Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לתיק לסטודנט

big
שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי נסיון עם Swissgear, אבל ה-Outdoor שהזכרתי קודם מראה עמידות מעולה, לאחר 3 שנות עינוי הוא נראה כחדש, מגן על המחשב וסובל מחברות, קלסרים, ארוחות וסנדביצ'ים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטדור זה קל גב, ויש להם מוצרים לא רעים, מנסיון.

מכיוון שהמחיר דומה, הייתי הולך על הוונגר/סוויסגיר מכיוון שהוא איכותי עוד יותר; ברגע שמחזיקים אותו מבינים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק את התיק המסויים, אבל עקרונית לא צריכה להיות בעיה.

בכל זאת - שתי נקודות:

1. הריפוד הייעודי למחשב תופס מקום ומוסיף משקל, אם כי לפחות בחלק מהתיקים מדובר בשרוול נשלף (אני מדבר על Outdoor).

2. המבנה הייעודי למחשב מייקר את התיק.

לפיכך איני רואה טעם לרכוש תיק כזה, אלא אם רכישת ונשיאת מחשב צפויים בטווח הקרוב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא היעודי שוחר על דפים ישרים.

בתיקים בלי תא מרופד הם יתקמטו.

לי יש המון ילקוטים החל מסמסונייט פלצני, קיפלינג מסוגנן, ילקוט טום לחורף ,ילקוט עם מערכת שתיה לטיולי שטח ורכיבה. באמת לפחות 10.

בחצי שנה האחרונה אני מסתובב עם OUTDOOR ב200 שקל ללא רגשי נחיתות.

אבל זה אני. יש לי דרישות מאוד מאוד מוגדרות לגבי כמות הכיסים החיצוניים, התאים הפנימיים, החלוקה בפנים ושאר הדברים.

קשה לספק אותי. קל גב הצליחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לדברי הסטודנט שלי - כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על שימוש בתיק Swiss Gear של לאפטופ לשימוש סטודנטיאלי (אבל ללא לאפטופ כמובן ) ?

זה מה שאני עושה, מאוד נוח.

סוחב את הלפטופ לעתים נדירות מאוד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על תיקים של timbuk2. איכות החומרים מאוד גבוה, יש מבחר תיקים לבחור עם לא מעט סכמות עיצוב. לטרגוס גם תיקים טובים מאוד. לא שמתי לב לתקציב, אבל תיקי TUMI הם גם ללא ספק ברמה מאוד מאוד גבוה

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשת בלובירד תיקים של חברות גלישה ויש להם מקום ללפטופ ומחירים פחות מ 400

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...