Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגבר נכבה פתאום!! מה הסיבה?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול הרכבתי את המערכת באוטו..

שמעתי בעוצמה דיי גבוהה במשך הנסיעה מהמתקין עד לבית-משהו כמו 15 דקות ושמעו מצויין.

היום שיצאתי מהבית, חבר שלי פתח את החלון ליד הנהג ופתאום- המגבר נכבה ואיתו הסאב והקומפוננטים שמחוברים אליו מקדימה!!!

פתחתי את הרמקול שהיה מותקן ליד החלון ובדקתי שאין קצר.. נראה לי שהבידוד שעשו שם עם איזולירבנד בסדר גמור והקצר לא משם.

בכל אופן - הבעיה באה והולכת, הפעלתי היום כמה פעמים את המערכת ושוב הכל עבד ואז אחרי כמה דקות שוב המגבר נכבה..

לפני כשעה הורדתי את המשענת של המושב מאחורה(איפה שתלוי המגבר) ונסעתי ככה ושמעו טוב והמגבר לא נכבה..

חשבתי אולי הבעיה בכבל מתח- אולי הכיפוף שלו בדרך למגבר הוא הבעיה..

או אולי זה עומס על המגבר??יכול להיות דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם זורק פה -

יכול להיות שהבעיה היא שהמגבר מתחמם יתר על המידה.

וכאשר פתחת את המושב האחורי איפשרת ליותר אויר קר להגיע אל המגבר.

גע במגבר לאחר שמיעה ותראה אם הוא מאוד חם.

אם זו הבעיה, תוכל לחבר זוג מאווררי מחשב (בנויים למתח של 12 וולט)

כדי שיקררו את המגבר.

איזה מגבר זה דרך אגב?

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי אולי הבעיה בכבל מתח- אולי הכיפוף שלו בדרך למגבר הוא הבעיה..

חוץ מזה שאני מסכים עם מי שאמר כאן, שכנראה זאת בעית התחממות, אני רק רוצה לציין (בשביל למנוע מקרים בעתיד) שחשמל, הוא לא כמו מים, אם תקפל את הכבל הכי חזק שאפר עדיין יעבור זרם, זה לא קשור לעומס של זרם על הכבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם זורק פה -

יכול להיות שהבעיה היא שהמגבר מתחמם יתר על המידה.

וכאשר פתחת את המושב האחורי איפשרת ליותר אויר קר להגיע אל המגבר.

גע במגבר לאחר שמיעה ותראה אם הוא מאוד חם.

אם זו הבעיה, תוכל לחבר זוג מאווררי מחשב (בנויים למתח של 12 וולט)

כדי שיקררו את המגבר.

איזה מגבר זה דרך אגב?

אני גם חשבתי שזה התחממות אבל נגעתי בו והוא ממש לא חם.. הוא גם לא צריך להתחמם בכמה דקות של עבודה..

המגבר הוא jbl gto-4000 ..600 וואט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת בחנות, חבל להתחיל להתעסק לבד כי אולי בטעות תגרום יותר נזק מתועלת. יש לך אחריות על העבודה - נצל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שחבר שלך פתח את החלון והמגבר הפסיק לעבוד או משהו בסגנון?

זה הזכיר לי את הבעיה שהייתה לי עם הקרוס ששמו לי בדלת... אחרי שעטפתי אותו (הכן את קרוסך לחורף :lol: ) ושמתי אותו באותו מקום- החלון לא נסגר עד הסוף כי הוא נתקע עליו והייתי צריך לדחוף אותו פנימה כדיי לתת לחלון להיסגר כמו שצריך.

חוץ מהתחממות יכול אולי להיות שאיכשהו אחד הכבלים עוברים מתחת לחלון וברגע שחבר שלך הוריד אותו- הוא מתח את הכבל וניתק אותו מהחיבור שלו אל הקרוס או אל המצבר או משהו בסגנון - אם ההתקנה לא מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום (כך אני מקווה לפחות) נפתרה בעיית כיבוי המגבר..

הלכתי למתקין ואחרי שהסברתי לו את הבעיה התחלנו לבדוק ביחד את החיווט.

הבעיה נמצאה לבסוף בקומפוננט הימני- הוצאנו אותו ממקומו בדלת ומסתבר שזו הייתה בעיה של קצר כתוצאה מבידוד לא טוב של הפלוס והמינוס.

הוא אמנם היה מלופף באיזולירבנד אבל כיפוף של התפסנים נגע אחד בשני- בקיצור הרמקול היה מקצר כל הזמן והמגבר היה נכבה אוטומטית בעזרת ההגנה שלו..

זה גם מסביר את העובדה שכאשר חבר שלי הוריד את החלון התחילה הבעיה!

זה הכל.. מקווה שעכשיו הכל יהיה טוב.... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...