Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לעבוד באוסטרליה

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל הרושמים מעלי.. ככה.

גם בארץ אנשים עובדים 10-12 שעות.. ואפילו 16 שעות רצוף..

אם יצא לכם לעבוד תקופה באילת.. שם קורעים את התחת.. ובשביל הרבה פחות מ12 אלף שקל..

פה בארץ אין את האפשרות להרוויח סכומים כאלה, לנאמר בן אדם שסיים צבא ורוצה לעשות כסף, או לחילופין לבן אדם בלי תואר.

לגבי אם לקנות רכב או לעשות טיול.. זה ממש אבל ממש לא השוואה..

כל אחד והראש שלו.. אם הראש שלו עכשיו זה לטייל, לנוח קצת מהארץ הקשה שלנו לראות עולם או/ו לעשות כסף בחו"ל שיהנה..

לכל מקום בעולם שרוצים לעבוד בו יש את היתרונות והחסרונות.. (מנסיון של אנשים קרובים)

ברור שלעבוד שחור זה לא שיא הנוחות ויש סיכויים שתיתפס ותגורש..

אגב ביפן זה כבר נהיה ממש סרט לעבוד כי מעבר לגירוש יש קנסות כספיים או/ו מעצר..

בכל אופן, בהצלחה 8)

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שרשום פה בתגובות זה השערות , כדאי לברר בקונסוליה וזהו !

בירור מקיף , תשקיע בזה יום או שניים , תברר באינטרט אם יש שם עבודה ומה השכר וכאלה .

בהצלחה לכולם

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות אני לקחתי בחשבון את מה שאמרתם.

בעיקרון אני לא חושב שיש לי בעיה לעבוד בקטיף ולהרוויח סכומים כאלה נשמע דווקא מצויין,אני מודע לעבודה הקשה אבל זה עניין של הרגל ואני ממש לא מתכוון לעבוד שם רק שנה

מקסימום חצי שנה ואחר כך לטייל שם.

בכל מקרה אני ממש לא סגור על מה שאני רוצה לעשות בכל זאת אף אחד לא הבטיח לי שם כלום, אבל אם אני לא ינסה אז איך אני ידע יכול להיות שאני יסתדר שם ויכול להיות שלא.

בגדול אני חושב על זה בצורה שאם אני לא יעשה שם כסף אז הפסדתי את האוטו וחזרתי לכאן בלי כסף ובלי אוטו,וזה דבר שאני לא רוצה שיקרה. בכל מקרה אני עוד צריך לחשוב על זה

תודה לכם על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש כסף, קריעת תחת ואי ודאות בקשר לחזרתך בשלום הבייתה ?

מחפשים דייגים לאלסקה, הבנתי שזה כמה אלפי דולרים בחודש (סביבות 7 בשמועות האחרונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות אני לקחתי בחשבון את מה שאמרתם.

בעיקרון אני לא חושב שיש לי בעיה לעבוד בקטיף ולהרוויח סכומים כאלה נשמע דווקא מצויין,אני מודע לעבודה הקשה אבל זה עניין של הרגל ואני ממש לא מתכוון לעבוד שם רק שנה

מקסימום חצי שנה ואחר כך לטייל שם.

בכל מקרה אני ממש לא סגור על מה שאני רוצה לעשות בכל זאת אף אחד לא הבטיח לי שם כלום, אבל אם אני לא ינסה אז איך אני ידע יכול להיות שאני יסתדר שם ויכול להיות שלא.

בגדול אני חושב על זה בצורה שאם אני לא יעשה שם כסף אז הפסדתי את האוטו וחזרתי לכאן בלי כסף ובלי אוטו,וזה דבר שאני לא רוצה שיקרה. בכל מקרה אני עוד צריך לחשוב על זה

תודה לכם על העצות.

תשמע,

אני גרתי באוסטרליה כמה שנים, אולם בעל צעיר - עד גיל 16, אבל ראיתי מה הישראלים עושים שם.

יש כמה עבודות מבוקשות:

- אחזקת בתים, גינות, בריכות (יש המון), ניקיון וכו'... והשכר לא רע.

- עבודה במסעדות ישראליות, יהודייות, שכר נאה, הטיפים מהישראלים היורדים - מעולה.

- עבודות בנייה - רק ששם אתה מקבל על זה כסף טוב.

המחייה באוסטרליה לא יקרה כמו בארץ , אולם שכה"ד גבוה - הוסטלים יש כמו זבל ודי זולים.

חושב לקנות אוטו? אם אתה שם לזמן מוגבל - חודשיים לערך - לא שווה בגרוש, תחבורה ציבורית יש לכל חור ובתדירות גבוהה - בסידני אוטובוסים ומטרו, במלבורן אוטובוסים וחשמלית. אם אתה כן מחליט לקנות רכב, אתה יכול לקנות טויוטה ישנה מסוף שנות ה 90' ב 300 דולר אוסטרלי , 1000 ומשהו שקל.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש כסף, קריעת תחת ואי ודאות בקשר לחזרתך בשלום הבייתה ?

מחפשים דייגים לאלסקה, הבנתי שזה כמה אלפי דולרים בחודש (סביבות 7 בשמועות האחרונות).

אני מכיר בן אדם שעבד בזה

זה תלוי באיזו תקופה הולכים.. ואם עובדים על אוניה גדולה או קטנה..

על האוניות הגדולות זה הכסף הגדול.. אבל עובדים 19 שעות ביממה

זה אומנם שבוע רצוף של עבודה נון סטופ אבל לאחר מכן יש כמה ימי חופש

אם יוצאים להלפגה זה שעות על שעות על שעות..

ואתה לא בדיוק דג דגים עם איזו חכה..

אתה עושה עבודות נקיון על האוניה ואם אתה מסתדר אחרי כמה זמן אתה עובר לדברים אחרים

כמו ניקוי דגים וכאלה..

אפשר לצאת שם עם 2000$ לחודש ואפשר גם 10,000$ השאלה כמה מזל היה לאוניה

וכמה דגים תפסו..

אגב הבן אדם לאחר שעבד שם חצי שנה אמר שבחיים הוא לא יחזור לזה..

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל שמעתי על משהו שהיה שם וחזר פסיכי לגמרי.

משהו שעבד איתו נחתך ברגל, בגלל שלא היה טיפול רפואי (הם היו בהפלגה) המקום הזדהם והיה צריך לכרות לו את הרגל

...

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אנשים אני כבר חודש חושב אם כדאי לעשות את הצעד הזה או לא.

אני רוצה לנסוע לאוסטרליה לשנה בשביל לעבוד שם וגם לטייל כמובן,מישהו היה פעם שם ויכול

להביא טיפים בכל מה שצריך לשם :?: הבעיה היא שאני רוצה למצוא שם עבודה אבל אני מפחד שאני לא ימצא שם כלום ואחרי שנה אני יחזור בלי שקל.

אם אני יעשה את הצעד הזה אני כנראה ימכור את האוטו שזה יהיה דבר לא קל עבורי :cry:

אבל אין מה לעשות אני כבר בן 26 ועוד גר אם ההורים וממש קשה לי להיות בגיל הזה איתם.

אני רוצה לחיות לבד ואני מאמין שאחרי טיול כזה אני ישתנה וכבר יחזור לארץ יותר בוגר וכבר יגור לבד.

הקטע הוא כדאי לקחת סיכון כזה מה הסיכויים שאני יסתדר שם :?:

למי שהיה או יודע אשמח לקבל תשובות תודה רבה.

אני רוצה דווקא להתייחס לחלק אחר בהודעה שלך. אני אומנם לא יודע שיט על אוסטרליה אבל מה שכן אני בטוח שזה יבגר אותך. אני רואה את זה על חברה שלי שעלתה לארץ לפני 4 שנים בסך הכל. ילדה מפונקת, ילדה של אבא ואמא, עד גיל 23 חיה עם (ועל חשבון) ההורים. ואז היא עלתה לארץ (אל תשכח שהיא גם הייתה צריכה ללמוד שפה חדשה שאין לה בכלל רקע), התחילה לעבוד בכל מיני עבודות (מלצרות, אבטחה, חברת איתור רכב וכו'), במקביל היא למדה בבר אילן (ועכשיו מסיימת) לתואר שני (תואר ראשון ברוסיה) ובקרוב היא תצא לשוק העבודה לחפש עבודה כמו כל ישראלי בן 26 עם תואר.

לפי דעתי זה הישג חסר תקדים, אבל הרוב זה בגלל תוכניות עליה מיוחדות שיש לארץ שעזרו לה להתאקלם בשנה הראשונה בארץ, ללמוד שפה ולהשיג תואר שני.

לא סתם ספרתי לך את הסיפור הזה. הדבר הכי חשוב שהיא למדה פה זה לחיות ולהסתדר לבד. ברור שהיה לה יותר טוב וקל להמשיך לחיות ברוסיה עם כל המשפחה שלה, ולהמשיך לחיות על חשבון ההורים, אבל היא עשתה את הצעד הזה והיא מרגישה היום הרבה יותר בוגרת. בנוסף לזה היא גם ראתה עולם, למדה מנהגים, חגים והתנהגות של מדינה אחרת ושונה לגמרי.

אני בטוח ששם תלמד מה זה להסתדר לבד עם שכר דירה, אוכל, בילויים, רכב, עבודה וכו'.

אני קורא לזה להתחיל מאפס, זה עוזר לך להתגבר ואני בטוח שזה ישנה אותך. בקטע של הכסף, יכול להיות שתחזור עם הרבה כסף ויכול להיות שלא, זה תלי בהרבה דברים וזה נכון לגבי מעבר לכל מדינה.

לפי דעתי זו בחירה שלך, הכל תלוי כמה אתה רוצה לראות עולם, האם אתה מוכן לעבוד בעבודות קשות והאם אתה מוכן להקריב את הזמן הזה בשביל לעלות עוד שלב בבגרות שלך ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...