Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוהל יציאה מהארץ ?

natan5
שימו לב! השרשור הזה בן 3927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...

שלום נימרוד

קראתי את הודעתך בשירשור בנושא נוהל יציאה מהארץ עם רכב,

צריך הרבה אנרגיה חיובית לבצע את כל הפרוצידורה והניירת שעברת...

אני תוהה אולי תוכל לכוון אותי בנושא זה,

אני מרותק לכסא גלגלים נוהג ברכב עם אביזרים מיוחדים, (קרייזלר וייג'ר, רמפה ניפתחת מדלת צדדית),

מעוניין לצאת לחופשה קצרה עם הרכב לקפריסין בלבד,

האם ישנה חברה בארץ אשר תומכת בהכוונה לנושא זה ?

איזו חברת ספנות בארץ מתעסקת בנושא העברת הרכב עם הנוסע בימינו, בזמנו זכור לי שמנו ספנות עסקו בעניין ?

האם קיבלת תשובה ממפקח הביטוח שהגשת בזמנו ?

האם הנושא נהיה יותר פתוח ומקובל ופחות בירוקרטי מהתקופה שיצאת ב 2009 ?

תודה רבה

ג'יקוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלצל לרוזנפלד ספנות ,תבקש את אליסייה והכל ייפתר. לגבי מצבך הפיזי? עדיף שתעלה את הרכב למעבורת אחה"צ בחיפה (רורו) טוס למחרת בבוקר ב7:00 ללרנקה,קח מונית לנמל לימסול, בשעה 9:30 אתה בנמל במכס משחרר את רכבך ומתחיל את החופשה.

בחזרה כנ"ל ,מביא את הרכב לנמל לימסול ב16:00 מעמיס ב18:00 נוסע ללרנקה במונית וממריא לת"א ב22:30 .למחרת נוסע לנמל חיפה

משחרר והביתה.

כל זה במידה ואינך רוצה לעבור את החווייה המפוקפקת להפליג באניית משא,אבל שוב ,תסביר לאליסייה מה מצבך יכול להיות שהיא תוכל למצוא לך תא באונייה ש יוכל להתאים לצרכיך

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו חברת ספנות בארץ מתעסקת בנושא העברת הרכב עם הנוסע בימינו, בזמנו זכור לי שמנו ספנות עסקו בעניין ?

כמו שדני כתב - סוכנות רוזנפלד יוכלו לעזור לך עם הכרטיסים והכוונה בביורוקרטיה

קיבלתי שלוש הודעות שהנושא בטיפול. זה כנראה עדיין בטיפול....

אין לי מושג. לא יצאתי מאז עם כלי רכב אלא שכרתי בחו"ל (שזה הדבר ההגיוני לעשות)

התשובות לשאלות ששאלת - בכחול.

אל תשכח גם שבקפריסין נוהגים בצד שמאל של הכביש, וברכב עם הגה שמאלי קשה יותר להסתגל. אני מבין את הרצון לנהוג בעצמך שם, אבל לא נראה לי שהחוויה שווה את הטרחה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמ"ס = בלתי מסומן.

מדובר על לוחית בעלת רקע לבן וספרות שחורות. המספר זהה לזה שעל הלוחית הרגילה, אבל אין שום סימון אחר כגון תו תקן, כיתוב בעברית, או דגל. על כל האופנועים בתמונה שהעלתי יש לוחית כזו.

נמרוד

על האופנוע של החבר החדש שלך בטורקיה אין !:lol:

הכל באהבה :agrue:

מוזמנים להציץ בשירשור על שיפוץ הטריומף ספיטפייר קבריולט שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=254662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ייקוב אצלך יש בעיה נוספת. לא בטוח שביטוח לאומי/משרד הבטחון יאפשרו את יציאת הרכב שלך לחו"ל בגלל שיש עליו הגבלת מכס.

גם הנהיגה היא בצד שמאל של הכביש (מאד מבלבל אם לא רגילים)

נסה לדבר עם חברת http://www.cy-mobility.com

יתכן שיהיה להם רכב וציוד מתאים להשכיר לך בעת שהותך בחופשה שם.

שלום נימרוד

קראתי את הודעתך בשירשור בנושא נוהל יציאה מהארץ עם רכב,

צריך הרבה אנרגיה חיובית לבצע את כל הפרוצידורה והניירת שעברת...

אני תוהה אולי תוכל לכוון אותי בנושא זה,

אני מרותק לכסא גלגלים נוהג ברכב עם אביזרים מיוחדים, (קרייזלר וייג'ר, רמפה ניפתחת מדלת צדדית),

מעוניין לצאת לחופשה קצרה עם הרכב לקפריסין בלבד,

תודה רבה

ג'יקוב

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקו את מספר המנוע והשילדה לפני היציאה לחו"ל?

צילמו את האופנועים? ביציאה?

לפי השאלות שלך רצוי שיעשו את זה ! :brickwall:

אתם שומעים שם במכס ובנמל ? אתם שומעים ?

הכל באהבה :agrue:

מוזמנים להציץ בשירשור על שיפוץ הטריומף ספיטפייר קבריולט שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=254662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע. מעניין מאוד.

אגב, שינן חברות ביטוח אמריקאיות שנותנות ביטוח בינלאומי במחיר סביר. מה שמצחיק הוא שהביטוח האמריקאי הוא לכל העולם פרט לישראל, ניקראגואה ואירן. ישראל מחוץ לרשימה בגלל המפקח על הביטח בארץ שמתנגד... ביורוקרטיה של עולם שלישי.

לעניין לוחית הבלמ"ס , דבר כזה מפגר עוד לא נתקלתי. אם מדובר באותו מספר ישראלי ורק צבע הרקע שונה. במקום צהוב לבן. אז מה הועילו חכמים בתקנתם? כל טרוריסט מתחיל יודע כעת שכך נראה מספר רישוי ישראלי מחוץ לגבולות ישראל.

אני מציע ליוצאים לחו"ל להשאיר לוחית צהובה עם דגל או בלעדיו ובראש מורם לנוע בכבישי העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין לוחית הבלמ"ס , דבר כזה מפגר עוד לא נתקלתי. אם מדובר באותו מספר ישראלי ורק צבע הרקע שונה. במקום צהוב לבן. אז מה הועילו חכמים בתקנתם? כל טרוריסט מתחיל יודע כעת שכך נראה מספר רישוי ישראלי מחוץ לגבולות ישראל.

אני מציע ליוצאים לחו"ל להשאיר לוחית צהובה עם דגל או בלעדיו ובראש מורם לנוע בכבישי העולם.

ומה לגבי אינפנטילים חסרי ערכים אנושיים, שיתקלו בדגל ישראל במקרה וישושו לפגוע ברכב?

אתה מהמעטים,שמצליחים להפוך חרא לקצפת,כל הכבוד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...