Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לסיאט איביזה

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המצערת האלקטרונית מחייבת "קומבינות" שאני אישית לא הייתי מתקרב אליהן.

אינלט+ פילטר ודוד טוב ויש לך אחלה "רעש" שבעולם.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני גודש 1.5 באמינות (שנתיים) על FR ונהנה מרעש פריקה מורגש,

למה לעשות קומבינה, במה זה יתרום לי?

יש עוד כל כך הרבה בדרך.

רוצה, תחליף לפורק פנימי איכותי, מקובל עלי.

בכל מקרה אני אומר את דעתי ותו לא, אם אתה מבסוט אז בכיף.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאצלייך אתה תשבור את המנוע בגלל מומנט חד מאד בטורבו הזה,זה טורבו שניכנס עם מומנט מאד גבוהה כבר על ההתחלה.ומצריך פתיחת מנוע החלפת בוכנות וכול מה שמיסביב,באודי הזו המנוע קצת שונה ולכן הוא מסוגל לחיות עם המומנט החד שהKO4 מייצר.

שיפור הכי זמין כלכלית ואפקטיבית אצלייך יהיה ציפ .אל תמהר להחליף טורבו,הK03S הינו טורבו קטן אך זמין מאד שגודש באמינות גם בגדישה גבוהה.כנ"ל לגבי K03.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה??? איך טורבו יכול לייצר מומנט??

אני תמיד חשבתי שהמנוע מייצר מומנט...

ואם כבר מומנט בעייתי וחד אז הגיר והקלאץ' הם בסכנה, לא המנוע.

אתה יכול לשפוך קצת אור על ההודעה האחרונה שלך בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על KO4-001 שמתאים אחד לאחד במקום הKO3 אז אין לך מה לדאוג ולפי דעתי חבל על הכסף

אם אתה מתכוון לKO4-023 של אודי טיטי 225כס אתה צריך להחליף סעפת פליטה מזרקים דאון פייפ אינטק מד זרימת אויר לשדרג את האינטרקולר וכמובן תוכנת ניהול מנוע אתה יכול להגיע לאזור ה280כס

הטורבו הזה זמין וגודש גבוה בסלד נמוך ולכן מייצר מומנט מכובד 40קגמ ויותר ויכול לסכן את הטלטלים שבמנוע

לפי דעתי אם מחליפים עדיף להחליך לGT28RS ידרשו אותם חלקים וניתן יהיה להוציא מהמנוע כ350כס

אם אתה מעוניין בקיט GT28RS שלח לי הודעה

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה??? איך טורבו יכול לייצר מומנט??

אני תמיד חשבתי שהמנוע מייצר מומנט...

ואם כבר מומנט בעייתי וחד אז הגיר והקלאץ' הם בסכנה, לא המנוע.

אתה יכול לשפוך קצת אור על ההודעה האחרונה שלך בבקשה?

בקצרה:

אם אתה מתכוון לKO4-023 של אודי טיטי 225כס אתה צריך להחליף סעפת פליטה מזרקים דאון פייפ אינטק מד זרימת אויר לשדרג את האינטרקולר וכמובן תוכנת ניהול מנוע אתה יכול להגיע לאזור ה280כס

הטורבו הזה זמין וגודש גבוה בסלד נמוך ולכן מייצר מומנט מכובד 40קגמ ויותר ויכול לסכן את הטלטלים שבמנוע

לפי דעתי אם מחליפים עדיף להחליך לGT28RS ידרשו אותם חלקים וניתן יהיה להוציא מהמנוע כ350כס

12345...

אגב וגם אני בדיעה שאם רוצים להשתדרג כמו שצריך מכל הבחינות אז הבחירה היא GT28RS ,למרות שאני לא חושב כרגע שיש לך צורך להתחיל כבר להיכנס להליכים כאילו מבלי שממשת את הפוטנציאל הטמון בK03S בשילוב עם ציפ טוב,וזה כבר קטן עלייך.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K04 טורבו בינוני... אין לך מה לחפש שם, כמו שאביחי אמר GT28RS הוא הטורבו האידיאלי למנוע הזה וההשקעה תהיה פחות או יותר זהה.

אבל בנינו, הK03S זה טורבו קטן וזמין ועם סטאפ נכון אתה יכול להוציא ממנו 250 כ"ס שזה מספיק ++ לפחות להתחלה.

מה שאתה צריך להוסיף זה:

צנרת 2.75 (אם אין לך עדיין)

משאבת דלק וולברו 255 (אולי גם ווסט דלק)

אינלט סיליקון איכותי

צ'יפ קאסטום

תסע על כזה סטאפ ולדעתי תהיה מבסוט מאד.

הוחזרו 7 נקודות למחסן. אנא הפסק לבזבז לנו נקודות עקב שימוש בהם כתחליף לסימני פיסוק. תודה, יאשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...