Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התארגנות לצייד שטפונות

אומי5
שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מקנא בכל מי שהספיק להנות מהמזג אוויר הזה.

החבר'ה שלי יצאו לטיול באגים באזור צוקים וכל הנחלים באזור , שדיברתי איתם בבוקר הם היו באזור הבשמים - לא דיברתי איתם מאז.אם יהיו תמונות מעניינות אני אולי יעלה גם לפה שתראו גם איזה באגים טובים ועם איזה יכולת עבירות גבוהה אנחנו מתעסקים :>

לצעריייייי לא יכולתי להצתרף בגלל עבודה דחופה שהייתי חייב לגמור.לפחות את העבודה סיימתי.

בכל אופן , מקווה שאתם נזהרים ועושים חיים.

המשך שבוע טוב,

עדי.

ד"א.

אני מחפש מחרטה יד שנייה - אם מישהו מוכר אז אשמח לפרטים.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושה סטודנט שיש לו מבחן חשוב ביום של השטפונות?

נכון, יוצא לטייל יום אחרי השטפונות!

כמה תמונות משלשום, רגע אחרי הפצצה. בשלוש השנים האחרונות בהם אני עוקב אחרי השטפונות - אלא ללא ספק היו העזים והרציניים ביותר. מערכת הגשם הגיעה מדרום והורידה כמות גדולה של גשמים בפרק זמן קצר בכל אזור הדרום והתוצאות, גם יום אחרי, עדיין מדהימות.

בהתחלה נסעתי לראות את גשר ניצנה שקרס. עקב תקלה טכנית במצלמה לא הצלחנו לצלם שם, אבל תצטרכו להאמין לי כשאני כותב שהגשר פשוט נעלם.

כאן, בכניסה ליישוב כמהין, מחפשים שקע חשמל לטעינת הסוללת של המצלמה. הטרקטור בדיוק פותח את הכניסה ליישוב שהיה נצור במשך כמעט יממה.

attachment.php?attachmentid=186625&stc=1&d=1264057592

בדרך חזרה מכמהין, כל מאגרי המים ושלוליות החורף מ-ל-א-י-ם.

attachment.php?attachmentid=186626&stc=1&d=1264057592

attachment.php?attachmentid=186627&stc=1&d=1264057592

וזה כבר נחל הבשור, שעדיין זורם. בשולי הנחל אפשר עדיין לראות את סימני השיטפון של היום הקודם.

attachment.php?attachmentid=186628&stc=1&d=1264057592

attachment.php?attachmentid=186629&stc=1&d=1264057592

וזה כבר הצין:

attachment.php?attachmentid=186630&stc=1&d=1264057592

attachment.php?attachmentid=186631&stc=1&d=1264057592

attachment.php?attachmentid=186632&stc=1&d=1264057592

עכשיו נשאר רק לקוות שתיהיה עוד מערכת בעוצמה דומה השנה, והפעם בזמן קצת יותר טוב מבחינתי :yum:

Image1.jpg

Image2.jpg

Image3.jpg

Image4.jpg

Image5.jpg

Image6.jpg

Image7.jpg

Image8.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

attachment.php?attachmentid=147797&stc=1&d=1236203693

attachment.php?attachmentid=186631&stc=1&d=1264057592

שמת לב שיש לך אותה תמונה בדיוק משנה שעברה? :-)

תמונות יפות! בגלל המרחק הפיזי לא יצא לי לראות אף פעם את המדבר ככה,

אבל בכל קיץ שאחרי מחכה לנו מסלול חדש, או סתם זרוע סלעים.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה בגלל ששתי התמונות צולמו מאותו הצוק בדיוק :lol:

האמת היא שהשנה תכננתי על מקום אחר לצייד, אבל חוסר בזמן הוביל אותי חזרה לתצפית הישנה, הטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות פשוט WOW

נראה טיול מהנה ומלוכלך ביותר.

8):wink:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את התמונות האלה ופשוט מזיל ריר....

עם כל הכבוד לנוף הירוק שבצפון הארץ,אני פשוט מאוהב ומוקסם כל פעם מחדש בנוף המדברי שבדרום (עוד מתקופת הצבא שבה רוב המסלול שלי היה בדרום).

נחל צין בכלל מעורר נוסטלגיות על לילות ארוכים ומפרכים של ניווטים.

עשית לי את היום עם התמונות האלה.

עידן

נ.ב

מי שמתעמק בתמונות יכול להבין את הסכנה הטמונה בכל עניין "ציד השטפונות" והשנה זה גם בא לידי ביטוי בציידי שטפונות שנפצעו\נהרגו על ידי השטפון.

אנשים חושבים שהנחלים בדרום זה נחל הירקון שהרוחב שלו הוא 30-50 מ',הם לא מפנימים את העניין שהנחלים שבדרום כאשר מוצפים יכולים להגיע גם לרוחב של 100 מ' וצפונה מזה.

היו קטעים בניווטים שהיינו צריכים לחצות את הנחלים האלה ואתה הולך,והולך,והולך,והולך,ואתה עדיין לא חצית את הנחל לרוחבו,למי שלא מבין יותר מדי קשה בחלק ניכר מהמקומות לזהות את תוואי הנחל בגלל שהאדמה מישורית ושולי הנחל לא תמיד בולטים.

חלק מציידי השטפונות מסתמכים רק על העובדה שתוואי הנחל זה "איפה שיש צמחייה",אבל זה נכון חלקית בלבד מכיוון שבשיטפון רציני הנחל יכול להתפשט הרבה מעבר לצמחייה.

שורה תחתונה, שטפון זו תופעה באמת מדהימה, צריך לדעת מאיפה לתפוס אותה ולקחת מרווחי בטיחות מתאימים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה סרטון מדהים שערך מישהו שלא היה לו מבחן ויצא בזמן מהבית :bad-word:

מדהים. אני מת על המדבר בחורף.

T51oA_bri_Y דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בפעם הבאה אני בא איתכם, בג'ימני שלי החמוד, אפילו תורם שני מושבים כמקום ישיבה אם חסר.

רק תגידו זמן ומיקום.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שעברה נסעתי לדרום מערב הנגב (אזור קיבוץ בארי) לראות את פריחת הכלניות (כל פברואר יש כל שבת פסטיבל דרום אדום עם פעילויות מגניבות).

לאחר הכלניות החלטנו לחתוך על כביש צאלים לכיוון מדרשת שדה בוקר ולרדת לצין, לראות מה עשה השטפון הגדול לקניון, 100 מטר לפני צאלים יש גשר אירי ענק שחוצה את הבשור.

מגיעים אליו והפתעה! :shock: הכביש חסום לחלוטין, אין מעבר, הבשור בשיטפון.

התמונה האחרונה היא של סחלב יפיפה בשם דבורנית.

החלק התחתון של הפרח מדמה גוף של דבורה, הפרח מדיף ניחוח פרומונים של נקבת דבורה, הזכר בא לזווג את הנקבה ומיד מודבק לו לראש חבילת אבקנים.

מעכשיו הוא יעבור מפרח לפרח בכוונה לזווג את הדבורה בזמן שבעצם הוא מזווג (מפרה) את הפרח.

אשכרה, מנפלאות הבריאה.

1 040.jpg

1 039.jpg

1 057.jpg

1 058.jpg

1 003.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

פשוט תמונות מרהיבות,אין מילים,ארץ ישראל היפה שלנו:-P.

רק לקנאה אפשר בבעליי הג'יפים שעושים חיים בשטח,ולזה הם מיועדים,וכבר חשבתי שלא אזכה לראות יותר מדי תמונות כאלו,מרגיז לראות רכב שטח על הכביש :x,תבורכו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי התמונות האלה?

אני יורד מחר ליומיים במכתש רמון והסביבה, מעניין אם עדיין יש זרימה כזאת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...