Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לבעלי ניסאן טראנו

zozke
שימו לב! השרשור הזה בן 5074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשאול על עלויות אחזקה של טראנו ידני קצר. אני מתאר לעצמי שבנזין עדיף על דיזל אבל תקנו אותי אם אני טועה.

אשמח לקבל מידע על צריכת דלק, עלות טיפולים, יכולות, נוחות כביש. יש לי התלבטות בין טראנו לבין ג'ימני, ולמרות שלא נסעתי על ג'ימני כולם מפחידים אותי לגבי נוחות הנסיעה- שהיא מתוארת רע בלשון המעטה. האם זה באמת כ"כ גרוע לאנשים צעירים לא מפונקים? אחרי הכל רוב הנסיעות ביומיום הן על כביש.

לפני הרבה שנים נסעתי על טראנו ארוך דיזל ודווקא זכור לי לטובה, אבל אין לי מושג על אחזקה של רכב כזה.

מידע והמלצות יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות הנסיעה בג'ימני לא נוראית כמו שמתארים אותה על דפי הפורומים.

הג'ימני מתגמל אותך בעבירות שטח מצויינת ותחזוקה זולה עם אפס תקלות.

אתה מוזמן לסיבוב בג'ימני שלי איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, טל סליחה שאני חולק את דעתך, אבל הרכב שלך הוא כבר איננו מקורי, ג'ימני בסטאפ מקורי של מתלים זה אחד הדברים הכי נוראיים שהיו אי פעם.

אבל בל נשכח שהדבר פתיר ביותר בתמורה ל5000 שח שיפצו אותך גם בשטח.

היה לי טראנו, היה לי ג'ימני, אני יכול לאמר ללא צל של ספק ואו היסוס הכי קטנטן, ג'ימני ג'ימני ג'ימני.

בעלות של סט מתלים חדש + כסא נהג מוחלף למען הנוחות, אתה מקבל רכב שאין שני לו.

קטן ומגניב לחניות בתל אביב, נוסע בשטח כמו דיפנדר ועלות אחזקה בין הרכבים הזולים בארץ.

בהצלחה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

"אין חכם כבעל נסיון"

אם לא תנסה לא תדע.

השאל לחצי יום או יום שלם, רכב מאחד מהחברים, נסה לנהוג, לאט לאט, תכיר את הרכב.

נסה לחנות, נסה שטח קטן ופשוט, בדוק, השווה והחלט.

אני הראשון שימחא לך כפיים, כשתראה לכולנו מה הג'ימני שלך יודע לעשות.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...