Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא עובדת האזעקה\נעילה בלנטרה 95

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 5012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב שלי יש נעילה מרכזית עם מרים חלונות משלט (לא ידוע מאיזה חברה המערכת)

בימים האחרונים שמתי לב שהשלט הפסיק לעבוד טוב, ועבד רק כשבאתי בצד הימני של הרכב וכיוונתי בערך לפינה הימינית קדמית של הרכב.

היום כשהחניתי בבוקר המערכב הפסיקה לעבוד בכלל. חשוב לציין שהנורית בשלט שנדלקת בכל לחיצה עבדה והאירה כרגיל.

החלפתי את הסוללה בשלט, והבעיה לא נפתרה.

בשלט יש 4 כפתורים- נעילה, פתיחה, נעילה ללא צליל של אזעקה (שקטה) והפעלת הצפצוף של האזעקה. אף אחד מהם לא עובד

האם יש אפשרות לאבחן את הבעיה דרך הפורום ע"י בדיקות שאני יכול לעשות?

נ.ב.- בימים האחרונית הופיעה עוד בעיה הקשורה לחשמל- הכפתור של הורדת (רק הורדה- ההעלאה עדיין עובדת) החלון הימני ממושב הנהג הפסיק לעבוד.

נ.נ.ב.- כשאני סוגר את הרכב עם המפתח, נסגרת רק דלת אחת. ז"א צריך לסגור את כל הדלתות בנפרד אז כנראה שהנעילה מרכזית באה עם המערכת מיגון ולא עם הרכב בסטנדרט

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה (כבר עברה יממה ואני אי שם בעמוד הרביעי)

עלה לי רעיון-

אם הפעולה של האזעקה דעכה עם הזמן (הפעלה רק מהפינה של האוטו) אולי זה המקור אנרגיה של האזעקה התרוקן?

אני מנחש שהיא לא פועלת מהמצבר, כי מה שווה אזעקה שמפסיקה לפעול עם ניתוק המצבר?

מישהו יכול לעזור בעצות מה לעשות? ברגע זה אני לא רוצה לגשת למוסך, אלא מנסה למצוא פתרון DIY

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערותי באדום בגוף הציטוט.

בשלט יש 4 כפתורים- נעילה, פתיחה, נעילה ללא צליל של אזעקה (שקטה) והפעלת הצפצוף של האזעקה. אף אחד מהם לא עובד

האם יש אפשרות לאבחן את הבעיה דרך הפורום ע"י בדיקות שאני יכול לעשות?

ראשית לרשום את סוג האזעקה, / לצלם את השלט ולהעלות תמונה.

נ.ב.- בימים האחרונית הופיעה עוד בעיה הקשורה לחשמל- הכפתור של הורדת (רק הורדה- ההעלאה עדיין עובדת) החלון הימני ממושב הנהג הפסיק לעבוד.

תתכן בעיה במח מרים החלונות, לחילופין, מתג לא תקין, אף יכול להיות דווקא בצד ימין, למרות שהפעולה לא מתבצעת לכאורה מצד הנהג, ויתכן תקלה בחיוט.

נ.נ.ב.- כשאני סוגר את הרכב עם המפתח, נסגרת רק דלת אחת. ז"א צריך לסגור את כל הדלתות בנפרד אז כנראה שהנעילה מרכזית באה עם המערכת מיגון ולא עם הרכב בסטנדרט

אז כדאי לרשום איזו דלת ננעלת. יש הבדל מהותי אם ננעלת דלת הנהג והדלתות האחרות לא ננעלות, או ננעלת דלת אחרת שאינה דלת הנהג.

תודה רבה!

הקפצה (כבר עברה יממה ואני אי שם בעמוד הרביעי)

עלה לי רעיון-

אם הפעולה של האזעקה דעכה עם הזמן (הפעלה רק מהפינה של האוטו) אולי זה המקור אנרגיה של האזעקה התרוקן?

מקור האנרגיה של האזעקה הוא המצבר.

אני מנחש שהיא לא פועלת מהמצבר, כי מה שווה אזעקה שמפסיקה לפעול עם ניתוק המצבר?

היא כן. ממש כן. יש אזעקות שיש להן גיבוי למקרה של נסיון ניתוק, אבל אין זה מחליף את "מקור האנרגיה".

מישהו יכול לעזור בעצות מה לעשות? ברגע זה אני לא רוצה לגשת למוסך, אלא מנסה למצוא פתרון DIY

תודה רבה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה על התגובה ועל הרצון לעזור!

לגבי הדלתות- מסובב מפתח בדלת ימין- רק דלת ימין נפתחת/נסגרת.

מסובב מפתח בדלת שמאל- רק דלת שמאל נפתחת/נסגרת.

כנ"ל לגבי הנעילה מבפנים- כל כפתור סוגר/פותח רק את הדלת שלו.

בדלתות האחוריות אין מפתח, וניתן לפתוח אותן רק מבפנים.

לגבי המרים- לא יודע, לדעתי בעייה בחיווט, כי המתג בצד ימין עובד מצוין להרמה ולהורדה, מצד הנהג לעומת זאת ניתן רק להעלות את החלון הימני.

מצ"ב תמונות השלט:

AZ1.jpg

AZ2.jpg

AZ3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המרים- לא יודע, לדעתי בעייה בחיווט, כי המתג בצד ימין עובד מצוין להרמה ולהורדה, מצד הנהג לעומת זאת ניתן רק להעלות את החלון הימני.

מצ"ב תמונות השלט:

מערכת הנעילה המרכזית החשמלית ברכב שלך, צריכה להגיב לכל הפחות מדלת הנהג, עולה איפה שהיא אינה פועלת כלל.

כדאי להתחיל בבדיקה ראויה של הנתיכים בתיבת הנתיכים. משם לעבור ללוקר החשמלי שנמצא בתוך דלת הנהג ומחובר למנגנון המנעול, לבדוק שמגיע אליו מתחים ושהוא מוציא מתחים "מתחלפים" עת הזזת הכפתור באופן ידני מכני למעלה ולמטה.

לגבי המרים: כאשר אתה מנסה להוריד את החלון מצד הנהג, למתג הימני יש תפקיד בהעברת מינוס למנוע החשמלי של החלון. כך שלמרות שאתה לא נוגע בו, יש לו תפקיד.

אתה יכול לנסות להוריד את החלון בלחצן של דלת הנהג, שמשם הוא לא מגיב, ובאותו זמן מישהו אחר יכיש קלות על המתג הימני. אם החלון יתחיל לזוז, הבעיה במתג הימני דווקא.

יתכנו בעיות אחרות כפי שציינתי בתגובתי הקודמת.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...