Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמו לי פתק "או שתזיז את האוטו או שאנחנו נזיז אותו בישבילך"

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 7292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי שמוקד העירוני של שוהם...

הודיעו לי חגיגית כי מחר בצהריים מוזמן גרר...

חוקי, לא חוקי, זה הזמן...

אוייי הנקמה...

רעניונות יתקבלו בברכה :twisted:

גילי

אם אתה גר בשוהם - כפר טרומן זה לידך.

יהיו שם הרבה מושבניקים שישמחו לאכסן לך את הרכב בתמורה לסכום צנוע.

עד שתמצא שם מקום ראוי שתוכל גם לעבוד על הרכב בתוכו פנה לאחד מן החניונים הבאים:

- חניון "טסים" טל. 03-9730327

- ואלט וטוס טל. 9772024

אלה חניונים שמשמשים בד"כ אנשים שטסים לחו"ל זה יהיה פתרון זמני טוב, ועלות הגרירה תהיה קטנה יחסית.

אולי הבעלים של החניון יוכל להשיג לך מקום מתאים יותר אצל אחד מחבריו במושב.

בהצלחה,

צביקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי: גלגלים יש לאוטו? אם כן, תזיז אותו, תגרור אותו כמה מטרים, תשים במקום אחר, ואז הם יכולים "לקפוץ" לך, לפחות כמה ימים - לא נראה לי, שמותר להם לשנות תכנית גרירה, ואם כתוב, נניח, "ליד בית 10", וכרגע האוטו נימצא ליד 23, לא נראה לי, שיגיעו עד לשם! אם אין לך גלגלים, אין לך ברירה, אלא לעשות מישמרת, למה מי שיבוא לקחת את האוטו לא בדיוק יהיה גרר, אלא יותר שופל, ואז תוכל להגיד לאוטו יפה שלום, כי לא יישאר לך הרבה ממנו!!! תיזהר! בהצלחה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי: גלגלים יש לאוטו? אם כן, תזיז אותו, תגרור אותו כמה מטרים, תשים במקום אחר, ואז הם יכולים "לקפוץ" לך, לפחות כמה ימים - לא נראה לי, שמותר להם לשנות תכנית גרירה, ואם כתוב, נניח, "ליד בית 10", וכרגע האוטו נימצא ליד 23, לא נראה לי, שיגיעו עד לשם! אם אין לך גלגלים, אין לך ברירה, אלא לעשות מישמרת, למה מי שיבוא לקחת את האוטו לא בדיוק יהיה גרר, אלא יותר שופל, ואז תוכל להגיד לאוטו יפה שלום, כי לא יישאר לך הרבה ממנו!!! תיזהר! בהצלחה!

לאוטו אין גלגלים (מפורקים)

כל מה שנשאר ממנו זה השילדה (פרקתי את הכל), יש לי חבר שאני יכול לאחסן אצלו את האוטו כברירה אחרונה (ובחינם)...

נראה, אולי יצא לי איזה נס מאיפה שהוא....

הם הגדירו את האוטו כמיפגע, ולפיכך, הם רשאיים לפנות אותו באותו יום , ככה הם אמרו, אין לי מושג אם זה חוקי או לא. במיוחד אחרי שזיהו את בעלי הרכב...

עזרה?

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תיקח אותו לחבר??? יש אפשרות להרכיב גלגלים? אם כן - תעשה דחוף! ואתה לא שפוי - למה ציפית, כשפירקת ככה את האוטו ברחוב???? :shock::shock::shock: להבנה מצד שכנים? בחייך! אל תעשה דברים כאלה, ותגיד תודה, אם תצליח הפעם להיתחמק ברגע האחרון!

אבל, איזה חוסר צדק בעולם - אצלי בשכונה היו כמה פעמים ממש גרוטאות, ללא מספר אפילו, שהיה ברור שאף אחד לא צריך, ויותר מזה - הייתה איזו פייסטה מסכנה, שילדים הוציאו אותה לאמצע הכביש (!) :shock: , ועריה לא הזיזה אצבע לפחות חודש! אפילו כששרפו אחת, היא נישארה לעמוד עוד כמה ימים!!!!! ואותי שיגעו עם האוטו שלי, כאשר כל השכונה ידעו, שאני צריך אותו, והוא ניראה יחסית בסדר ואני אפילו שטפתי אותו מדי פעם! אנשים פשוט בני זונות!!!

בבת-ים, באמצע הכביש (אבל ממש, ועוד בצומת!!!), עמדה סיירה דאבל-ג'אנט (חתיכת מיפלצת), המשטרה כל פעם עברו ושמו לה דוחות, בסוף היה לו פנקס שלם, ואף אחד לא הזיז אצבע!!!! עד כדי כך! לפחות שבוע! בחיי, היה לפני כשנה, בקיץ הקודם, לדעתי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניזכר לפני 12 שנה שקניתי את ה RO 80 שלי,גררתי אותה אלי הביתה(בת-ים)במטרה לשפץ אותה,כמובן.לא חלפו 24 שעות,והתחילו הצרות.מה זה האוטו הזה?,לא חבל על החנייה שהוא תופס?,אין לך מה לעשות בחיים? ועוד פנינים מסוג זה.אחרי ההתרעה הראשונה מהעירייה,ראיתי שאני ראש לא ייצא איתם,גררתי את האוטו לחבר בטברייה,שיפצנו אותו ביחד בכיף ובלי הטרדות.לעומת זאת,יש צדק מסויים בטענות השכנים,שמונחת להם שילדה עירומה מול העיניים...במיוחד באיזור בעל מצוקת חנייה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

העירייה אינה יכולה לגרור רכב שיש עליו מספר רישוי והוא רשום על שם התושב שהרכב חונה על יד ביתו ולא משנה מה מצבו זה על פי חוק -רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

העירייה אינה יכולה לגרור רכב שיש עליו מספר רישוי והוא רשום על שם התושב שהרכב חונה על יד ביתו ולא משנה מה מצבו זה על פי חוק -רן

לדעתי זה לא מדוייק.

עד כמה שאני מכיר, (ונתקתי בבעייה עם מספר רכבים בעבר..), החוק אומר שאסור להעמיד בשטח כביש ציבורי רכב שאין לו רישוי תקף וגם- שימו לב- ביטוח חובה בתוקף! - מגוחך אבל נכון - הסיבה היא שהחוק מניח שגם רכב חונה יכול לגרום לתאונה.

בחנייה פרטית (טאבו) - מותר מה שאתה רוצה.

לגבי המקרה להלן - לדעתי מכיוון שאתה פשוט צריך עוד קצת זמן, פנה לראש המועצה בכתב ונסה גם בטלפון, תסביר את המצב ואני מניח שיתנו לך עוד זמן. סה"כ הטיפול של גרירה מיועד למכוניות נטושות שבאמת מהוות מפגע.

דרך אגב- אני פעם פתרתי בעייה כזאת ע"י הזזת הרכב לשטח שאינו כביש ציבורי אלא מגרש לא סלול- זה נתן לי עוד חודש בערך, שאחריו, אחרי עוד תלונות משכנים כמובן, קיבלתי דו"ח על המפגע מלא פחות מאשר המשרד לאיכות הסביבה (240 ש"ח שמעולם לא שילמתי וגם לא אשלם)

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו אין גלגלים (מפורקים)

כל מה שנשאר ממנו זה השילדה (פרקתי את הכל), יש לי חבר שאני יכול לאחסן אצלו את האוטו כברירה אחרונה (ובחינם)...

נראה, אולי יצא לי איזה נס מאיפה שהוא....

הם הגדירו את האוטו כמיפגע, ולפיכך, הם רשאיים לפנות אותו באותו יום , ככה הם אמרו, אין לי מושג אם זה חוקי או לא. במיוחד אחרי שזיהו את בעלי הרכב...

עזרה?

גילי

חבל שפרקת את הכל, זה סתם גורם לעוד בעיות ...

תרכיב את הגלגלים, תזמין כמה חברים ותתחיל להכניס את האוטו לחניה הפרטית. גם בשביל להכניס את המנטה לחניה שלה ליד הבית שלי היה סיפור (אתה יכול לראות בתמונות), פשוט היינו 4 חבר'ה, אחד על ההגה, 2 מאחורה שדוחפים את הרכב ואחד מקדימה שעוזר לבלום אם צריך, פשוט אצלך תצטרך עוד איזה אחד או שניים שיעזרו לדחוף או לבלום כי הרכב הרבה יותר כבד ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הובלתי את ה"אוטו" שלי למקום מיבטחים. אצל חבר במושב...

מעניין לראות שכמעט בכל חצר מונחת גרוטאה כזו או אחרת... האם המושבניקים לא עסוקים עד כדי כך שיש להם זמן לשפץ מכוניות, או שלכל מושבניק יש חבר אספן?

בכל אופן, יפה...

עכשיו נתחיל לעבוד, ללא הפרעות אני מקווה...

אגב, גרריסטים הם עם דפוק...

סיכמתי איתו על 100 ש"ח... כשהוא הגיע הוא אמר לי "אוו, זה הרבה עבודה, 180 ש"ח"...

אמרתי לו מה יש כאן עבודה שאין בהעמסה של רכב רגיל? גלגלים יש? יש! שילדה לחבר את הכננת יש? יש! אז מה?! :x

הוא אמר, אההה, תראה, תבין, תשמע...

והתחיל לעבוד...

כשפרקנו את האוטו באתי אליו עם 120 ש"ח (20 ש"ח טיפ, תמיד נותן טיפ למי שמשרת אותי...) ואיחלתי לו יום נעים עם חיוך, לקחתי כרטיס ואמרתי לו כי נורא נהנתי מהשרות ואני אשתמש בשרותיו בעתיד...

גם הגרר הקודם עשה לי את אותו התרגיל, אמר 400 ובסוף הגרירה אמר 600. כאן היתה הטעות, שאלתי אותו כמה אני חייב לך?

לעולם לא לשאול, לקבוע עובדה, סיכמתם על מחיר? תן את המחיר + טיפ...

בסוף שילמתי לו את ה 600 ש"ח ואמרתי לו "סיכמנו על 400 אני הוצאתי 800, 400 לבעל הבית + 250 לך, שיהיה לך יום נעים קח 600 ולך..."

זהו, כדאי לדעת דברים כאילו... הם למעשה כמו כל קבלן... דברים שצריך "לגזור ולשמור" 8)

יום נעים לכולם!!!

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרר בני מגדרה

שרות מעולה, מגיע בזמן, מטפל יפה ברכבים, מחיר סגור מראש בלי שינויים, איש נחמד.

הנה הטלפון שלו

050-5843231

ממליץ בחום.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרר בני מגדרה

שרות מעולה, מגיע בזמן, מטפל יפה ברכבים, מחיר סגור מראש בלי שינויים, איש נחמד.

הנה הטלפון שלו

050-5843231

ממליץ בחום.

אני עברתי שניים כאילו (גרריסטים), ושניהם עשו לי את ה"תרגיל", אז 2 מתוך 2 זה 100%, לא?! אולי ביגלל שאני נראה אשכנזי ורדרד, ואולי כי אני אומר תודה/בבקשה/סליחה...

בכל אופן אני לא מיתכוון לוותר על הנימוסים וההליכות שלי וגם לא עם הוורדרדות שלי (אני פשוט נהיה אדום בים), אז אני ילך על השיטה שלי...

בכל אופן, שווה לזכור את זה, ככל לחיים טובים יותר, בכל תחום בחיים :lol:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אף פעם לא קרה, שאחרי שסגרתי מחיר דרשו ממני יותר! בפעם האחרונה, כאשר העברתי את שני הפורדים שלי מת"א למושב, אחרי חיפושים רבים, ניזכרתי שיש לנו בחברה מחלקת רכב, שמטפלת בכמה אלפי רכבים, והם בטח אמורים להכיר איזה גרריסט נחמד :idea: ! ואכן, הם נתנו לי מספר של בחור שיש לו מבילית גדולה (4 מכוניות), דיברתי אתו, סגרתי מחיר (300 ש"ח, ממש חינם!), דיברתי עם הנהג שלו, וקבענו. ובמיקרה הזה, אם למישהו אכן הגיע טיפ, זה לנהג הזה! דבר ראשון - שעה לקח לתמרן עם משאית ענקית, כדי להגיע למצב שיוכל לקחת את הסיירה עם הכננת. דבר שני - לקאפרי גם היו ברקסים תקועים, וגם, לעזעזל, אין לו בשום מקום וו גרירה!!! לקח לנו שעתיים למצוא, איפה אפשר לקשור משהו, בסוף קשרנו לחור ג'יק בשילדה למטע!!! ובפריקה אותו הסיפור, רק שהייתי צריך למשוך את המכוניות מהגרר עם הוואנדורה לאחור! בקיצור, סיפור מהתחת, וכל זה קצת לפני הצהוריים ביום שישי! המסכן היה בהלם, הוא רק אמר "חשבתי שזה יהיה קצר..." ! בקיצור, הבעיה, שלא היה לי יותר מ-300 ש"ח, ככה שמסכן אפילו לא קיבל את הטיפ... :mad::? והוא עוד שכיר, מקבל רק חלק מהכסף!

זה ניקרה שירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...