Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לקחת בליסינג - פלואנס / קרוז

batigoal
שימו לב! השרשור הזה בן 2731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל הגדול הוא שהפלואנס לא מתקרבת להגדרה "אירופאית", היא מיוצרת בתורכיה רואים את זה באיכות הרכבה/חומרים ולשווקים באסיה בלבד כמונו למשל מה שנמכר באירופה זאת המגאן האצ'בק, ואם כבר מדברים על אירופאית הקרוז היא זאת שעונה להגדרה מבין השתיים אם כבר משווים.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג על הקרוז של שכן שלי,רכב עגלתי מבחינת ביצועים ולא כזה מרווח כמו שהוא נראה מבחוץ. לא יודע מה לגבי הפלואנס כי לא יצא לי לנהוג עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבפנים הקרוז די נוראי.

נשארתי עם סימנים כחולים בברך ימין בגלל הקונסולה המרכזית.

זה הזכיר לי אופל אסטרה מתחילת שנות ה90 בהרבה מובנים, ולא חיוביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש לך ילדים ואתה צריך מקום לכסאות ומקום בתא מטען, רצוי שתחשוב טוב מה שאתה לוקח.

מנוע הוא לא הכול, הקרוז אוטו נחמד אבל שמעתי שיש בעיות בגיר, והרכבים נכנסו לטיפול בגיר לאחר 20 אלף, לא שזה מעניין כי זה ליסינג.

אבל יצא לי לנהוג הרבה על הפלואנס, עם יש לך כסאות ילדים ואתה עדיין רוצה מרחב גם מאחורה וגם מקדימה, לך על הפלואנס.

היה לי גם פעם מגא ויש הבדלים ן, הפלואנס צרכנית דלק לא קטנה, אבל בשיוט בכביש ונוחות, היא ממש מעולה.

ועם יש לך גם קניות וגם ילדים קטנים וגם עוד דברים לקחת, לך על הפלואנס ולא על הקרוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גיל נראה כמו ענת, אני אקח גם את גיל...

:twisted:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
גיל, צר לי לומר לך אבל הגרסה שיש לך היא טרום החלפת המנוע ושינוי תיבת ההילוכים אפשר להבדיל לפי הקרוז קונטרול שלא נמצא אצלך ולפי גודל בורר הילוכים שבחדשה הוא הונמך ולא באותו גובה כמו אצלך, אגב גם בגרסה הראשונה וגם בגרסה החדשה נשארו 6 הילוכים רק שינו את התיבה, אבל אם את אוהבת אז אהלן וסאלן.

רגע לא הבנתי ... אם השברולט קרוז שנת 2010 עודכנה במנוע 124 כ״ס אז גם עודכנה לה גם תיבת הגיר ?

סובארו אימפרזה 1999 1.6 אוטו' + קיה סול 2011 1.6. אוטו'. :wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...