Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האמיתי (שלי) בנוגע לS2000 עם המנוע שנשבר

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 4961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי מפריע איך בחור שחובב נהיגה וחובב כלי רכב פשוט מתנהג בטיפשות בזה שהוא יודע שיש בעיה במנוע והוא עדיין מוכן לקחת סיכון למרות שהוא התריע מס. פעמים. במצב כזה, דורשים שיגיע גרר, אחרת לא מזיזים את הרכב, אפילו מ"מ. הם לא רוצים להביא גרר ?אין בעיה. הם מפרים חוזה ואז יש לך עילה לתביעה.

אבל גם אתה אשם כאן, ועוד יותר, סיכנת את עצמך ואת הזולת בכך שנסעת עם רכב לא תקין, עם מנוע לא תקין שיכל להכבות לך במהלך נסיעה, ומפה לשם הדרך לתאונה יכלה להיות קצרה. האם זה היה שווה את זה ?

ככה מתנהג חובב רכב ?

קח עו"ד.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 483
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע לי, מניסיון -

טלפון אחד לעורך דין אלון עוז והכל יהיה בטיפול.

אלון חובב רכב, עבר מספר קורסים של נהיגה מתקדמת ככה שהוא מבין עניין, וגם הוא אחד העורכי דין היותר טובים לדעתי.

יש לו ניסיון רב בתחום שוק הרכב הישראלי והמחירים שלו סבירים מאוד.

http://www.d.co.il/69561480/38010/

אני חושב שיש לו שני משרדים - אחד ברחובות ואחד בת"א או רמת גן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע על המכתב מהונדה/חברת ההשכרה מופיע תאריך 17 אוגוסט 2009 ובהמשך רשום שהחלפת השמנים האחרונה בוצעה ב-22 לאפריל 2010 ?

אני ממתין לתשובה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממתין לתשובה.

טעות הדפסה מה יש פה להבין??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לי אישית זה לא נראה כטעות הדפסה. מסמך רשמי של חברה מסודרת נשלח באופן אוטומטי עם תאריך יצירת המסמך הנגזר מהמחשב ומקבל מספר סידורי/סימוכין...

2. מדוע המסמך הרשמי של חברת הונדה צולם בשנית על דף עם לוגו של חברת ההשכרה ?

בלש גששש..

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Impossible.

חחח מצחיקים. הם קראו לחוקר מקרי מוות?

מאיפה הם יודעים?

בכל אופן רשום certified technicians שזה בדרך כלל שמעון מהבסטה שלמד במפתן מכונאות רכב.

אני ממליץ לך להביא חו"ד שנכתב ע"י מומחה אמיתי בעל תעודות אמיתיות ולא מישהו מוסמך הוצאת ברגים.

אם אתה צריך מישהו כזה דבר איתי בפרטי.

יש לך פה קייס רציני לתביעה נגדית.

1. המיילים ששלחת כאזהרה.

2. זה שנכתב הורדת הילוך ב135 קמ"ש לשלישי גרמה לפיצוץ מנוע (נאמר פה ע"י חבר פורום שהילוך שלישי הוא עד 150 קמ"ש).

3. עשרות הטלפונים שביצעת כדי להזהיר אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכתב הוא של חברת ההשכרה.

בו הם מציינים כי הונדה בשלב זה מתנערים מאחריות מכיוון שסריקת מחשב המנוע מוכיחה כי היה OVER REV למעל 10K סל"ד ומאותו רגע המנוע פסק מלהיות שמיש (שקר גס ביותר. לא יודע מה היה בהשכרות הקודמות של הרכב , יכול להיות שאכן היה אובר-רב, אבל בנוגע לזה שהמנוע הפסיק לעבוד באותה נקודה שזה קרה - זה שקר נוראי. אני מוכן שיחברו אותי לפוליגרף מכף רגל ועד ראש ויעמידו אותי על במה באמצע הרחוב ואני אצעק את האמת עד כלות נשמתי. המנוע שבק חיים מפאת תת-לחץ-שמן , המנוע פסק מלעבוד כשפעל ב3000-4000 סל"ד לכל היותר)

בנוגע לזיוף שאתם טוענים לו,

דיברתי עם המוסך והם טוענים כך: יקירי, הורדת מחמישי לשלישי, הונדה לא לוקחת שום אחריות....

לפי מיטב ידיעתי ונסיוני,מחשבי הרכב החדישים מתעדים בדיוק רב,כולל שעה ,תאריך וקילומטרא'ז מדוייק ,את המועד בו ארעה "התקלה"(במקרה שלך ,זהו הרגע בו עברת לטענתם את תחום 10000 הסלד")

בהנחה שבטופס ההשכרה צויינו התאריך והקילומטרא'ז שבו קיבלת את הרכב ,יוכל פלט תקלות המחשב ,לזכותך או להפלילך.

נסה לבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נצא מנקודת הנחה שהמנוע הגיע לאיזור ה 11 סל''ד,היכן לעזאזל היה המנתק?

כאחד שנהג במספר s2000 לא נתקלתי באף אחת שהורדה מחמישי לשלישי שברה מנוע בבת אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאקס - גם שימי פילוס יכול להיות certified technicians של "מאיר" בתנאי שעבר הדרכה כזו או אחרת.

E&A - אני לא רואה מאיפה מחשב מנוע מקבל נתוני תאריך ושעה. זה לא טלפון סלולארי שמתעדכן מהרשת.

קילומטארז' בוודאי שיש לו וסביר להניח שהם היו מספיק חכמים כדי לכלול את הנתון הזה ברישום של OVER REV.

מארק - מה אתה אומר? שזה לא מכתב שחבר השכרה כתבה אלא מכתב של הונדה משנת 2009 שהודבק לדף לוגו של חברת השכרה?

רעיון מעניין.........

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נצא מנקודת הנחה שהמנוע הגיע לאיזור ה 11 סל''ד,היכן לעזאזל היה המנתק?

כאחד שנהג במספר s2000 לא נתקלתי באף אחת שהורדה מחמישי לשלישי שברה מנוע בבת אחת.

קרא את השרשור הקודם בנושא - יש שם הסברים. יותר מאחד.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו שקרכלשהולימו טמנו פח ואתה צעדת פנימה בעיניים פקוחות לרווחה.

כאב לי פיזית לקרוא את תיאור הרעש דפיקות השסתומים בזמן שחתמת על הרכב ולא מדובר כאן בגטס אוטו', אלא ברכב של אנשים שמבינים עניין.

חוזר לעצתי המקורית: עו"ד בחוד + רתק של משרד חקירות. 

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטארז' בוודאי שיש לו וסביר להניח שהם היו מספיק חכמים כדי לכלול את הנתון הזה ברישום של OVER REV.

גם טוב האמת - בכל מקום סביר להשכרה כתוב בדיוק הקילומטראז' שהרכב נכנס ויצא איתו - עוד נקודה שיכולה להוכיח שהOVER REV לא קרה בזמן שהרכב אצל הבחור.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאקס - גם שימי פילוס יכול להיות certified technicians של "מאיר" בתנאי שעבר הדרכה כזו או אחרת.

E&A - אני לא רואה מאיפה מחשב מנוע מקבל נתוני תאריך ושעה. זה לא טלפון סלולארי שמתעדכן מהרשת.

מארק - מה אתה אומר? שזה לא מכתב שחבר השכרה כתבה אלא מכתב של הונדה משנת 2009 שהודבק לדף לוגו של חברת השכרה?

רעיון מעניין.........

צודק לגבי שימי אבל בית המשפט יסתכל על חוות דעת כזאת אחרת מאשר מישהו חיצוני מומחה בעל תעודות.

לגבי הלוג, כמעט בכל רכב מודרני ובמיוחד ברכבי ספורט יש קובץ לוג במחשב עם שעה ופעולות עיקריות.

לגבי מספר ההילוך אני בכלל לא בטוח שזה כתוב שם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעניין.........

ברכבי VAG למשל, שהם היחידים שאני מכיר בפירוט בכל מה שקשור לסריקת תקלות,

מחשב המנוע רושם תאריך ,שעה וקילומטרז, RPM, מהירות, טמפרטורה, מתח ועוד פרטים נוספים שמאמתים את מועד התקלה ומסייעים בפתרונה.

סביר להניח שגם בהונדה S2000 יש ניהול מנוע מתקדם ,אני מאוד מקווה שהתקלות לא נמחקו ע"י המוסך כי אז לא יהיו ראיות לעניין.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב VAG

מחשב המנוע רושם תאריך ,שעה וקילומטרז, RPM, מהירות, טמפרטורה, מתח ועוד פרטים נוספים שמאמתים את מועד התקלה ומסייעים בפתרונה.

ככה זה כשברכב שלך מותקן ניהול מנוע שלא נלקח ממזדה 3 :)

:shock:

גם לפה אתה מביא את "הטכנולוגיה" של VAG?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...