Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן?! אותי מעצבן ש... (נו, מועדון לילה)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 5029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מעצבן???

לקום בשבת בוקר, לצלילי "100 שירים ראשונים לילדים" בפול ווליום - זה מעצבן !!!

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה שמגיע יום שישי וליבך חשק בלנוח צהריים, אך לילד של השכנים יש יומהולדת והם עושים לו מסיבה מתחת לחלון שלך. זה מעצבן !!!

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן ?!

פסי האטה שכאילו נבנו בכדי לעצור דיוויזיית פאנצרים , באמצע רחוב בעיר ודופקים לי את הגחון זה מעצבן.

It's never what it seems

You're watching the return of the machines

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן??!? זה מעצבן???!??

לקום בשבת בבוקר,לנסוע מאשקלון לראש-העין לעל האש שהתבטל ברגע שהגעתי,

לנסוע לראשל"צ,לאכול באגאדיר ולחזור לאשקלון :? יום מבוזבז (שלוש נקודות)

זה מעצבן!!!!1111!!

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? זה שאני קיבלתי דו''ח חנייה באדום לבן ובדיק שיצאתי מהחנייה משטרה תפסה אותה, זה מעצבן!!!

זה שאני עומד באדום ואיזה רוכב אופנוע רוצה לפנות ימינה והוא עולה על המדרכה ויוצא אל הכביש מהצד השני

כדי לדלק על הרמזור זה מעצבן!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן??

זה שאם רוכב קטנוע יוצא בפרעות ממדרכה ונמרח לי על מכסה המנוע ואוטומטית אני אשמה, זה מעצבן!

זה שהחלפתי כבר 4 מסגרות למספר הרכב כי בחניה בתל אביב שוברים לי אותן על ימין ועל שמאל, זה מעצבן!

זה שכשאני רוצה לצאת מחניה ברוורס ולא משנה מה אני עושה אפילו אם בעמידה מוחלטת כל מי שעובר שם מצפצף בלי סיבה, זה מעצבן!

זה שיש לי לפחות 3 איזורים מלאים בשריטות של חתולים בגלל קרבות על המכסה מנוע שלי, זה מעצבן!

זה שמאז שקניתי את הפאביה המסריחה, אין ניידת אחת שלא עוצרת אותי לאיזו בדיקה, זה מעצבן!

זה שהנוסע שליד הנהג יוצא מהרכב ולא מחזיר את החגורה בצורה ישרה ואז היא מרשרשת על הפלסטיקה, זה מעצבן!

זה שהנהגת שלפני החליטה שעל ההבהוב הראשון של הרמזור, חובה לדפוק ברקס חירום גם אם היא כמעט באמצע הצומת ואז כשאני יוצאת אליה בצרחות ועצבים היא סוגרת את החלונות ונועלת את הדלתות ומתקשרת למשטרה, זה מעצבן!

זה שככל שאני נזכרת ביותר דברים והדופק שלי יותר עולה ואני עוד שניה זורקת את העכבר מהחלון, זה הזמן לפרסם.. :x

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? זה מעצבןן ?!

לצאת ממסיבה במוצ"ש מוקדם, לקום ב6:30 בבוקר, לעמוד שעה ורבע בפקקים, למצוא חנייה ליד הקמפוס, להכנס, לעמוד 10 דקות בתור בשביל קפה -

ואז לקבל SMS שהשיעור בוטל כי המורה חולה. וזה השיעור היחיד שהיה באותו יום כי זה היום הראשון בסמסטר והתרגולים מתחילים שבוע הבא..

זה מעצבן!!!

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? זה מעצבן?

מצאתי ג'אנטים מדהימים ואני מחפש כרגע בודי מתאים בשבילם ואין בנמצא, זה מעצבן!

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? זה מעצבן?

ילד ששואל אם המאזדה 3 שלו (יותר נכון של אבא שלו) לוקחת בפתיחות פורד פוקוס.

זה מעצבן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן???

אותי מעצבן שכל יומיים מישהו בפורום הזה שואל "נו, מי מרים את הכפפה?" מבלי להבין בכלל מאיפה הביטוי מגיע. כאילו באמאש'כם, מרוב כפפות כבר לא רואים פה את הרצפה... תלמדו כבר ביטוי חדש, נמאסתם!

ועוד משהו: מעצבן אותי שבמדינה הזאת, אפילו אם אתה אדם אינטליגנטי עם תואר בהנדסה וגולף GTI, אתה עדיין כותב דברים כמו:

יש לי שתי יחידות של ספרייה מדגם FLARKE שקניתי באיקאה...הן החליפו זוג דומה שנרכש ב ACE לפני כמה שנים וקיבל בטן בכל המדפים
כאילו מה, "כיפוף" זה כבר לא מילה? אי אפשר להימנע משפה של "מבינים בלבד"? האם עד כדי כך קשה למצוא בשפה העברית תיאור טוב יותר מאשר "המדפים קיבלו בטן"? יא-אללה... :brickwall:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DERISH, אתה מורה ללשון? כי אתה מתעצבן על כלכך הרבה שגיאות כתיב של אנשים, שזה ממש בולט לעין (לא שזה רע, אני יחד איתך בזה, אבל אתה לא יכול ללמד את כולם איך לכתוב ולדבר. מה לעשות, לא משנה כמה תשתדלו אתה וכל שאר האנשים שכמוך, זה לא יקרה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...