Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב-CHROME לא מופיע "הודעות שלי"

Croc
שימו לב! השרשור הזה בן 4859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי לזה פיתרון :)

אם כי לא אידאלי.

תפתחו את ההודעות שלי דרך פיירפוקס/אקספלורר, תעתיקו את שורת הכתובת לכרום. אני שמרתי לי את זה במועדפים. וזה אמור להתעדכן כל פעם.

פתרון מעניין

נבדוק אותו בבית

תודה.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לא אצלי

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי דרך שבינתיים עובדת לי:

לפתוח חיפוש, לרשום את שם המשתמש שלכם, ולשמור את הקישור של תוצאות החיפוש, כך תקבלו את ההודעות שלכם.

בכל אופן את העברת התשלומים לחשבון הבנק של עמוס הפסקתי לאלתר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל את התוצאות שלך, אבל אם אתה שומר את הכתובת, אתה לא יכול לפתוח אותה מחדש. ברגע שאתה סוגר את הדף פתיחה חוזרת מביאה להודעת שגיאה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבצעו חיפוש ותעתיקו את הכתובת משורת הכתובת

כנסו לפרופיל שלכם (לחיצה על שם המשתמש ברשימת המחוברים), יש שם לינק "מצא את כל ההודעה של ofir" (אם קוראים לכם ofir)

לחיצה בכפתור ימני על הלינק ואז BOOKMARK THIS LINK או איך שזה לא מופיע בכרום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תעשו פשוט מנויים לשרשורים שבהם אתם כותבים ופשוט בודקים דרך לוח הבקרה?

צריך ללחוץ על "כלי נושא" ואז לבחור לעשות מנוי.

אני הולך ככה ללוח הבקרה כל כמה דקות ורואה מה התעדכן מאז הפעם האחרונה שכתבתי.

לא היה לי מושג לגבי הכפתור שאתם אומרים וגם לי יש כרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תפתח באקספלורר

ותראה תחת הקישורים שלי

ההודעות שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הצעה אינפאנטילית הזו?

1. לא כל העולם הוא חלונות של מיקרוסופוט ולא בכל מערכת הפעלה ניתן להריץ IE של מיקרוסופט

2. תרשה לאנשים לבחור בתוכנה שהם אוהבים יותר.

אם אתר מסויים לא טורח לעדכן את עצמו עבור דפדפן פופולארי כלשהו - זה בעיה של האתר ולא של המשתמש.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הצעה אינפאנטילית הזו?

1. לא כל העולם הוא חלונות של מיקרוסופוט ולא בכל מערכת הפעלה ניתן להריץ IE של מיקרוסופט

2. תרשה לאנשים לבחור בתוכנה שהם אוהבים יותר.

אם אתר מסויים לא טורח לעדכן את עצמו עבור דפדפן פופולארי כלשהו - זה בעיה של האתר ולא של המשתמש.

בוא תהרוג אותי וזהו

לא אמרתי לו להחליף עכשיו דפדפן

סך הכל רשמתי שיפתח תאקספלואר שיראה על מה אנחנו מדברים

1.זה ברור לי אבל תיארתי לעצמי שיש לו וינדוזכמו ל90 אחוז מהעולם אז הוא יכול לראות גם אם הוא

משתמש בדפדפן אחר

2.אני בעצמי יש לי כרום כי אני יותר אוהב אותה.

*ופה הקטע של טמיכה טכנית שכנראה אף אחד מהמנהלים אכפט לו

אם עובד או לא בדפדפנים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי - לא הבנתי אותך.

זה בסדר

הפעם אני יסלח לך:mm_tongue

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...