Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סיירה מושתלת קוזוורט']עזרה בקשר לקניית רכב משופר..

itzik901
שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליביו היקר,עכשיו אני רואה מה ההבדל בין דור הספרים לדור האינטרנט...הדוגמאות לשיפורים שנתת אחלה,רק קשה להאמין שכל זה נמכר ב 40,000 שקל.אם זה המחיר ואלו השיפורים-תקנה.ואם לא את זאת,תוכל למצוא סיירה יפה מתחילת שנות ה 90 ולשפר אותה להספקים קצת פחות דימיוניים.בכל מקרה בהצלחה,הסיירה אוטו טוב ומהנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני הולך לראות את הרכב כנראה תחילת שבוע הבא עם מצלמה דיגיטלית לצילום המנוע וכו' ולהעלאה בפורום כדי שתתרשמו,ד"א הבחור אומר שכדי להשתמש בה ליום יום הוא הגביל את כוחה בחצי ,לא הבנתי בדיוק איך, נדמה לי על ידי ניתוק חלק מהמזרקים (במנוע קוזוורט' יש 8 מזרקים),אני עדיין לא נעול על הקניה שלה ,נתתם לי הרבה חומר למחשבה שריסנה קצת את ההתלהבות שלי.

תודה לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו היקר,עכשיו אני רואה מה ההבדל בין דור הספרים לדור האינטרנט...הדוגמאות לשיפורים שנתת אחלה,רק קשה להאמין שכל זה נמכר ב 40,000 שקל.אם זה המחיר ואלו השיפורים-תקנה.ואם לא את זאת,תוכל למצוא סיירה יפה מתחילת שנות ה 90 ולשפר אותה להספקים קצת פחות דימיוניים.בכל מקרה בהצלחה,הסיירה אוטו טוב ומהנה.

מוסכם :) 100% צודק. זה די מחיר בדיחה לעומת מה שאמור ליהיות לאוטו כדי להגיע לכזה הספק.

עבודה על 4 מזרקים ועוד 8 כשצריך זאת גם שיטה כדי לא להציף את המנוע ולמנוע חוסר דלק בסלדים גבוהים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הקוזי' ללא פתיחת מנוע ורק ע"י העלאת גדישה וקצת מסביב מגיעה ל 400 כ"ס....

לא סתם הוא נחשב למנוע האמין בעולם

ד"א כבר הצליחו להגיע איתו ל 800 כ"ס....

היו שלום ידידי :wave:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי ליידע אותכם: זוכרים כתבה מעיתון אוטו? על המרוצים בכביש 6?

הייתה שם פיז'ו עם 350 סוסים. מקור(נאמן או לא, אני לא יודע :oops: ) אמר לי שהאוטו יימכר עבור 30,000 שקל.

מחיר ההשקעה? 60,000

עוד משהו על מחירי משופרות? זה הרי לא חדש שאנשים שמשפרים לא מחפשים נואשות רווח בסופו של דבר , לא כולם לפחות- אלא אם כן זו סדנה.

אם אין לחם, תאכלו עוגות!!!

מארי אנטואנט ברגע של ההארה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...