Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד עם שכן בעייתי\קנאי?

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 5002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי בבניין שכן חדש קנאי מאד שכל תנועה שלי בחניית\שטח הבניין מציקה לו מאד ובכמה מקרים הוא יצא בפעולות מחאה נגדי ומציג אותי כפושע מול כל הדיירים,

יש לציין שרוב הדיירים הגדול אינם תומכים באותו שכן, ומעודדים אותי לא להתייחס אליו,

בשבועיים האחרונים הלוויתי מחבר רכב ע"מ להתגלגל מכייון שרכבי מושבת, במהלך השבוע שהרכב היה אצלי התגלתה תקלת חשמל ברכב שמצריכה הלחמת חוט,

הכנתי מלחם בדיל שרינק וכבל מאריך הכנסתי את הרכב לחנייה הלחמתי את החוט סגרתי מכסה מנוע קיפלתי את הכלים וסיימתי את התיקון שלקח בערך 5 דקות,

במהלך השבוע מצאתי רכב שאני מעוניין לרכוש, אני ובעל הרכב נסענו לביתי ע"מ לסגור פרטים אחרונים בנוגע להעברת הבעלות. הרכב החנה בחנייה הפרטית שלי בבניין ולאחר שסיימנו ירדנו לראות את הרכב שוב, פתחנו מכסה מנוע והשכן ירד אליי והאשים אותי שאני מתקן את הרכב ואף צילם אותי בפלאפון בזמן שאני סוגר את מכסה המנוע של הרכב, מותר לו לשבת באוטו שלו ולצלם אותי?

לפני כמה שעות השכן חילק עלון לכל הדיירים ובו נאמר:

בעקבות סיכומים שהיו לוועד איתכם התאפשר למשה לבצע תיקונים לרכבו שלו בלבד והותקן עבורו שקע חשמל (השקע היה מותקן הרבה לפני שהגעתי לבניין) הובטח שמשה לא יבצע עבודות מוסך ובמיוחד לא עבור אנשים שונים,

למרות שאת בימים האחרונים משה ביצע עבודות מכונאות ל 2 רכבים שונים והשתמש בחשמל הבניין למטרות אלה.

לאחר תלונות על ליכלוך, רעש ותנועות של אנשים שמשה מכניס מהשער החשמלי ועוד, הוחלט שינותק שקע החשמל שבלובי הבניין, במידה ומשה ימשיך לטפל במכוניות של אחרים יונתק גם השקע שהוכן עבורו,

-על משה נאסר להשתמש בחשמל הבניין-

במידה ומשה יתחבר באופן פיראטי למערכת החשמל בבניין תוגש תלונה במשטרה

יש בידינו צילומים של מצלמות הוידאו של כל מעשיו של משה בתקופה האחרונה, במידה ותמשך התופעה ו\או ייגרמו נזקים "מסתוריים", אנחנו נעביר את הטיפול לכל גורם שנחשוב לנכון בכדי לטפל בתופעת המוסך של משה.

יש לציין שאני לעולם לא עושה "עבודות מוסך" בבניין ובהחלט שלא מלכלך או מרעיש,

יותר מכך, מדי פעם אני מטפל באחזקת הבניין,

איני מבין למה אבל לפי המכתב השכן הדביל חושב שאני מתכנן לגרום לרכושו או לרכוש הבניין נזקים כלשהם,

איך לדעתכם כדאי לטפל (בצורה הכי חוקית) בשכן שמרשה לעצמו לאסור עליי את השימוש בחשמל הבניין או להתבכיין על זה שאני פותח את השער החשמלי של הבניין על מנת שחברים שלי ייכנס ברגל לשטח הבניין???? או בכלל לאיים עליי בתלונה במשטרה ולהראות אותי כעבריין לכל השכנים?

תודה

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תכנס לעימותים או וויכוחים עם השכן הזה.

לך לעו"ד שלך ותוציא לשכן מכתב שאומר שבפעם הבאה שהוא יפרסם עליך שקרים כמו שהוא עשה אתה תתבע אותו על הוצאת לשון הרע.

זה אמור להרגיע אותו, ואם זה לא ירגיע אותו אז לך ותתבע אותו.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא חבר עו"ד שיוציא לנ"ל מכתב שמסביר לו שהעלון שלו עלול להיחשב כלשון הרע ולפיכך כעבירה פלילית ועוולה אזרחית ולכן הוא עלול לחוב חובות כלפיך וכלפי המדינה לפי דין...

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שלי יש שכנים בלי חיים.

תמשיך להתעלם, והכי חשוב לא להגיע לעימות מולו כי קשה להתמודד מול אנשים כאלה בלי להתעצבן מידי או להשתמש באלימות.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדפיס תמונה

U MAD?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכנס לעימותים או וויכוחים עם השכן הזה.

לך לעו"ד שלך ותוציא לשכן מכתב שאומר שבפעם הבאה שהוא יפרסם עליך שקרים כמו שהוא עשה אתה תתבע אותו על הוצאת לשון הרע.

זה אמור להרגיע אותו, ואם זה לא ירגיע אותו אז לך ותתבע אותו.

+1

ה"עלון" הזה הוא הוצאת דיבה ולשון הרע. תתבע לו ת'אימ-אימא. אחרי זה, הוא יתחנן שתתחבר לחשמל של הבניין.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...הובטח שמשה לא יבצע עבודות מוסך ובמיוחד לא עבור אנשים שונים,

לאחר תלונות על ליכלוך, רעש ותנועות ...הוחלט שינותק שקע החשמל שבלובי הבניין, במידה ומשה ימשיך לטפל במכוניות של אחרים יונתק גם השקע שהוכן עבורו..

..על משה נאסר להשתמש בחשמל הבניין..

יש בידינו....אנחנו ....

משהו כאן מצריך הבהרה.

האם הבנאדם מוסמך לכתוב מכתבים בשם כולם?

מי התלונן?

מי החליט שינתק שקעים ובאישור של מי?

מי זה אנחנו?

אם הבנאדם חי בסרט - תכתוב לו מכתב נגדי עם חתימה של השכנים שמבקשים לא להשתמש בשמם ובסמכותם ללא אישור והבהרה שאם עוד פעם אחת הוא יפתח את הג'ורא שלו - הוא יקבל במתנה תלונה במשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי תלונתו שאתה משתמש בחשמל של הביניין.

לכן:

תוריד כבל מאריך מביתך תצלם אותו.

תכין עלון משלך ותכתוב לכל השכנים:

שלום זכותי לטפל ברכב שלי ושל בני משפחתי בעצמי. ולא אני לא עושה אוברול בחצר.

החניה הינה חניה פרטית הדבר היחיד שהפריע היה שימוש בחשמל של הביניין.

אני מצטער ולראיה הנה תצלום של הפיתרון.

אם ימשיכו להציק לי או ייגרמו לי נזקים חשודים אני אפנה לגורמים הרצויים. תודה משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שלי יש שכנים בלי חיים.

בכל בניין דירות בעולם יש כאלה. הכי גרוע זה כשהם באים בזוגות.:?

כפי שכתבו, הצעד העדין יותר יהיה מכתב נגדי שייחתם על ידי הדיירים השפויים,

והצעד הפחות עדין יהיה מכתב חתום על ידי עו"ד - מה שנכתב ע"י השכן מספק מספיק עילות לתגובה הולמת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהשוק, זה לא מקדם אותך לשום מקום בחיים.

הבחור הכניס גול עצמי ברגע שהעלה את הדברים על הכתב. כעת יש לך עילה מוצקה להגיש תלונה במשטרה על הוצאת לשון הרע.

אם תנסח מכתב חתום ע"י עו"ד ותגיש אותו לשכן "לפנים משורת הדין", הרי שעשית את כל שביכולתך ע"מ לפתור את המקרה בדרכי נועם. מנקודה זו - דמו בראשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור הכניס גול עצמי ברגע שהעלה את הדברים על הכתב. כעת יש לך עילה מוצקה להגיש תלונה במשטרה על הוצאת לשון הרע.

מה יהיה עם השטויות?

לשון הרע זו עוולה אזרחית.

אפשר להגיש תביעה ולקבל שקל וחצי.

חכם פשוט מתעלם משטויות שכותבים אנשים ושיילכו לשתות את המים של עזה.

אם ממש רוצים להנות, אפשר להוציא מכתב מאיים מחבר עו"ד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מר מנהל על ההתנסחות העדינה שלך.

כנראה שההגיון האירופאי הוביל אותי להמלצה שגויה.

לשון הרע (בישראל) - כנראה תביעה אזרחית, נניח שמר מנהל יודע על מה הוא מדבר.

הטרדה - תלונה במשטרה. וזה מה שאפשר לעשות עם המכתב שהשכן הוציא והתמונות שהוא מודה שצילם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, תפסיק לתת עצות טיפשיות, אני אפסיק לכתוב שאתה כותב שטויות.

אין כאן הטרדה מאיימת לפי שום מבחן.

אני מציע לפחות לקרוא את לשון החוק לפני ששולחים מישהו לעשות מעצמו צחוק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...