Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות . . .

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בשעה טובה קניתי מרועי את הסאב (HX2 12'' נורמל 500W RMS מקס 1000W RMS) ומגבר (RF 800.2). הרכב המדובר הוא אופל אומגה, הבעיה שיש מסך והוא תופס את היציאה של המגבר וצריך מעביר מיוחד . . . .

קבלתי הצעה של 700 ש"ח להתקנה כולל חוטים והמעביר ב"אדי מערכות" (בראשל"צ), אני מעדיף ללכת אליהם כי הם גם אחראים על ציוד הקפי של UMI והם מתעסקים הרבה עם הרכב ולכן יש להם ניסיון . . .

לפני חצי שנה הם החליפו לי במסגרת האחריות את הצ'ינגר שעשה בעיות, השירות היה סופר אדיב ואבי נקש (מישהו פה חייב להכיר את הבחור ?! :shock:) הזהיר אותי שלא כדאי לתת לאנשים זרים להתעסק עם הרכב כי אפשר בקלות לשרוף את המחשב של הרכב . . .

אני לא מחפש כרגע בניות ודברים מטורפים מכיוון שבעוד חצי שנה עד שנה כנראה הסאב יעבור לרכב אחר . . . .

עכשיו לשאלות:

- מישהו מכיר עוד מקומות מקצועיים (אני רוצה לקבל עוד הצעות מחיר) ???

- המחיר הזה מוגזם או שפוי???

- מישהו מוכר/מכיר מישהו שמוכר קבל 1 פאראד ??? אני מוכן לתת עד 500 ש"ח . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש עוד אנשי מקצוע טובים ,והמחיר לא ממש זול - קיבלת ממנו שירות טוב ,והוא מכיר את הרכב לפי דבריך.

למה ללכת לאחרים? תלחץ אותו קצת במחיר וזהו.

ודרך אגב -לא מכיר את המעביר אבל זה המחיר שקיבלת נראה לי סביר למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה 700 ש"ח כוללים חיווט , אז כן , המחיר טוב למתקין מקצועי.

בלי שום קשר, בדוק את איכות החיווט (Rca , מתחים ורמקולים) שהוא מספק לך עם המגבר שלא יצא מצב שבו תדפק.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המעביר שזה חלק נכבד מהסכום הוא לא צריך

דווקא המעביר לא עולה כ"כ הרבה . . .

אני יודע ש"אדי מערכות" לא הכי זולים אבל על איכות משלמים וממש לא בא לי לשרוף את המחשב של הרכב . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...