהג ברכב.

תקשיב גאון

אני יודע שעשיתי את זה כבר 10 פעמים על דוחות

אז אני יודע מניסיון אישי

הוא יכול לפנות ליחידת התנועה באזורו, למדור פ.ל. והם יסבו את הדוח על שמו וישלחו לו אותו בדואר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שעשית זאת לפני שהוקם מפנ"א

על מנת להדפיס את הטופס יש להשתמש בכפתור printnush.gif .הנמצא בסרגל הכלים של הטופסToolbarP.png

בבקשה, נסה שנית.

הנידון : טפסי פניה dot.gifאתר משטרת ישראל dot.gifפורטל השירותים והמידע הממשלתי dot.gif לתמיכה: 1-800-200-560

*שדה חובה מסומן בכוכבית משטרת ישראל-אגף התנועה

מחלקת התנועה-מרכז פניות נהגים ארצי.

פתח תקוה 49100

ת.ד. 120

תאריך: מספר הדוח: * AgatUserImage.pngיש להזין ספרות ללא מקפים

במידה וידוע, נא להזין מספר הודעת ברירת משפט / מספר הודעת הזמנה לדין סימוכין: מטרת הפניה: בחר הסבת הודעת תשלום קנס אובדן הדוח בקשה לקבלת גיליון הרשעות לחו"ל המרה באזהרה בקשה להישפט במכתב בקשה לביטול דו"ח טענה שהקנס שולם במועד מכירת רכב טענה שלא היה במקום העבירה אחר

הנחיות להדפסת טופס מקוון
מילוי טופס זה מחייב גרסת סרגל ומעלה

הגרסה המותקנת אצלך הינה

לשדרוג סרגל הטפסים לחץ כאן

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש התייחסות בפקודה לנהג צעיר בקשר לעבירת שכרות

(3א) אחדהמנויים להלן שלפי דגימת נשיפה, בגופו מצוי אלכוהול בריכוז העולה על 50 מיקרוגרםאלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם - בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהולב–100 מיליליטר דם:

(א) נוהגחדש;

(ב) נהגשטרם מלאו לו 24 שנים;

איפה אתה רואה פה את המילה "צעיר"?

התייחסויות לגילאים ספציפיים (17, 18, 21, 24, 30, 50, 65 ובטח יש עוד) יש בכל מיני מקומות בתקנות התעבורה.

בכל אחד מהמקומות האלו מצויין הגיל בשנים בלבד ולא "צעיר" או "מבוגר" או "קשיש".

גם בפוליסות ביטוח, אגב, מעולם לא ראיתי את המילה "צעיר" בהגבלת הנהגים. תמיד נקוב גיל הנהג המינימלי בשנים.

אנשים משתמשים במונח "נהג צעיר" בלי לדעת אפילו מה המשמעות שלו - כי אין לו שום משמעות מוסכמת.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכם שגיל 24 זה צעיר בטח לא קשיש.

בוודאי שהמחוקק לא יכול לציין משהו ערטילאי לכן הוא נוקב במספר : שנים ,קמ"ש ,ק"ג וכו'

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

24 זה צעיר?

25 גם?

מה עם 30?

לחלופין, 24 זה יחסית מבוגר. בן 24 רשאי לשמש כמלווה אם הוא עומד בדרישת הוותק (5 שנים).

אני מתעמק בנקודה הזו כי להרבה אנשים (כולל אנשים לא צעירים בכלל) יש את הרושם המוטעה ש"נהג צעיר" זה משהו שמוגדר היטב ואפשר לשאול מישהו אם הוא נהג חדש, או צעיר, או אף אחד מאלה.

למשל מישהי שנשאלה ע"י המנהל שלה אם היא נהג חדש או נהג צעיר. (לצורך הכרעה אם היא נדרשת לעבור הדרכה ע"י קצין הרכב של הארגון לפני שנותנים לה להשתמש ברכב של המעסיק לנסיעה בתפקיד)

התשובה שלה היתה שהיא אינה נהגת חדשה, וציינה את גילה (22).

המנהל שלה בעצמו לא ידע אם זה נחשב "צעיר" או לא.

בסופו של דבר הוחלט באופן שרירותי שהיא צעירה ונשלחה להדרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע איפה צולמתה, אני עובר שם כל בוקר.

בכביש 431 לכיוון מערב ממש אחרי הירידה לכביש 4 לפני הירידה לכביש לכיוון אשדוד עומדת כל בוקר מזדה 6 לבנה עם מצלמה על הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה איזשהו דיבור על העלאת המהירות המותרת בכבישים 6, 431 ואולי עוד משהו שלא זכור לי ל130 קמ״ש?

בארצנו מהירות המקסימלית המותרת 110 קמ"ש (כבישים כמו: 1,4,6,431 ואולי יהיו עוד כמה בודדים בעתיד).

אכיפה החל מ-120 (לאותם קטעי כבישים).

לפי קצב ההתקדמות והמגמה בה עלתה המהירות עם השנים, 130 קמ"ש כנראה יהיה ב- 2030.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדיבורים על ה300 מצלמות מהירות הדיגיטליות היו בשנת 2003.

נכון להיום הוצבו בקושי תריסר או שניים שנמצאות בהרצה ועדיין לא הופק הדו"ח הראשון.

כך שההערכה של ~18 שנה להעלאת המהירות המותרת ל130 נשמעת לי אופטימית.

אני אתן הערכה יותר ריאלית - זה יקרה באותה שנה בה ייפתח קו הרכבת התחתית הראשון בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...