Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האמיתי (שלי) בנוגע לS2000 עם המנוע שנשבר

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. קח עורך דין! אחד שמתמחה בנזיקין.

2. תגישו "תביעה נגדית" (יש דבר כזה) על הפרת חוזה שכירות מטעמם בכך שלקחו ממך את הרכב השני, על הפסד ימי עבודה, על טלפונים שעשית, על עגמת נפש ועל כל דבר שאדם סביר במצבך היה מפסיד. שכר טרחת עורך דין אתה גם יכול לבקש, בכ"א מי שמנצח בתביעה מקבל שכ"ט גם אם לא תבע אותו. כך הנוהל.

3. בחיים אל תגיד לחברת השכרה שאתה מזמין גרר ומוכן לשלם. אם אני הייתי הבעלים שם הייתי חושב שתי אופציות: או שהנה נפלנו על פראייר אז בו נפיל עליו הכל. או שהבחור באמת הרס את הרכב ולכן מתוך רגשי אשמה הוא מוכן לשלם את הגרר, ולכן אפיל עליו הכל.

4. אחרי שתזכה (ותהפוך את העולם להביא שעות שיחה, פירוטים ואם יש הקלטות, ואז תזכה) תפנה לחברת הונדה ישראל. גולל בפניהם את הסיפור, שמח אותם בכך שהרכב היה זקוק באופן דחוף לגרר והחברה התעקשה שתסע בו עד לגמירת המנוע ואולי אף מכלולים אחרים שהם ישמחו להוסיף. מכאן הם ידעו להסתכל אחרת על רכב זה מבחינת האחריות.

5. תשכור מחברות גדולות להבא.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 483
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

yoni1234 - כתב (ותהפוך את העולם להביא שעות שיחה, פירוטים ואם יש הקלטות, ואז תזכה )

זה יכול להיות הבסיס - פנה לחברת הטלפון שלך , מהר , והוצא פרוט שיחות .

כך יראו כי יצרתה קשר עם מספרי טלפון מסויימים של החברה המשכירה .

כך גם תראה תבנית פניות - בדרך , בבית ובזמנים הצמודים לדברייך .

בהצלחה .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה מריח לא ממש טוב מבחינת חברת ההשכרה, משום מה אני נוטה להטיל ספק בכך שתגובתה של "הונדה" היתה כפי שהם מסרו לך.

דבר נוסף, מי בכלל אמר שיש לרכב אחריות ברגע שהוא משמש לצרכים מסחריים כמו השכרת רכב (ואני מדבר ספציפית על ה-S2000 שזה לא רכב סטנדרטי לחברות השכרה ובספק אם יבואנית הונדה בכלל היתה מודעת לכך שהוא שימש לחברת השכרה).

האם בטופס ההשכרה (זה שעליו מסמנים נזקים חיצוניים של הרכב) ציינת בכתב שהמנוע דופק בצורה לא טבעית ?

כמה קילומטרים נסעת עם הרכב מרגע השכרתו ועד רגע עלייתו על גרר ?

אני ממש לא רוצה לשאול אבל זו באמת שאלה מתבקשת, למה לעזעזאל הסכמת בכלל לקבל את הרכב בידיעה שיש לו בעיה קריטית במנוע ?

למה אחרי כמה דקות נסיעה כשגילית את נורת הלחץ שמן מהבהבת לא עצרת ואמרת להם "אני את ההשכרה שלי סיימתי, תשלחו נהג מטעמכם שיקח את הרכב" ?

כפי שזה משתמע זו לא תקלה שנגרמה באשמתך, אבל כמו שאומרים, לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה, ואתה קצת קפצת ראש אל תוך המיטה הזאת.

ולמרות הכל, אני לא חושב שאתה צריך להלחץ,אתה צריך לעשות את סדר הפעולות הבא:

1.ללכת במיידי לחברת הסלולר שלך ולדרוש פירוט שיחות שבו תמרקר את כל השיחות הרלוונטיות שעשית לסוכנות בנוגע לתקלה.

2.תדפיס את כל המיילים שכתבת להם בנוגע לתקלה ושבהם אתה מפציר לשלוח גרר (תעשה גיבוי לקבצים במחשב על דיסק און קי).

3.אם יש לך דרך למשוך הקלטות של שיחות- מה טוב.

4.גש עם כל המידע הזה לעורך דין שיכין מכתב בו הוא מציין שברשותו עדויות לכך שאתה התראת מספר פעמים אודות התקלה אך נאמר לך להמשיך לנסוע.

שווה להתייעץ איתו לגבי האפשרות להקליט את אותה נטע בשיחת טלפון בה אתה תיידע אותה שאתה מתכוון לתבוע גם אותה על כך שהחברה (כולל היא ) מתנערים מאחריות- אתה תתפלא כמה דברים אדם יפלוט בלחץ.

5.ברוב החברות שמכבדות את עצמן יש הקלטת שיחות אוטומטיות- ייתכן שכך המצב גם באותה חברת השכרה,שווה לבדוק ולפעול לקבל אותן הקלטות.

לדרוש (באמצעות העו"ד) שחברת ההשכרה תחתום על מסמך שמנקה אותך מכל אחריות לתקלה כולל התחייבות להחזר עלות ההשכרה ששולמה וכל עלויות שכ"ט של עורך הדין, אחרת העניין יועבר לבית משפט.

דבר אחד טוב יצא מהסיפור הזה עבור אלה שעקבו אחריו,

כולנו למדנו שיש חברת השכרה שמשכירה גם מכוניות מעניינות לנהיגה, וחשוב מכך, למדנו שכדאי מאוד להתרחק מאותה חברת השכרה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של הונדה קצת מזכירה לי תגובה דומה של אלפא רומיאו לבחור כאן בפורום. רק בגלל שאני זוכר את המקרה הקודם אני יכול להאמין שחברה נתנה כזה תירוץ מגוחך , מדובר ברכב ספורט שמסוגל לספוג קצת יותר מהעברת הילוך גסה ואם לא אז שלא יקראו לו רכב ספורט.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של הונדה קצת מזכירה לי תגובה דומה של אלפא רומיאו לבחור כאן בפורום. רק בגלל שאני זוכר את המקרה הקודם אני יכול להאמין שחברה נתנה כזה תירוץ מגוחך , מדובר ברכב ספורט שמסוגל לספוג קצת יותר מהעברת הילוך גסה ואם לא אז שלא יקראו לו רכב ספורט.

זו לא תגובה של הונדה - אלא מכתב של חברת השכרה.

הם יכלו לכתוב שם מה שבא להם.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי מאוד לאמת את אמינות המכתב מול הונדה ישראל.

בהנחה והם יאשרו שזה לא מטעמם, זאת עוד עילה לתביעה - זיוף מסמך רשמי של היצרן,

או אם לא זיוף אז שימוש כביכול בשמם לשווא. זה יכול גם לעצבן אותם.

חובב מכוניות מושבע. עזבו חובב, שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכתב הוא של חברת ההשכרה.

בו הם מציינים כי הונדה בשלב זה מתנערים מאחריות מכיוון שסריקת מחשב המנוע מוכיחה כי היה OVER REV למעל 10K סל"ד ומאותו רגע המנוע פסק מלהיות שמיש (שקר גס ביותר. לא יודע מה היה בהשכרות הקודמות של הרכב , יכול להיות שאכן היה אובר-רב, אבל בנוגע לזה שהמנוע הפסיק לעבוד באותה נקודה שזה קרה - זה שקר נוראי. אני מוכן שיחברו אותי לפוליגרף מכף רגל ועד ראש ויעמידו אותי על במה באמצע הרחוב ואני אצעק את האמת עד כלות נשמתי. המנוע שבק חיים מפאת תת-לחץ-שמן , המנוע פסק מלעבוד כשפעל ב3000-4000 סל"ד לכל היותר)

בנוגע לזיוף שאתם טוענים לו,

דיברתי עם המוסך והם טוענים כך: יקירי, הורדת מחמישי לשלישי, הונדה לא לוקחת שום אחריות....

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה פחות מעניין.

מה שיותר מעניין זה שכדי לדרוש תשלום עבור נזק הם צריכים להמציא הוכחות.

מכתב שעו"ד כתב זה לא הוכחה טכנית לכלום.

צריכים מכתב מהודנה או גורם טכני אחר.

אני לא מאמין שמישהו יהיה מוכן להיכנס לסיפור הזה ולהוציא חו"ד רשמית ובעלות תוקף משפטי.

ולו מסיבה פשוטה שכנראה אף אחד לא יכול להגיד בצורה חד משמעית מה בדיוק קרה.

מבחינת "מאיר" - אם הרכב אכן לא באחריות מתוקף היותו רכב השכרה - הם לא חייבים לחברת השכרה כלום. למה שיסבכו את עצמם עם ניסיון לקבוע מה בדיוק קרה? ובכלל למה שישקיעו בחינם מזמנם?

לדעתי הסיפור הזה התחיל בהרבה רעש אבל יגמר בשקט - אנו נשמע רק רישרוש פנקס צ'קים של חברת השכרה שתצטרך לשלם על המנוע.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על הנושא קצת והנה כמה מסקנות:

1. האם ברשיון הרכב היה כתוב "רכב השכרה"? פרט מהותי, ללא רישום כזה החברה לא יכולה להשכיר לך את הרכב.

2. אני מנחש שלא כדי שאחרי ההשכרה יוכלו למוכרו בלי ההפחתה הנהוגה במחירון, לכן הם גם עברו פה על החוק.

3. צריך לבדוק במוסך הונדה - אם יש לך חבר שמכיר שיוציאו לך פלט של הטיפול האחרון ותראה.

4. יכול להיות שהונדה לא רוצים לשאת בנזק כי הם רישו את הרכב בתור רכב רגיל ולא בתור רכב השכרה.

5. יכול להיות שהרכב לא היה מטופל במוסך "מורשה משרד התחבורה" או שלא השתמשו בחלקים "מאושרי יבואן" ואז חברת ההשכרה יכולה לפנות רק לקב"ה כדי שישא בנזק...

6. בהצלחה, יש לך קייס לתביעה על הפרת חוזה.

7. מזכיר שוב לא לקחת רכבים מחברות לא מוכרות, בלי להכליל על סוחרי השוק אני מניח שאתה מעדיף לקנות בסופר ביצי תנובה עם תאריך מודפס ולא לקנות מסוחר בשוק "ביצים שהגיעו אתמול מהמשק"... (כן מהמשק של תנובה אבל אחרי שבועיים ללא קירור).

8. שוב בהצלחה.

9. פנה רק לעו"ד תותח בנושא.

ירון

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע על המכתב מהונדה/חברת ההשכרה מופיע תאריך 17 אוגוסט 2009 ובהמשך רשום שהחלפת השמנים האחרונה בוצעה ב-22 לאפריל 2010 ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מצליח להבין מכל הסיפור הזה עד עכשיו (בהנחה שאלו הפרטים הנכונים והמלאים),

זו העובדה שכל ההתנהלות הבעייתית הינה מול חברת ההשכרה ולא מול יבואן "הונדה" בכלל.

לדעתי - קח עו"ד, עדיף להוציא (בוודאות) קצת כסף עכשיו מאשר (אולי) הרבה כסף אחר כך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על הנושא קצת והנה כמה מסקנות:

1. האם ברשיון הרכב היה כתוב "רכב השכרה"? פרט מהותי, ללא רישום כזה החברה לא יכולה להשכיר לך את הרכב.

2. אני מנחש שלא כדי שאחרי ההשכרה יוכלו למוכרו בלי ההפחתה הנהוגה במחירון, לכן הם גם עברו פה על החוק.

זו בדיוק היתה כוונתי, אני חותך את ה-XXX אם אותה חברת השכרה רשמה את ה-S2000 כרכב לשימוש מסחרי.

אני גם בטוח שמאיר לא היתה מסכימה (ובצדק מלא מבחינתה) לתת אחריות לרכב קיצוני שכזה שהולך לשמש כרכב השכרה.

מעבר לכך, ייתכן שחברת ההשכרה מבצעת עבירה על החוק בכך שעושים שימוש מסחרי שכזה ברכב פרטי.

לדעתי אתה צריך להכנס לעובי הקורה של הסוגיה הזאת, אם תגלה שהרכב באמת רשום כרכב פרטי לכל דבר תדע שגילית "היכן קבור הכלב" וזו אחלה סיבה לגלגל עלייך אחריות.

יתרה מכך, יכול להיות שזו גם הסיבה שבעלי הסוכנות כל כך דירבנו אותך להמשיך לנסוע, אולי הם ידעו (יודע מה, לא אולי, הם בטוח ידעו) שיש להם בעייה רצינית ברכב וחיפשו מישהו להפיל את זה עליו ועוד אחרי זה לשחק אותה "נסערים" מזה שהלכה ה-S2000.

תן להם בראש!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי משהו כי אני שואל את עצמי :

הרכב הזה טופל בכלל בחברה ?

רשום שמהנדסים מוסמכים בודקים את הרכב הזה, השאלה מוסמכים ע"י מי?

גם לא רשום מי עשה את הטיפול.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר לי בכל הסיפור,שכרת מכונית ספורטיבית שמטבע הדברים ברור שמטרת ההשכרה היא לנהיגה ספורטיבית ומסתבר לך מייד שהמכונית בעלת ביצועים של סוסיתא מדוע ובלי שום קשר לתקלה לא עשית פניית פרסה באותו הרגע לחברת ההשכרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...