Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קניית רכב ראשונה מהחברה - סיאט איביזה.

natancohen1987
שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרק אני גם חיפשתי ולא מצאתי משהו "חשוד".

נתן, תתחדש. לא היתי קורא לאוטו הזה אוטו יציב.

היה לי את האביזה הקודמת שזאת אותה השלדה וזה לא אוטו יציב.

במיוחד לא במהירות גבוהה.

לבחור עם הקופרה, 255, המנוע לא מצליח לדחוף למהירות כזאת אז למה אתה מנפח את המהירות?

אלא אם כן ביצעת מיפוי וגם אז זה מוטל בספק.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

אני רק לא מבין למה בגיל שלך אתה לוקח הלוואה למשהו שאתה לא צריך??

מיותר לחלוטין לטעמי. אבל כל אחד והשקפת עולמו. שיהיה במזל..

מרק אני גם חיפשתי ולא מצאתי משהו "חשוד".

.

+1

בבקשה, ספר לנו מה פיספסנו...?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין לטעמי. אבל כל אחד והשקפת עולמו. שיהיה במזל..

+1

בבקשה, ספר לנו מה פיספסנו...?!

מי שרוכש רכב חדש בדרך כלל מספר או מציין את צבע הרכב שהינו אחד הפרמטרים החשובים ברכישת רכב חדש.

כפי שכבר נכתב פרסומת סמוייה...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוכש רכב חדש בדרך כלל מספר או מציין את צבע הרכב שהינו אחד הפרמטרים החשובים ברכישת רכב חדש.

כפי שכבר נכתב פרסומת סמוייה...

:shock: וואלה

הכתיבה מאוד פשוטה וירודה. לא כל כך מתאים למישהו שאמור לייצג חברה מסויימת.מצד שני, אולי צורת הכתיבה הייתה אמורה בעצם להתאים לגילו של "הכותב" ילד ב 24 מתלהב..

יכול להיות שהמודעה הסמויה כיוונה בעצם לטווח הגילאים הזה.. ולכן הוא ציין בה את מה שבדרך כלל כל ילד היה מתלהב ממנו

ואני מצטט:

אחרי ששאלתי אנשים שבעסק מוסכניקים, אנשי מכירות נציגים וכמובן מה שהיום נמצא חם בשוק נמכר ומשווק היטב.

ולמרות שהציעו לי מאזדה 3/6 , או טיוטה קורלה וגם סיויק חדשה סירבתי להם עקב שהם נמצאים כבר יותר מדי על הכביש רציתי משהו רענן.

הגעתי לסוכנות "סיאט" בהרצליה שם התלבטתי בין שני המכוניות הראשונה סיאט "ליאון" או הסיאט "איביזה" tsi שמשווקת כרגע בפרסומות שלטים וכו.

לאחר שערכתי על שניהם נסיעת מבחן הבנתי שאחת משני המכוניות האלה אני יקנה אך לא ידעתי מה,

לבסוך הלכתי על הסיאט איבזה tsi מנוע 1200 טורבו, שהיא דיברה אליי יותר.

המערכת Touch, המצלמת רוורס, הלוח שעונים ועוד דברים קטנים שעושים את השינוי הגדול לרכב מהנה יותר.

לפי נתוני יצרן וסיפורים האיביזה שרכשתי באמת עושה דברים אדירים, אבל עד שלא עליתי איתה על הכביש לא ידעתי עד כמה.

הנתונים שלה בהרצה היו טובים להפליא מבחינת מהירות יציבות יופי, תא מטען מפנק ובאמת והכל.

לאחר ההרצה הרשתי לעצמי להשתולל טיפה ולראות את יציבות האוטו,נתוני מהירות, צריכות דלק ועוד.

זה מטורף עד כמה שהאוטו יציב בפניות אני עושה פניות ביותר מ60-70 קמ"ש והאוטו פונה ישר כמו פלס.

הגעתי עם האוטו בנסיעות רגועות לצריכות דלק של 1 ל-16,17,18 , וגם בלחיצות וקיקים האוטו לא לוקח הרבה דלק לוקח בסביבות ה 1 ל-10.

חיסרון שיש באיביזה זה ה-כיול תיבת DSG שמפריע בפקקים והאוטו מגמגם כאילו חסר לו קלא'ץ.

החלק שאהבתי באיבזה שבאמצע הנסיעה אני מעביר להילוך הטיפטרוניק ועם קצת גז שומעים שיש טורבו באוטו דבר שמאים על האוטו שלפניי :smile:

לסיכום אם אתם בהתלבטות לגבי רכב או לא ידעתם יותר מדי על הפרטים על האיביזה, או יש לכם שאלות בנוגע לרכב אתם מוזמנים לשאול אותי..

בהחלט אוטו מהנה ואני ממליץ בלי שום חרטה על הרכב הזה לדעתי באמת שווה את הכסף .. אוטו אדיר אני מבסוט מהבחירה שלי!

--------------------------------------------------------------------------------------------

כך או כך,

אם זה מישהו שדאג להשתיל כאן פרסומת סמויה- בתור חובב רכבים גם צעיר בן 27, זה לא היה משכנע אותי לרוץ ולרכוש את הרכב.

מרק יפה שעלית על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתן, תתחדש. לא היתי קורא לאוטו הזה אוטו יציב.

היה לי את האביזה הקודמת שזאת אותה השלדה וזה לא אוטו יציב.

במיוחד לא במהירות גבוהה.

השילדה היא לא אותה שילדה, פלטפורמה חדשה יש לאיביזה הזו (שמשותפת עפ הפולו החדשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...