Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת ברנו קליאו B

eran
שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

ברשותי מכונית רנו קליאו בי שנת 2001 (אם זה משנה...)

בשלב הזה מתוקן בה הד יוניט של קנווד, נדמה לי KDC-2020 או מודל דומה.

הוא מסוגל להוציא, לפחות לפי הנתונים על הדף,

4x50watt

ובמקביל הוא מכיל 2 יציאות פרה RCA.

אני מעוניין לקבל מידע על מערכות אפשריות להתקנה באוטו זה, כאשר ישנה עדיפות מאוד גדולה על אי החלפת ההד יוניט, שכן נכון לעכשיו אני מרוצה ממנו.

אין לי מושג איזה רמקולים יש בדלתות הקידמיות, אני רק יודע שהם 5.25"

הרמקולים האחרים הם של פיליפס, אין לי מושג איזה דגם, וממוקמים במדף האחורי. גודלם 6 או 6.5".. (איני זוכר ברגע זה)

אני מעוניין במערכת שתפיק צליל סביר (לא חייב להיות סופר-מושלם, אך בהחלט ברמה גבוהה) ובעוצמה סבירה (שוב, אני לא פותח מועדון בתוך האוטו, אבל זה בהחלט אמור להיות מספק)

אין לי התנגדות להצעות שכוללות מגבר\סאב-וופר וכו', יש רק לזכור כי תא המטען אינו ענק..

מן הסתם, אני מעדיף לא להוציא אלפים על המערכת, אך נכון לעכשיו יש ברשותי כ4000 ש"ח, אך ניתן גם 5000. אני מקווה שאפשר להגיע לתוצאות בסכום זה..

תודה מראש :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר לנזרVIBE 420 הוא 4 ערוצים. 1300 ש"ח.

סאב פיוניר 304C כולל תיבה 600-700 ש"ח

קומפוננט מורל דוטק 1200-1300 ש"ח.

ואם אתה רוצה רמקולים אחוריים אז תקנה משהו ותחבר אותם על הרדיו דיסק. את המגבר תגשר שני ערוצים לסאב ותתן שניים לקומפוננט.

המחיר הזה משאיר לך גם כסף להתקנה שכוללת כבלים והמחיר יכול להגיע גם ל700.

נקודות לשיפור:

אם תוכל למצוא מגבר של חברה טובה יותר אז מה טוב, תדאג שהוא יהיה לפחות 4X75W.

סאב, האמת לדעתי כל הסאבים שאפילו יקרים ב300-400 לא יהיו טובים יותר מהפיוניר. אתה יכול אולי לנסות לחפש ולשמוע את הקיקר COMP.

קומפוננט, תנסה לשמוע כמה שיותר ולהחליט איזה אתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובה!!

שנית, מקצת חיפושים באינטרנט הבנתי כי המגבר הזה (הלנזר..) נוטה להתחממות יתר.. האם עלי להוסיף את השיקול הזה בקנייתו?

שאלה נוספת היא האם קיים צורך במערכת זו בקבל, ובהנחה שכן, איזה, ומהן העלויות? (אם יש צורך, 0.5 או 1 פארד נראה לי די והותר.. לא?)

בהנחה שאין צורך, האם התקנת קבל בעתיד תהיה מסובכת? (בהנחה שיותקן מגבר יותר חזק, או יתווסף מגבר נוסף (אם בכלל יהיה מקום))

שוב תודה,

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליין הראשון של הוייב הייתה להם נטיה להחמם אבל עכשיו הם כבר בסדר. והמון קונים אותם ומשתמשים בהם ללא בעייה. כמובן שאם תוכל להשיג מגבר של חברה טובה יותר אז מה טוב.

אם הרכב שלך יזדקק לקבל או לא אי אפשר להיות בטוח ב100% איזה אלטרנטור יש בקליאו? כעקרון הגיוני שלא תצטרך.

בכל מקרה יספק אותך לכזה מגבר קבל של חצי פאראד, במחירים אני לא הכי מעודכן. אין בעיה להתקין קבל אחר כך זה ענייין פשוט ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , לי הייתה את הקליאו ודווקא יש לה אקוסטיקה לא רעה.

לגבי ההמלצות של אייל :

המגבר טוב, אבל ניתן להשיג באזור ה 2200 ש"ח מגבר 5 ערוצים של DLS שאיכותי יותר מה Lanzar ובא עם קרוסים יותר טובים, לך עליו.

לגבי קומפוננטים , יש הרבה המלצות, שמע ומצא משהו שאתה אוהב, תקצב עד 1500 ש"ח לזוג הקדמיים.

סאב, Kicker Comp הוא עולם אחר לחלוטין מה Pioneer, לך עליו.

קבל , לא נראה לי שיש צורך, מקסימום תוסיף.

זהו,

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה..

האם יש לך במקרה מושג מהו המודל המדויק של המגבר המדובר?

שנית, כמה אמור לעלות הקיקר?

ועוד שאלה שלא מי-יודע-מה קשורה, האם ישנו איזה ספר שמלמד להתקין (סתם בשביל ידע כללי..) או שאין טעם בכלל להכנס לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה שלא מי-יודע-מה קשורה, האם ישנו איזה ספר שמלמד להתקין (סתם בשביל ידע כללי..) או שאין טעם בכלל להכנס לזה?

כנס לאוטוסאונד, יש שם ה-ר-ב-ה הסברים על כל מה שתרצה . . .

WWW. AUTOSOUND.CO.IL

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן, אם זו הפעם הראשונה שאתה מתקין ברכב מערכת הייתי ממליץ לך לא להתקין לבד. תלך למתקין ותהיה איתו במשך כל הההתקנה תראה מה הוא עושה ואל תתבייש לשאול שאלות. ללמוד מאתרים זה נחמד אבל לפעמים הם לא כוללים שם את כל המידע ודברים שבעצם אמורים להיות ברורים מאליהם אולי לא יהיו ברורים בשבילך ואתה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך.

DLS בהחלא חברה טובה, אבל ככלל אני לא אוהב מגברי 5 ערוצים כי בדרך כלל הערוץ של הסאב לא חזק מספיק. ובכל מקרה אין צורך יותר מהגברה של הקדמיים וסאב. אולי תוכל למצוא מגבר של אותה חברה עם 4 ערוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך בקטע הזה.

אם אתה רוצה ללמוד איך להתקין רצוי ללכת למתקין וללמוד מעבודתו. שיטת "למידה מטעייה" לא הכי עובדת במקרה הזה אתה מתעסק עם מערכות חשמל הרכב וזה לא נושא בריא לדפוק...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

למי שלא מתכנן על מערכת יקרה במיוחד מגבר 5 ערוצים נותן פתרון אידיאלי, ללא העלויות של שני מגברים ברמה גבוהה. במקרה של ה Ca50 אם אני לא טועה הוא נותן 175W אמיתיים לסאב וזה מספיק לאיזה 10 או 12 אינץ נחמדים.

בכל אופן , במידה ותחליט לקנות , אני יכול להפנות אותך למתקין.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מגבר 4 ערוצים נותן פתרון אידיאלי והוא גם זול יותר מ5 ערוצים. הגישור של שני הערוצים יהיה קרוב לוודאי בעל הספק גדול יותר מהערוץ החמישי. וגם ככה לדעתי אין צורך להגביר את האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...